Бял списък-за София!

  • 1 105 682
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 190
Д-р Кирил Христов-хирург от 4 хирургия на институт Пирогов.

# 1 321
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Момичета, бихте ли помогнали със съвет на една моя приятелка, кой от следните АГ лекари да избере за преглед: д-р Мазнейкова, д-р Марков или д-р Димитрова /мисля всички са от Майчин дом и май Фемина/. Ситуацията е следната: приятелката ми е от Бургас и в 18-та седмица от бременността и правят изследване на хормона на бременността и АФТ и са повишени, пращат я във Варна на видеозон и представете си учудването и когато се оказва, че има близнаци #Crazy /разбира се в Бургас това не е установено до 18-та седмица  #2gunfire/, но с едното бебенце има нещо, което не е наред и сега я пращат в София, като са и казали да си избере при кой от тримата лекари да отиде. За това ви моля за съвет, понеже и без това ще е дълго пътуване /в 5-тия месец/, но поне да получи адекватна консултация и евентуално, при нужда лечение.  Praynig Благодаря, предварително!!!

Доц. Томова. Телефонът й е 0887 606830. За мен тя е най-добрият специалист в България.

И аз бях при нея на ФМ, и аз съм на това мнение  Peace

# 1 322
  • София,
  • Мнения: 4 267
Вникакъв случай при доктор Димитрова, ЛМ. При всеки друг, но не и при нея. Тя замалко да извади и убие бебето ми в 31 седмица, постави му грешна диагноза и едва ли не ме преследваше и се опитваше да ме застави да ми предизвикат раждане и после да го умъртвят, защото било увредено и щяло да бъде с криви и къси крайници. Нищо подобно детенцето ми се роди и си е в прекрасна форма, единственото е, че много ми боледува поради факта, че бременността протече кошмарно и то се роди доста преждевременно с недоразвит бял дроб и сега на 1г. и 3 м. е  с бронхиална асма и чести пристъпи, които много ни измъчват и нея и семейството ни, въртим се в един омагьосан кръг - все сме по болници. Но се надявам скоро да се подобри и да го израсте. Успех на приятелката ти и дано всичко с бебенцата и да е наред! Hug
Момичета, бихте ли помогнали със съвет на една моя приятелка, кой от следните АГ лекари да избере за преглед: д-р Мазнейкова, д-р Марков или д-р Димитрова /мисля всички са от Майчин дом и май Фемина/. Ситуацията е следната: приятелката ми е от Бургас и в 18-та седмица от бременността и правят изследване на хормона на бременността и АФТ и са повишени, пращат я във Варна на видеозон и представете си учудването и когато се оказва, че има близнаци #Crazy /разбира се в Бургас това не е установено до 18-та седмица  #2gunfire/, но с едното бебенце има нещо, което не е наред и сега я пращат в София, като са и казали да си избере при кой от тримата лекари да отиде. За това ви моля за съвет, понеже и без това ще е дълго пътуване /в 5-тия месец/, но поне да получи адекватна консултация и евентуално, при нужда лечение.  Praynig Благодаря, предварително!!!

Доц. Томова. Телефонът й е 0887 606830. За мен тя е най-добрият специалист в България.

И аз бях при нея на ФМ, и аз съм на това мнение  Peace

Опитайте при нея има доста добри мнения.  Hug

# 1 323
  • Бургас
  • Мнения: 537
Благодаря на всички ви!!!   bouquetВсе пак тя реши и отиде при д-р Марков и за най-голямо съжаление на всички ни - в понеделник заминава за Варна за аборт. newsm45 Силно се надявам, че д-ра е толкова добър, колкото се говори за него и не е направил някоя огромна грешка при диагностиката ooooh!. Иначе е останала възхитена от него и като отношение в настоящия момент и от това, че сам и е предложил и насочил каква и къде да си направи диагностика, ако все пак се решат след време да опитат отново за второ детенце smile3560, т.е. проявил е заинтересованост от нея и проблема и, а не да я претупа на бързо въпреки, че я е вмъкнал в графика си в последния момент. Peace

# 1 324
  • София,
  • Мнения: 4 267
loopy много съжалявам, но ще махнат само увредения плод, а другият все пак ще го запазят нали, ще се моля всичко да е наред и с бебето и с майката Praynig

# 1 325
[Ще ми напишеш ли каква беше цената на раждането и някакъв телефон на д-р Добрева,за да се свържа с нея?

# 1 326
# 1 327
  • Мнения: 174
Д-р Огнянова от МЦ "Лора" и МБАЛ "Св. София"!!
Тя наистина е прекрасен човек и лекар!

# 1 328
  • Мнения: 452
д-р ТОМИ ПОПМАРКОВ -  Аг СВЕТА софия бивша Тина Киркова -направи ми секциото перфектно - за 15 минути ,много съм доволна ,белегът за един месец вече не личи ,а след самата операция бързото  възстановяване учуди дори болничния персонал

# 1 329
Единственото вярно за Св.Лазар е това, което сте написали - перфектни БИЗНЕСМЕНИ, само че какво правят в белия списък на лекарите?

# 1 330
  • Мнения: 8
Невероятни ХОРА и СПЕЦИАЛИСТИ са д-р Васил Манчев от Майчин дом и д-р Иван Димитров.
Благодаря Ви , че Ви има и ни помагате и успокоявате!
Едно голяаааамо на ум за този 'специалист'!

# 1 331
Д-р Иван Димитров АГ
Приема в МЦ "Люлин-мед" 925 25 47
Страхотен специалист!!!Много внимателен, обръща ти необходимото внимание!
Аз съм възхитена от него, за първи път попадам на такъв АГ smile3501
Препоръчвам го горещо на всеки който няма още АГ!

# 1 332
  • Мнения: 520
Д-р Лозанов от Шейново!!! Родих при него нормално седалищно второто си детенце, доктора се справи просто перфектно!! Голям човек, направи ми страхотно впечатление!

# 1 333
  • Мнения: 151
д-р Даниела Велкова - гинеколог в  болница "ВИТА" .Страхотен човек,голям професионалист newsm10

# 1 334
  • Мнения: 1 900
Искам мнение за тази лекарка
Д-р Александрина Милтенова

Началник на Лаборатория по имунохематология, УМБАЛ „Царица Йоанна - ИСУЛ”

 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт