Бял списък-за София!

  • 1 105 479
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 647
Цитат на: kroha
Д-р Тодор Димитров в Шейново..Страхотен е!!!Зет е на д-р Чирков, ако това има значение.. Wink


На Чирков ли???????  Thinking Аз знам друго...

# 136
  • София
  • Мнения: 80
Цитат на: kroha
Д-р Тодор Димитров в Шейново..Страхотен е!!!Зет е на д-р Чирков, ако това има значение.. Wink


С две ръце гласувам за доктор Димитров - добър професионалист  с невероятно отношение към пациентките. Иначе не е зет на Чирков, просто жена му е лекар в клиниката на Чирков.

# 137
  • Мнения: 542
вече споменатите - д-р А.Барбова - акушер-гинеколог,
д-р Байкова - педиатър,
д-р Субев - педиатър,
д-р Момчилов - хирург - уролог.
д-р Йончев - стоматолог,
д-р Зарева - "Полимед",
д-р Угринова - педиатър и хомеопат.
Хубаво е, когато човек види добро от някой - да го помни.

# 138
  • София
  • Мнения: 3 787
Искам да изкажа искрените си благодарности да проф.Ангел Димитров от МД-София и екипа,който присъства на раждането.Благодарение на него след над 20 часово раждане родих моят малък юнак без нито един шев.Професора направи всичко възможно да ме облекчи максимално.2 часа след раждането бях като нова.
Доктора ми оказа изключително голямо внимание,както и екипа,койти работи с него.

За второто със сигурност ще го потърся пак.
Препоръчвам го на всяка бъдеща мама

Последна редакция: сб, 28 май 2005, 17:32 от ками

# 139
  • София
  • Мнения: 294
Цитат на: поли
Д-р Силви Георгиев ( шеф на анестезиолозие )- М.дом_ страхотен

Д-р С. Герогиев е невероятен професионалист, внимателен и се чувства ангажиран към пациенктите си.... препоръчвам го с две ръце.

И аз съм супер доволна от Д-р Силви Георгиев!Горещо го препоръчвам, защото превърна раждането ми в прекрасен спомен без грам болка!
Д-р Пламен Масларски, болница "Вита"-педиатър на дъщеря ми и на още над 20 наши приятелски семейства-страхотен човек и професионалист,с невероятен подход към децата!

# 140
  • Мнения: 1 077
Д-р Мариана Стоименова - педиатър и хомеопат, ВМА

# 141
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Д-р Мариана Стоименова - педиатър и хомеопат, ВМА



 newsm20 newsm20 newsm20 за нея.Освен в Педиатрията,работи и в МЦ"Детско здраве".Когато водих Танти преди 3 год. при нея,беше шефка на "Лечебно хранене за деца"

# 142
От 4 години живея в София, но понеже нямах никаква информация за лекарите тук   33uu, а и си бях сравнително доволна от моя в Русе- доскоро все там си ходех. Но работата вече не ми го позволява и се наложи да си харесам най-накрая гинеколог тук  newsm78. Препоръчиха ми частната клиника в бл.57 на Студентски град. Аз нямам нещо специално за лечение, ходя на 6 месеца на профилактичен преглед. Искам си вагинален преглед, цитонамазка и видеозон.
Попаднах на д-р Доковски и искам да споделя, че останах и продължавам да съм много доволна от него!  Hands Clap
Защото:
Беше изключително внимателен при предгледа.
Има много модерна апаратура, чрез която прави първично изледване на микробиологичната среда на влагалището с микроскоп, става за 2 минути и излиза много по-евтино. Вече ако там има съмнения за нещо по-сериозно се пуска и цялостното изледване.
Отказа да ми направи видеозон, защото съм била добре и според него бил излишен, при моето настояване отговори"Щом държите да си дадете 20-те лева, няма проблем, но пак повтарям, няма нужда сега от преглед с видеозон".
Обясява всичко и подробно!
Всеки съвет, който ми е дал е бил точен и полезен.
Разбира от контрацепция.
Когато го разпитваш за по-нестандартни неща като напр. анален секс или по време на мензис..., не те гледа с невярващо-укорително-надменен поглед (защото има гинеколози, които оставят впечатлението, че секс не са правили...), а ти обяснява професионално и адекватно.  smile3529
Надявам се този лекар да не е направил някому зло , защото ще трябва да го сменям.  Tired Face
Аз това, че и лекарите са хора и грешат-не го приемам.
Да си лекар е призвание, не просто работа
 Flowers Sunflower  Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 143
  • Мнения: 7 263
Да добавя още
д-р Динчо Георгиев - гинеколог 1-ва АГ "Света София" - изключителен специалист, прекрасен човек
д-р Валентина Ранева - педиатър 25-п/ка Младост - много весела и слънчева личност с огромен опит и страхотен подход към децата. Прекрасен диагностик
д-р Мая Стефанова - педиатър и ДжиПи 27 п/ка Младост - млада, много начетена и изключително съвестна и човечна

Хвала им и дано има повече като тях  bouquet

# 144
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Попаднах на д-р Доковски и искам да споделя, че останах и продължавам да съм много доволна от него!  Hands Clap
...Надявам се този лекар да не е направил някому зло , защото ще трябва да го сменям.  Tired Face

д-ра е Дуковски и да - прекрасен специалист е, но не и Човек  Confused

# 145
  • Мнения: 8 505
Д-р Огнян(дано не бъркам Embarassed) Радев-АГ-в 15 ДКЦ в Дианабад.Той наблюдава бременността ми.С акушерката са страхотен екип! thumbsup

Последна редакция: пт, 01 юли 2005, 13:21 от reflex

# 146
  • Мнения: 1 107
Д-р Вяра Джонгова, акушер-гинеколог, частен прием в център "Лора", има договор със "Света София", препоръчвам я на всички, благодарение на нея имаме едно много сладко и здраво бебе  Simple Smile

# 147
  • Мнения: 2 950
С две ръце за д-Р Динчо Георгиев от Св. София
Също д-р Мариана Талева - педиатър в Лозенец /поликлиниката на Кръста/

# 148
  • Мнения: 5 647


д-ра е Дуковски и да - прекрасен специалист е, но не и Човек  Confused

  202uu  202uu  202uu newsm10
Абсолютно съм съгласна.

# 149
  • Мнения: 1 313
Въпреки че са сложили д-р Румен Велев в черния списък, за мен той трябва да е в белия.Д-р Петров /анестезиолог/ също от Шейново.

Общи условия

Активация на акаунт