Бял списък-за София!

  • 1 105 522
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 2 370
  • Мнения: 0
Здравейте,
Искам да похваля личната си лекарка - д-р Мария Иванчева от 25-то ДКЦ в Младост. Много, много компетентна! Препоръчвам с две ръце!

# 2 371
  • Мнения: 1 198
Здравейте, търся си добър очен лекар за обстоен преглед и изписване на очила и лещи .
Благодаря предварително   bouquet

# 2 372
  • Мнения: 1 277
Здравейте, търся си добър очен лекар за обстоен преглед и изписване на очила и лещи .
Благодаря предварително   bouquet
Д-р Светослав Дойчинов, очна клиника Вижън.

# 2 373
  • Мнения: 1 198
campanula, благодаря ! Работи ли по здравна каса ??

# 2 374
  • Мнения: 1 277
campanula, благодаря ! Работи ли по здравна каса ??
Да, аз бях с талон.

# 2 375
  • София
  • Мнения: 2 082
Здравейте,
Търся добър кожен лекар за възрастен за София. За доц. Кадурина се чака много, а не искам да се отлага толкова...Rolling Eyes Предварително благодаря!

# 2 376
  • Мнения: 2 529
Здравейте,
Търся добър кожен лекар за възрастен за София. За доц. Кадурина се чака много, а не искам да се отлага толкова...Rolling Eyes Предварително благодаря!

Днес бях с баща ми при доц. Троянова в ИСУЛ за него. Засега я препоръчвам, а и много ни я бяха похвалили.

# 2 377
  • Мнения: 499
Здравейте,
Търся добър кожен лекар за възрастен за София. За доц. Кадурина се чака много, а не искам да се отлага толкова...Rolling Eyes Предварително благодаря!

Ендира, не  знам за какъв проблем ти трябва но мога да препоръчам д-р Литов от ВМА пак и Ангелова от 29та поликлиника. От Литов имам лична наблюдения, от Ангелова имам доста познати доволни. Но иначе аз към момента се доверявам само на доц. Кадурина, но наистина запазват чак за догодина часове вече.

# 2 378
  • София
  • Мнения: 2 082
kiki29, Смуси, благодаря! Hug

# 2 379
  • Мнения: 7
Здравейте! Прочетох много хубави мнения за д-р Папукчиев от 25то ДКЦ, но за съжаление приема бременни за записване чак Януари. бихте ли казали някои лекар от 25та или др в раййона на Младост, при който мога да се запиша, веднага и временоо, докато Папукчиев се поосвободи.

# 2 380
  • София
  • Мнения: 1 731
Здравейте! Прочетох много хубави мнения за д-р Папукчиев от 25то ДКЦ, но за съжаление приема бременни за записване чак Януари. бихте ли казали някои лекар от 25та или др в раййона на Младост, при който мога да се запиша, веднага и временоо, докато Папукчиев се поосвободи.

Доктор Цанка Илиева - и тя е в 25-та. Може да те стресне в началото, ама ти не се давай. Много е печена.

# 2 381
  • Мнения: 13 380
Здравейте, търся си добър очен лекар за обстоен преглед и изписване на очила и лещи .
Благодаря предварително   bouquet
Доц. Даскалов, но не знам новата му месторабота, напуснал е Токуда.


Бихте ли ми препоръчали кардиолог, попрегледах назад, признавам не съм изчела цялата тема,ще съм благодарна за отзиви и препоръки към конкретен лекар.

# 2 382
  • Мнения: X
Здравейте, търся си добър очен лекар за обстоен преглед и изписване на очила и лещи .
Благодаря предварително   bouquet
Доц. Даскалов, но не знам новата му месторабота, напуснал е Токуда.


Бихте ли ми препоръчали кардиолог, попрегледах назад, признавам не съм изчела цялата тема,ще съм благодарна за отзиви и препоръки към конкретен лекар.

Мога да препоръчам д-р Чилингирова от Света Екатерина. Има платен прием в ДКЦ-то на болницата. По принцип е един от най-изтъкнатите детски кардиолози, но мен направо си ме спаси от следродилно усложнение. Тя постави точната диагноза и ме излекува.  Peace

# 2 383
  • Мнения: 13 380

Благодаря Bliiss
За възрастен човек търся, бях се насочила към Иво Петров, в Токуда, но от регистратурата ми казаха че напускал и сега търся, чувала съм за Света Екатерина и Трета градска хубави неща, но все пак ви се иска някоя препоръка.

# 2 384
  • Мнения: X

Благодаря Bliiss
За възрастен човек търся, бях се насочила към Иво Петров, в Токуда, но от регистратурата ми казаха че напускал и сега търся, чувала съм за Света Екатерина и Трета градска хубави неща, но все пак ви се иска някоя препоръка.

Чилингирова приема и възрастни.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт