Бял списък-за София!

  • 1 106 727
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 389
Препоръчайте ми АГ,живея в Подуене,ако може да е наоколо,защото съм в София отскоро и не се ориантирам много много.
ако си бременна  и някой трябва да ти следи бременноста отиди в 18 ДКЦ,но ако търсиш АГ по принцип мога да ти препоръчам д-р Гърчев ,работи в МД но има и частен кабинет

# 901
  • Мнения: 2 751
Препоръчайте ми АГ,живея в Подуене,ако може да е наоколо,защото съм в София отскоро и не се ориантирам много много.
Ходя при Рускова, от 18та ДКЦ.
Тя ми следи бременността, но не разчитам само на нея, ходя и на частно Peace.

# 902
  • гр.София
  • Мнения: 48
От моя скромен опит с болници и лекари (Слава Богу! Praynig) за мен най-добрите и човечни лекари си остават тези във Втора градска болница в София. Там през 1999 година отидох с едно просто направление без връзки и протекции и родих сина си без никакви проблеми. Отношението на целия персонал беше перфектно!
Най-хубавото е, че 8 години по-късно, когато отново ми се наложи да влизам в болница, там отново не ме разочароваха, а напротив! Искрено благодаря на д-р Владова за невероятната човечност, професионализъм и добрина! Пожелавам весели коледни празници на целия екип от II МБАП-София!   bouquet

# 903
Акушер - гинеколог Д-р Мая Василева
Приема в Медицински център Света Петка и е на спешен кабинет в Първа АГ болница "Св. София".

Много добър специалист. Внимателна и мила.
Бях при нея през цялата бременност, а после ме оперира и при раждането \секцио\ и въобще не съжалявам.

# 904
Д-р Емма Добрева - акушер - гинеколог,XIII ДКЦ - страхотен човек, невероятен специалист, страшно отзивчива и внимателна, отдадена на професията си.

# 905
  • Мнения: 7 132
Амант, ти само за възхвала на тази женица си се регистрирала?
Извинявам се, че не се сдържах, но ...

# 906
  • София
  • Мнения: 4 910
Амант, ти само за възхвала на тази женица си се регистрирала?

То вече стана очевидно!

# 907
  • Мнения: 4 053
Амант, ти само за възхвала на тази женица си се регистрирала?

То вече стана очевидно!

всички те и публикаций са за тази докторка

# 908
  • Мнения: 1 475
д-р Карагьозов и проф. Карагьозов- Токуда и Майчин дом, единствените лекари до момента, които не са ме разочаровали, надявам се и за в бъдеще да е така и като професионалисти и като хора! Страхотно отношение към пациентите!! Peace

# 909
Искам да изкажа специални благодарности на д-р Вяра Джонгова и екипа с който работи. Въпреки че раждането ми беше с усложнения (за които разбрах чак след като приключи всичко) тя и екипа и се справиха блестящо, без да усетя нищо, и то само с местна упойка.
 Горещо я препоръчвам като изключителен акушер-гинеколог, работи в М.Ц. Лора на бул. Христо Ботев.
Д-р Джонгова - едно голямо БЛАГОДАРЯ

# 910
искаме да благодарим на д-р Кълвачева и акушерския екип от ВИТА ,за доброто отношение към нас и нашето слънчице Гергана .

# 911
Най- големият специалист и човек за мен е др Миков.

# 912
  • Мнения: 26
Доктор Антоанета Илиева от болница Вита - прекрасна е и като лекар, и като човек. Благодарение на нея и на целия екип от лекари и акушерки в болницата раждането на втората ми дъщеричка  е един хубав спомен за мен и семейството ми. Благодаря  bouquet

# 913
  • Мнения: 21
Д-р Марияна Райчева,медицински център "Хестия".  bouquet Peace

# 914
Здравете! Някой може ли да ми даде координати на Д-р Владова.?Благадаря .

Общи условия

Активация на акаунт