Бял списък-за София!

  • 1 105 744
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 2
Здравейте, и аз искам да препоръчам много внимателен и добър гинеколог д-р Цв. Механджиев, работи в Майчин дом на 7 ет., един изключително добър млад лекар, много внимателен, много отзивчив, също на когото съм го препоръчала не е останал недоволен, работи и в АГ център Димитров  bouquet

# 1 021
  • Sofia
  • Мнения: 4 723
Saglasna sam s teb. Az rajdah pri Dr. Danail Iliev i e mnogo dobar kato lekar i spetsialist. Samo che sega raboti v "Sheinovo". Ako iskam treto dete pak shte rodia pri nego, zashtoto naistina se interesuva ot patsientkite si i detsata.

 smile3501 Хей! Май ще станем множко на д-р Дидо (Илиев)!!!
Този човек е уникален- как успява винаги да е приветлив и отзивчив, независимо от часа на денонощието. Защо и другите докита не са като него? След няколко СЕРИОЗНИ разочарования, успях да намеря ИСТИНСКИ лекар! newsm81

 Peace

Намам думи, с които да изкажа уважението си, възхищението си и благодарността си към този Лекар и Човек!!!

Д-Р ДАНАИЛ ИЛИЕВ!!!

# 1 022
Kazvam se Pavlina Sharankova i sum rajdala pri d-r NEGENCOV i imam mnogo dobro mnenie za nego ! PREPORU4VAM GO na vseki tui kato toi ne samo e mnogo dobur speciqlist no  i e strahoten kato 4ovek,nqmam dumi da izrazq radosta si 4e popadnah na nego!Blagodarq mu ot cqloto si sarce zatova 4e mi pomogna da se rodi detenceto mi na bql svqt i za oburnatoto mu vnimanie kagato mi e bilo neobhodimo bilo to zaradi genekologi4en pregled ili po medicinski vapros po telefona,prekrasen doktor e razbirasi ot rabotata i se griji mnogo dobre za pacienkite si!!!   

# 1 023
  • Мнения: 1 269
Намам думи, с които да изкажа уважението си, възхищението си и благодарността си към този Лекар и Човек!!!

Д-Р ДАНАИЛ ИЛИЕВ!!!
и аз така  Wink
родих при него преди 10 месеца,много сьм доволна.

# 1 024
  • Мнения: 912
Специално д-р Бедринова след ехография ми каза че съм здрава и съм бременна в 5-та седмица,след като някакъв откачалник-доцент от Медицинска академия ми наговори куп глупости на които д-р Бедринова се смя.Изключително съм доволна и я препоръчвам.
Аз също мнгоо харесвах д-р Бедринова и специално си смених ЖКто за да съм при нея с втората си бременност, докато тя не се провали и не успя да открие дефекта на коремната стена на нероденото ми, когато вече влизах в 5я месец...и възкликна, че то не й било работа да гледа тези неща и да прави своеобразно фетална морфология с нейния апарат....и ако не трябваше да ме праща вече на БХС, можеше и да не го открие все още, така и не отидох да си взема резултатите от генетичните изследвания, след като ме пратиха на ФМ при д-р Тодорова от Фемина и така потвърдиха страшната диагноза...разбира се, наложи се предизвикано раждане-аборт заради всичко това, което можеше да се открие още в 3я месец, ако не и по-рано (да не говорим, че има и методи, с които се ускорява затварянето на коремната стена, ако се хване навреме,за които никой не ми спомена тогава, а постфактум!)

# 1 025
  • Мнения: 87
освен за раждане и проследяване на бременността някой има ли впечатления от д-р даниел георгиев от мед рал - имам предвид като специалист по ракови и предракови образувания, горене на ранички и т.н

# 1 026
  • зад пънчето, под трънчето
  • Мнения: 127
   smile3525 newsm51 По време на цялата ми бременност бях под наблюдението на д-р Рени Райчева от МА. Тя е много голям професионалист, спокоен, общителен и ведър човек. Нито веднъж не претупа преглед и в същото време успя да уталожи всички мои притеснения - основателни или не. И когато раждането ми започна 2 седмици по-рано, естествено  през нощта, тя беше до мен. Секциото мина без проблеми,а от шева вече няма никаква следа.

# 1 027
  • Мнения: 242
Здравейте, извинявам се ако не питам да правилното място( не успях да изчета 52 страници).Някой може ли да си каже мнението за др Ралчева(София, кв. Лозенец) и Др. Емма Добрева(има частен кабинет в София на ул. Неофит Рилски)?
Много,много Ви благодаря.Важно е за мен.

# 1 028
  • Мнения: 77
Д-р Юри Хранов - Майчин дом!Страхотен специалист,прекрасен човек и прави най-доброто секцио- дори и белег за спомен не ми остави!!!!!!!!!!!!

Нямам думи да изкажа благодарността си на Д-р Хранов. Изуми ме неговото постоянство в това да се бори за пациентите си с всякакви корумпирани бюрократи. Просто максимално ме изкефи. Мисля, че, ако не беше той, май щяхме да си отидем с бебчо... заради тъпите йерархии в Майчин дом!

Подкрепям с две високо вдигнати ръце!
Аз раждах при него, по случайност-беше дежурен, без уговорки, без заплащане. Човекът е страхотен, лекарят също. Имах къса пъпна връв и много се мъчихме с бебето, но слава Богу, че екипът беше №1.
Д-р Велтова-измъкна бебето и д-р Праматаров, който така ми заши епизиотомията, че няма помен от нея.
Искам да спомена и д-р Салас 7 ет. МД, много голямо сърце има и златни ръце - той ми сваля конците.
[/quo

Аз имах уговорка с д-р Хранов. Не дойде на раждането. Останах изключително огорчена.  И при други го е правил, така че вие преценете дали може да му се доверите...

# 1 029
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
д-р Мария Янева - офталмолог - Медицински център "Зора" (в бившата VII поликлиника).
От известно време ходя при нея и съм много доволна от работата й! Peace Тя е също така и очен хирург.

# 1 030
dr. KOKINIDIS MNOGO SUM DOVOLNA!!!

# 1 031
Кой е д-р Кокиндис? Какъв лекар е?

# 1 032
  • Мнения: 211
Здравейте, извинявам се ако не питам да правилното място( не успях да изчета 52 страници).Някой може ли да си каже мнението за др Ралчева(София, кв. Лозенец) ...

Здравей! Аз ходих известно време при въпросната др. Ралчева. Не съм доволна - нито аз, нито познати, които пратих при нея. Никога не ми назначи едно изследване, дори цитонамазка не ми е правила. Не разполага с апаратура - доста е овехтяла нейната; имах чувството, че не ми обръща достатъчно внимание. А и на всичкото отгоре не взимаше хич евтино.
Съжалявам, но мнението ми изобщо не е позитивно Confused
Дано съм помогнала Simple Smile

# 1 033
  • София
  • Мнения: 4 903
Кой е д-р Кокиндис? Какъв лекар е?

Гинеколог е. Аз го знам от честите му участия по Веселина ТВ.
Нямам лични впечатления, не го познавам и не знам като какъв лекар е.

# 1 034
д-р Чалманов от Шейново, акушер-гениколог Peace И като специалист, и като човек.

Общи условия

Активация на акаунт