Бял списък-за София!

  • 1 105 672
  • 2 395
  •   3
Отговори
# 345
  • Мнения: 282
Д-р Румен Велев-акушер-гинеколог в Шейново.Много добър специалист.Внимателен,отговорен,много съм доволна от него. newsm10 newsm10 newsm10

# 346
  • Мнения: 3 423
д-р Христова от правителствена болница-перфектен лекар,на която винаги ще съм безкрайно благодарна за секциото, което ми направи Hug

# 347
За мен най-добрата гинеколожка е д-р Мазнейкова.Първата ми бременност беше много проблемна и тя ми я водеше.Родих момченце,което сега е на3 годинки.Отново съм бременна и пак тя води бременността ми.

# 348
  • Мнения: 1 409
Благодарна съм  на Господ  за това ,че ме срещна макар и по не много приятен повод с лекар,който знае какво прави и сега с мен всичко е ок.Благодарна съм на Д-р Данаил Илиев -Шейново,за добре свършената работа и за отношението,което имаше към мен и съпруга ми,в момент,в който имах нужда от добро отношение .
Слава-богу ,че има и кадърни лекари,че вече съвсем се бях отчаяла.

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 11:49 от berni

# 349
  • Мнения: 631
д-р Христова от правителствена болница-перфектен лекар,на която винаги ще съм безкрайно благодарна за секциото, което ми направи Hug

Изцяло съм с теб!!!!!!!

Невероятен професионалист, благодарение на нея сме живи и здрави

# 350
Д-р Мажена Панова -"Св.София"
Тя още ли е там?Ходех при нея преди 5-6 години и останах с прекрасни впечатления. Пиши дали работи с НЗОК,моля и за актуален телефон,ако имаш,ако ми се наложи,а скоро май ще се наложи,бих се обърнала точно към нея!  bouquet

# 351
  • Мнения: 1 063
Определено подкрепям мненията за д-р Гагова-Шейново,тя е човек, който само като видиш и настроението ти се оправя.Много съм доволна и от д-р Мандаджиева анестезиолог също там,докато бях в болницата идваше непрекъснато да пита как съм, а това не и е работата все пак.А специалните ми благодарности са към д-р Драгиев,ако раждам трети път пак него ще търся!!!
Искам да похваля и доц. Бенчев-УНГ в МВР болница,невероятен специалист,колкото и тривиално вече да ви звучи.

# 352
По въпроса за проф. Пранчев. Една близка моя приятелка ми го препоръча, тъй като самата тя била раждана при него преди 20 години. Нейната майка цял живот е ходила при него и е възхитена от неговия професионализъм и коректност по отношение на методите му на лечение.
Аз съм на 22 и до сега съм сменила десетина доктори, кой от кой по-некадърен. Причината да го потърся за помощ беше проблемът, който имах от две години насам - киста на десния яйчник, както и закъснение на цикъла с около месец, придружено с бяло течение. От друга страна 2001 година бях оперирана от киста на левия яйчник в МВР болница от също така КАДЪРНИЯ Д-р Козлев. При оперицията въпросният д-р ми премахва част от лявата маточна тръба. Както и да е. Отивам при д-р Пранчев, той ме преглежда на ръка и с видеозон (доста старичък) при което установява бременност в 7-8 - ма гестационна седмица, като най категорично ми заяви че нямам никаква киста.  За прегледа в частния му кабинет си заплатих 20лв + 10лв микробиология. Изписа ми утрогестан и но-шпа по 4табл. на ден, защото имах леки болки. До тук добре, но след два дни вечерта започват неистови болки в корема, независимо, че пия хапчета по цял ден. От притеснение и незнаейки какво да правя (първа бременност ми е), решавам да отида в дежурния кабинет на Шейново, тъй като Д-р Пранчев отказа да ме прегледа, когато му позвъних вечерта в 11ч. Обясних цялата си история на Дежурния Д-р Зарев и той ме прегледа.... Но! Установява, че големината на матката ми изобщо не отговаря на 7-8 седмица. При вагиналния видеозон се установи, че има плоден сак, който за момента беше празен. Д-р Зарев каза, че не изключва бременност и ако е така това е 4 г.с., при която все още няма плод, а само клетки, които в последствие ще се превърнат в зародиш. Посъветва ме да изчакам 10тина дни и пак да отида при него. Направо бях полудяла. Реших, че трябва да отида при Пранчев и да го осведомя за огромното разминаване в диагнозите. Така и не успя да ми даде конкретен отговор на този въпрос. Защо? Нали е най-голямото величие на Майчин Дом? Ето поради тази причина няма да отида повече при него.

# 353
  • Мнения: 1 761
Др Угрински, Др Калев о Др Николова от 2 градска

# 354
  • Мнения: 122
Д-р Петрова- патология 2-ра градска и д-р Масларска - завеждаща неонтологията в родилно отделение.
Много отзивчиви и отдадени на работата си. А също и акушерката Казълова. Благодаря им за всичко.  bouquet

# 355
  • Мнения: 73
Доктор  Николай Попов -Болница Шейново smile3501 newsm10

# 356
  • Мнения: 3 164
Искам да споделя за човешкото отношение и за компетентния отговор на моя въпрос на д-р Венелин Алексиев-детски ортопед-хирург в Г.баня-докторе, голямо Благодаря  bouquet

също така имам добри впечатления от д-р Велковси ,детски кардиолог в 3 градска болница.

# 357
  • Мнения: 5 103
Да споделя мойте впечатления за д-р Иво Тодоров , много съм доволна, за мене това е перфектният доктор, секциото ми беше по желание, особено съм впечатлена и от анестезиолога д-р Недялков, ще съм им благодарна цял живоъ, препоръчвам ги на всеки, който е избрал секцио  Hug Hug

# 358
  • Мнения: 14 654
също така имам добри впечатления от д-р Велковси ,детски кардиолог в 3 градска болница.

 и аз мога да кажа за него че е много човечен,много внимателно се отнася с децата и чудесен професионалист.да е жив и здрав

# 359
  • Мнения: 188
Д-р Юлия Василева  29та поликлиника  Grinning Перфектен детски лекар Hug

Общи условия

Активация на акаунт