Бял списък-за София!

  • 1 106 575
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 803
Моите бели доктори са естествено:
док. Стаменов, за него няма какво да разказвам, той е като ултра, мега , турбо  newsm74 рок звезда известен и за него няма дори спорни отзиви, просто е страхотен и като специалист, и като човек
и
док. Игов  дъ топ оф дъ бест анестезиологът на св. София,
тия двама юнаци , направиха раждането на близнаците ми най-невероятното преживяване в живота ми, невероятна атмосфера създават в родилна зала и   bigdance2 партито е просто безкрай Hug Hug Hug
И сега докато пиша не мога да изтрия усмивката си от ухо до ухо Laughing Laughing Laughing
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 961
  • Мнения: 80
Д-р Пападополу-стоматолог

Д-р Еленкова-детски стоматолаг

Д-р Дуковски-гинеколог


Невероятни специалисти и професионалисти  !!
 bouquet

# 962
  • София
  • Мнения: 10 474
док. Игов  дъ топ оф дъ бест...
Peace

# 963
Д-р Георги Вътев - акушер-гинеколог в Шейново.
От сърце го препоръчвам: супер спокоен и интелигентен !!! А за мен когато раждах най-важното беше да съм спокойна, че съм в сигурни ръце. Много съм му благодарна!
Той ни взе и стволови клетки.

# 964
  • Мнения: 511
Д-р Румяна Христова-болница "Лозенец"

# 965
ha -ha vie ne gledate li chasat na mama be hora. ravdaneto ne go vodqt lekarite a AKUSHERKITE.A kusherkata e tazi koqto vodi rajdaneto i ti pazi dupa! Doktorat e tozi koito samo ako ima nujda te shie zashtoto zakona e prosto takav. Az rodih pri akusherka i poluchih naistina vnimanie i griji prez cqloto vreme stoq do men.

# 966
д-р Соня Данева-Ковачева - гинеколог, кабинета й е в Младост 1, бившата 27 поликлиника
д-р Маги Славова - стоматолог, работи в Юниордент, има и кабинет в Младост 3

# 967
  • Мнения: 38
д-р емил гърчев акушер-гинеколог в мд и клиника свети лазар.страхотен специалист и човек.

# 968
  • Мнения: 89
Аз искам да споделя с вас името на най-уважавания от мен гинеколог - ендокринолог - д-р Коларов. Той сбъдна мечтата ни да имаме бебе. Помогна ми много с правилни съвети, лечение и човешко отношение.

# 969
  • Мнения: 2 334
Д-р Герганова от болница Токуда и д-р Илиев(анестезиолог)-невероятни хора и много добри специалисти  Peace

# 970
  • Мнения: 73
Д-р Мирка Шамановска  от 8-мо ДКЦ -педиатър

# 971
  • Мнения: 53
Бременноста ми наблюдава и раждах при Д-р. Валентин Пасков от болница Лозенец ( правителствена). Страшно добър специалист.
     Аз също бях при него-СТРАХОТЕН Е!Сега вече  година и половина ходя само при него. Просто това е ДОКТОРА.

# 972
  • Мнения: 53
Д-р Христова  - акушер-гинеколог - Болница Лозенец (бивша Правителствена) 9607681

Д-р Петя Генчева - акушер - гинеколог - 9281330 и 0888 601681

Д-р Стефанова - педиатър - Болница Лозенец (бивша Правителствена)

Д-р Алексиев - ортопед - Болницата в Горна Баня

Д-р Люба Александрова - зъболекар - 831 0952 и 0888 531 724

  Бих добавила и д-р Пасков. С Христова имат заедно частен кабинет.И двамата са супер.

# 973
  • Мнения: 48
д-р. Петя Генчева ( акушер-гиниколог - има частен кабинет в Западен парк. - Много добър специалист и невероятен човек Grinning .
Препоръчвам я горещо. Изключително ерудирана и добре запозната с всичко ново което излиза.Желая ви успех   bouquet

# 974
  • Мнения: 5 393
  Бих добавила и д-р Пасков. С Христова имат заедно частен кабинет.И двамата са супер.

От кога? Аз ходя при Христова от повече от 10 години вече, в частния и кабинет, на ул."Калиманци".И друг ли има?

Общи условия

Активация на акаунт