Бял списък-за София!

  • 1 105 066
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 810
Д-р ТОДОР ДИМИТРОВ - ШЕЙНОВО! newsm10

# 811
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Д-р ГАГОВА /Шейново/перфектна и некорумпирана  bouquet

# 812
MOLQ VI, NE hodete pri Doctor Aneliya Barbova v Polimed!!! Tazi jena e tolkova neveja i i lipsvat vsqkakvi elementarni poznaniq, tq ne znae kakvo i za kakvo go izpisva, poslushaite me, molq vi, s neinata nekompetentnost tq ujasno mi navredi, imah maluk problem, a s neinite recepti toi se zadulbochi; tq ne zadava i nai-elementarnite vaprosi na pacienta, kato naprimer, na kakvo drugo lechenie si i dali e suvmestimo s moeto? Kogato otidoh pri neq da si proverq izsledvaneto ot citonamaskata, tq izobshto ne me pita koq sam i za kakvo me e preglejdala, izpisa mi oshte neshto spored citonamaskata, a posle razbiram, che nqma kak da go kombiniram s drugoto, koeto veche mi beshe izpisala, oshte poveche, che te se i pripokrivaha otchasti. Tazi lekarka Barbova ne znae dozirovkata na lekarstvata, kupuvam si lekarstvo, a vutre pishe savsem druga dozirovka i dori nqma spomenata tazi, koqto tq mi e izpisala, suglasete se, che v edno vseki den i edno na tri dni ima ujasna razlika, s edno vseki den, kakto beshe napisala, ne znam dokade shtqh da stigna!!; tq ne moje da pishe recepti, otidoh v aptekata s edna neina recepta i te mi se izsmqha, kazaha, che nishto ne pishe i da se vurna da pitam...  Анелия Барбова vinagi izpisva lekarstvo, nai-skupoto pri tova, za neq vseki e bolen i 6tedro izpisva recepti za po 50-60 lv, nqma znachenie, che ima i po-evtin variant ili che tova lechenie izobshto ne e nujno; i na vsichko tova, tq e gruba i nedodqlana, durji se dosta grubo s pacientite si, svidetel sam; Poslushaite me, ako ne ste bremenna kato men i imate nqkakuv drug problem, NE otivaite tam, tazi doktor Anelia Барбова ne samo che nqma da vi pomogne, 6te go vloshi; a ako ste bremenna, ne znam, no ne sam chuvala dobri otzivi i togava, tazi jena e opasna za zdraveto na horata!!!

# 813
  • Мнения: 2 069
Цитат
Д-р ГАГОВА /Шейново/перфектна и некорумпирана 
 

 Peace

# 814
може линякой да ми даде информация за д-р. Тихомир Гемеджиев, св. София

# 815
Аз родих в Токуда чрез секцио,  Благодарности на Д-р Колева и Д-р Диков !

# 816
  • Мнения: 485
Еидънако е мамолога от Тина Киркова - 0888 808706 - много добър специалист е

# 817
  • София
  • Мнения: 5 287
Препоръчвам специалист - гастроентролог/гастроентеролог (или както там се казва  Embarassed ) с цялото си сърце.
Това е д-р Живко Цаков от Студентска поликлиника (ДКЦ 5 - http://www.dcc5.com/)

Изключителен лекар. Внимателен и добър. Прегледът продължава колкото е необходимо. Ако трябва - и цял час. Важното е да се открие къде и какъв е проблемът. Пациентът получава цялата възможна информация и с медицински термини, и на прост (разбираем) език. Листите за преглед се попълват много подробно, понякога дори мястото не стига. На няколко пъти ме е смайвал с точността на диагнозата си (аз, ако не знаете, съм абсолютният здравен кърък Simple Smile и имам интересна "колекция" от здравословни проблеми). Не се притеснява да поиска второ мнение, напр. при редки кръвни изследвания, вкл. пред пациента, от личния си (!) GSM. Дават се всички възможни указания, съвети и направления (ако има възможност). Невероятна памет за историята на пациента, па дори и на идващите вече само веднъж годишно (вкл. и сестрата - Ани)!

Д-р Цаков,   bouquet

# 818
  • Мнения: 9 535
и аз съм ходила при Цаков - невероятен е Peace най-горещо го препоръчвам Heart Eyes

# 819
Може ли някой да даде мнение за Д-р Въргалева от Фемина.Не знам дали да избера нея или Д-р Богословова от Шейново?!

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 11:53 от marcy

# 820
  • Мнения: 2 751
Може ли някой да даде мнение за Д-р Въргалева от Фемина.Не знам дали да избера нея или Д-р Богословова от Шейново?!
И за двете съм чувала добри неща, но Богословова е изключителен лекар и професионалист  Peace

# 821
Здравейте момичета.Искам да попитам какво е мнението ви за д-р Иван Димитров.Кабинета му е на ул.Феликс Каниц

# 822
  • Мнения: 225
Здравейте и от мен Hugискам да попитам някой ходил ли е в Медицински център "Асцендент" на ул. "Бачо Киро". И по-скоро при д-р Раденков и какво ви е мнението   bouquet

# 823
  • София
  • Мнения: 431
Може ли някой да даде мнение за Д-р Въргалева от Фемина.Не знам дали да избера нея или Д-р Богословова от Шейново?!

Лекарката се казва д-р Врагалева. Аз си следях бремеността при д-р Врагалева, а после родих при д-р Богословова. Много съм доволна и от двете.

# 824
  • Мнения: 455
Относно Иван Димитров - гинеколог, преди 6 години си следях бременността при него и бях доволна. Тогава той работеше все още в 14 поликлиника. След това обаче когато ходих при него - вече не бременна Wink имам по-скоро негативни впечатления. Давам пример:при течение и сърбеж, той заяви че нищо ми няма и не е необходима микробиология. При друг лекар, който все пак ми направи микробиологията, се оказа че имам гъбички в изобилие и даже някаква бактериална инфекция. Има и други случаи, но да не изпадам в подробности.

Общи условия

Активация на акаунт