Бял списък-за София!

  • 1 106 494
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 2 340
  • Мнения: 172
Аз,освен при д-р Иванова,ходех и при друг лекар,и във Фемина през месец-два.Не съм разчитала само на нея във никакъв случай.Иванова я ползвах най-вече за болничните и безплатните прегледи.

# 2 341
  • Мнения: 1
Моя близка при препоръчаха в болница Вита д-р Мая Василева, но тя в момента е в майчински.
Здравей, исках да ти кажа, че д-р Мая Василева си работи във Вита и аз ходя при нея на гинекологични прегледи, но от бъдещите мами които чакат пред кабинета знам, че води раждания- така че можеш да отидеш спокойно при нея. Супер е!

# 2 342
  • София
  • Мнения: 2 109
Ти специално за това ли се регистрира във форума? За да възвеличаеш въпросната лекарка?
Че и ел.пощата ти за регистрация е:     d_rmaiavasileva@abv.bg  ooooh! ooooh! ooooh!

# 2 343
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Това с мейла изглежда съмнително, но от моя досег с д-р Василева не мога да повярвам, че би се регистрирала, за да си прави самореклама.  Naughty

По-скоро жената е много благодарна (справка Черния списък) и наистина се е регистрирала само, за да "възвеличае" докторката - т.е. да й благодари публично, един вид...

# 2 344
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Моя близка при препоръчаха в болница Вита д-р Мая Василева, но тя в момента е в майчински.
Здравей, исках да ти кажа, че д-р Мая Василева си работи във Вита и аз ходя при нея на гинекологични прегледи, но от бъдещите мами които чакат пред кабинета знам, че води раждания- така че можеш да отидеш спокойно при нея. Супер е!
Здравейте, знам че е бял списък, но... Но не мога да се сдържа, написала съм в черния списък какви са причините д-р Мая Василева да бъде там. Ако някой се интересува, да влезе и да прочете. Но тази "докторка" е разплакала много жени с нарочно написани фалшиви диагнози. Повече няма да спамя тук, само внимавайте с нея.

# 2 345
  • Мнения: 158
Бихте ли ми препоръчали добър детски гастроентеролог в София?Благодаря  bouquet

# 2 346
  • Мнения: 9 014
Бихте ли ми препоръчали добър детски гастроентеролог в София?Благодаря  bouquet


В Медицински Център Детско Здраве всички са добри.

Аз съм водила дъщеря ми тук (Детска консултативна поликлиника. Ул. Найден Геров 2 , когато беше на 4 месеца. Не помня името на докторката.

# 2 347
  • София
  • Мнения: 1 731
+1 за детската поликлиника на ул. Найден Геров  Peace

# 2 348
  • Мнения: 19
Момичета знаете ли колко струва БХС и трябва ли да се носи последната снимка от ехографа?

# 2 349
  • Мнения: 3 306
При Иво Тодоров беше 120лв преди 2 години, нищо не съм носила. Той ми даде диск от прегледа, таткото присъстваше също, имаше екран за мен, екран за мъжа ми. Прегледът беше около 40 минути, доволна останах.  Сори, това е за феталната морфология. Joy
Биохимичният го правих пак при него и беше 80лв.
Доколкото знам повечето го правят в Майчин дом и плащат доста по-малко, нещо от рода на 20-40лв(но пак казвам не съм сигурна).

# 2 350
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Тоя доктор в белия списък ли го слагаш с тия цени?  Shocked Сигурно има златен накрайник на ехографа.

Преди година и половина струваше 42 лв, точно след като си го правих, намалиха цената наполовина. Bad Girls, преди БХС трябва да отидеш на фетална морфология и да им занесеш данните от нея, защото им трябват някои от размерите на бебето.

# 2 351
  • Мнения: 3 306
Не, че го слагам в белия списък, а отговарям за биохимичния скрининг. Той има клиника за инвитро, но това е друга тема. Той е добър лекар, с огромен стаж, но наистина при него е скъпо. Щом Николета Лозанова ражда при него. Като бях в Шейново, докторите там също казваха, че е добър за феталната морфология.
За феталната морфология цени под 80лв не съм срещала, варират от 80 до 120. Те много доктори правят фетална, но кой какво вижда е друг въпрос.

# 2 352
  • Мнения: 2 231
Бхс си правих в Токуда, където ходех на частно при моя лекар, при когото и раждах - 2 пъти  Mr. Green
Та там си плащаш ехографа (не помня колко струваше), но си беше поредни преглед, май нещо от рода на 30 лв да беше  newsm78, а после само newsm78о кръвно изследване и отчитане на резултатите от генетичен специалист беше 20 лв.  Peace

Такива цени като 120 лв ми звучат леко казано абсурдно  Rolling Eyes

# 2 353
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Аз за фетална съм плащала и 50 лв, но не беше обявено специално като ФМ, а просто редови преглед. И пак при много добър, но явно не така известен доктор.
Максимум съм давала 80 лв, но както и да е.
Според мен е обирджийство да се взимат 80 лв за БХС, при положение, че всички проби се пращат в МД и работата на д-ра е просто да ти пусне малко кръвчица.

# 2 354
  • Мнения: 3 306
Той има лаборатория в клиниката си, никъде не ги праща. Друг е въпросът, че доста доктори ми казаха, че е излишно да се прави на жена под 35 години(аз бях на 25). Както може би сте запознати това е относително число и може само да ни стресира. Но да не спамя.

Общи условия

Активация на акаунт