Бял списък-за София!

  • 1 105 649
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 795
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Д-р Масларски- педиатър от Вита, просто най-добрия лекар според мен. Можеш да му се довериш още от първия миг. Чудесен човек, много внимателен и обужава бебоци и малки деца  Grinning  Grinning  Grinning

Подкрепям напълно. И съпругата ми също е много добра лекарка за новородени и внимателна.
Хората дори по време на почивката си на морето ни обърнаха внимание.

# 796
  • Мнения: 2
molya vi za mnenie za d-r Rozaliya Kostova ne vidyah imeto i nito v 4erniya nito v beliya spisak .Blagodarya predvaritelno

# 797
  • Мнения: 155
Раждах при д-р Гагова наистина нямам думи да изкажа колко съм доволна и благодарна на тази жена просто е страхотен човек и голям професионалист.

# 798
  • Мнения: 760
Майчин Дом- София
Д-р Ангел Налбански- гинеколог
Д-р Гугутков- анестезиолог

Специални благодарности!  bouquet

Направиха ми перфектно секцио- на 6-ия час след операцията станах, а на сутринта/около 18 час/ си бях при детето и си го кърмех, а вечерта вече дори и го носех.

Страхотни професионалисти и хора. Грижата за родилката е преди и след раждането. Simple Smile.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 09:09 от Венера

# 799
  • Мнения: 35
Д-р Панова от "Света София" е страхотен гинеколог. Работи и в новата клиника при д-р Мазнейкова, но там се плаща. Раждах при нея в "Св. София" също по препоръка и не съжалявам.

# 800
  • Мнения: 1 069
д-р Томи Попмарков newsm20

НЕВЕРОЯТЕН СПЕЦИАЛИСТ и ЧОВЕК!!!!!!!!!! Горещо го препоръчвам на всички които искат да раждат в "св.София". А на другите пожелавам искренно да го случат на смяна!!!!!!!!

Той не дели пациентите на "платили" и "неплатежоспособни". Към всички се отнася еднакво мило и внимателно. На всички обръща внимание.

Той направи секциото ми при близнаците леко и безпроблемно, а възстановяването му бързо.

ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ и винаги ще го помня този човек!!!!!!!!!!!

# 801
Искам да включа д-р Казаков  Simple Smile Да, определено е с доста специфичен начин на изразяване, но ми направи аборта перфектно. Без да знам, че съм бременна бях поела много лекарства и се налжи аборт, защото имаше риск за бебчо. Той го извърши професионално и това се потвърди и от други лекари впоследствие. Просто му благодаря!

# 802
Така и така имаме вече добре запълнен черен списък, та си помислих, че сигурно един бял би се отразил добре на оптимизма на хората:) Не може само некадърници и корумпирани идиоти да работят в здравеопазването?!! Мисля си, че тук всеки би могъл да изкаже благодарност към някой лекар, а и да информира света, че той съществува! За съжаление аз все още не мога нищо да напиша тук, надявам се поне вие да успеете!
[/quМНОГО САМ ДОВОЛНА ОТ Д-Р КОКИНИДИС , КАБИНЕТА МУ Е СРЕЩУ НДК:)ote]

# 803
  • Мнения: 72
някой може ли да ми каже нещо за доктор стоименов от кожната клиника на  александровска, че ми предстои операция при него. благодаря предварително

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 15:40 от stefi1

# 804
 да толкова е добър д-р Велев, че реши да не си нарушава съня и да спази уговорката ни, а ме остави на двама некадърни лекари които първо отлепиха плацентата ми, след това скъсаха матката и за капак счупиха черепа на бебето с форцепс. И това не е всичко. Мога да ви разказвам за кошмара ми в болница  Шейново до утре сутринта.

# 805
  • Мнения: 48
да толкова е добър д-р Велев, че реши да не си нарушава съня и да спази уговорката ни, а ме остави на двама некадърни лекари които първо отлепиха плацентата ми, след това скъсаха матката и за капак счупиха черепа на бебето с форцепс. И това не е всичко. Мога да ви разказвам за кошмара ми в болница  Шейново до утре сутринта.
Леле нправо ми се изправи косата като го прочетох това Sick, имам намерение да раждам в шейново и ега много се изплаших! Моля те кажи кои са били тези лекари за да се пазим от тях? #2gunfire

# 806
  • Мнения: 2 751
Леле нправо ми се изправи косата като го прочетох това Sick, имам намерение да раждам в шейново и ега много се изплаших! Моля те кажи кои са били тези лекари за да се пазим от тях? #2gunfire
Велев иначе е много добър лекар, но и аз съм чувала, че е несериозен понякога и много комерсиален.
За Шейново-пази се от д-р Мишел и Лозанов.  Peace

# 807
  • Мнения: 533
Хора,това е бял списък!!!Аз пък поседях доста време в Шейново и съм много доволна от Велев в Шейново,той ми направи амиоцентеза без да усетя,болеше по-малко то взимане на кръв!Не ми е взел нито стотинка!!

# 808
  • Мнения: 9
Д-р Ангел Илиев от Шейново и най-добрата д-р Герганова от Токуда,както и детска акушерка Даниела Димитрова от Токуда
 Grinning  Praynig  Laughing

# 809
  • София
  • Мнения: 672
Антоанета Илиева - акушер гинеколог - Болница ВИТА

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт