Бял списък-за София!

  • 1 105 733
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 240
 Peace Др. Данаил Илиев- акушер гинеколог в "Шейново"- за мен един от най- добрите лекари в най- добрата АГ болница. Перфектно раждане, перфектно отношение към мен, въобще все неща, за които бях много наплашена от мои познати. За щастие имах късмет както с болницата, така и с екипа (за съжаление името на акушерката не си го спомням). Ако ще раждате в тази болница- УСПЕХ и нека Късметът ми бъде и с вас  smile3501

# 241
  • Мнения: 5 393


Д-р Григорова- най-добрия неонатолог в Правителствена болница- един страхотен и невероятен човек, който помогно бебето ми да се излекува от инфекция при раждането.

Д-р Христова- невероятен акушер гинеколог в Правителствена болница, който професионално помогна на бебо да се роди!
newsm74  202uu newsm10 smile3525

# 242
  • Мнения: 46 572
За д-р Григорова и аз нямам думи! Като раждах имаше много новородени с ниско тегло и проблеми, не съм я видяла кога се е прибирала, имам чувството, че 24 часа беше до тях! Спаси всички до едно  Hug
Непрекъснато обикаляше по стаите да обяснява какво да правим, когато напуснем болницата, невероятна жена!

# 243
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Искам да изкажа благодарност на Д-р Божидар Ташков от болница "Св.София",както и на целия екип,които се погрижиха моя син да се появи на бял свят.На акушерките от реанимация и отделение(2-ро родилно),както и на сестрите и лекарите от педиатричното отделение.Simple SmileБЛАГОДАРЯ!!

Д-р Мария Бъчварова,дългогодишен педиатър в медецински център "Хема"-29 поликлиника.8 години и половина се грижи за здравето на дъщеря ми.

Д-р Анелия Барбова от медецински център "Полимед".Много добър специалист и с мило отношение към пациентките си.Simple Smile

# 244
  • Мнения: 2 849
Д-р Лозанов от Шейново!Човек с голямо сърце . smile3501Просто реших да споделя с вас уважението си към него .  bouquetРядко срещан добър лекар .

# 245
  • Мнения: 752
Д-р Гагова - Шейново. Много добър специалист и другото много важно нещо - има страхотно отношение към пациентите. Държи се мило и ти обяснява всичко, не си придава важности, а се държи естествено и много дружелюбно.

# 246
  • Мнения: 7 122
Д-р Димитрова от Майчин дом. Страшно адекватна при напечени ситуации. ЧОВЕК, който има волята да поеме отговорност.
Д-р Хранов - справи се при възникналата криза (не без помощта на д-р Димитрова и асистента му при операцията).
Д-р Узунова - една много млада анестезиоложка, която бдеше над мен като ангел-хранител.
Д-р Петков - той имаше неприятното задължение да бъде дежурен, когато съобщиха за смъртта на бебчето ни. Имах чувството, че е на работа денонощно в продължение на 3 дни.
Почти всички реанимационни акушерки на 3-ти етаж в МД.

# 247
Doktor Plamen Dimov - Vtora Gradska Bolniza, ima i chasten kabinet - dokaza mi, che rajdaneto moje da bude i prijatno. Super e, za nego kazvat, che ima zlatni ruze.

# 248
  • София
  • Мнения: 2 708
Д-р Христова- невероятен акушер гинеколог в Правителствена болница, който професионално помогна на бебо да се роди!

Невероятен специалист, абсолютен професионалист. Голямо БЛАГОДАРЯ   bouquet

# 249
Здравейте! За пръв път пиша тук. Искам да попитам някой има ли впечатления от д-р Шуманов Окръжна болница АГ специалист? newsm78

# 250
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Доктор Богословова и доктор Гагова- Шейново!!!
И двете са невероятни!- и като специалисти, и като хора.
Горещо ги препоръчвам на всички.
Страхотни са.

# 251
  • Мнения: 140
Цитат
Peace Др. Данаил Илиев- акушер гинеколог в "Шейново"- за мен един от най- добрите лекари в най- добрата АГ болница. Перфектно раждане, перфектно отношение към мен, За щастие имах късмет както с болницата, така и с екипа . Ако ще раждате в тази болница- УСПЕХ и нека Късметът ми бъде и с вас  smile3501

 newsm10 Вярно е !!!

# 252
Здравйте,
искам да ви помоля за мнение: за д-р Николай Негенцов акушер-гинеколог в Майчин дом
 Благодаря Wink

# 253
  • софия
  • Мнения: 181
Здравейте! За пръв път пиша тук. Искам да попитам някой има ли впечатления от д-р Шуманов Окръжна болница АГ специалист? newsm78
Peace
Родила съм 2 деца при Шуманов- и двете със секцио.При първото раждане 2000г. за 5 мин. събра екип за операция,защото бебето се задушаваше-беше неделя и Великден.Единственото ,което мога да ти кажа е че е голям пич и изключителен професионалист!  :

# 254
  • Мнения: 5 228
Здравйте,
искам да ви помоля за мнение: за д-р Николай Негенцов акушер-гинеколог в Майчин дом
 Благодаря Wink

Аз съм ходила при него, в частния му кабинет и мога да ти кажа само - стой по-далече от него.

Общи условия

Активация на акаунт