Бял списък-за София!

  • 1 105 733
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 975
  • Мнения: 5 370

 Бих добавила и д-р Пасков. С Христова имат заедно частен кабинет.И двамата са супер.
 
Това не знам откъде Ви хрумна, но Пасков работи в частен кабинет  заедно с Асенова и Станев.

# 976
Д-р Еленкова - ендокринолог. Работи в болницата по ендокринология. "Хипофизната болница" мисля, че й викаха.

# 977
Д-р Емма Добрева - акушер - гинеколог,XIII ДКЦ - страхотен човек, невероятен специалист, страшно отзивчива и внимателна, отдадена на професията си.

Съжалявам, но моето мнение за д-р Емма Добрева е много отрицателно!!!!!!
Преди няколко месеца при профилактичен преглед ми изкара, че имам: "Много силно течение, гъбички и доста голяма раничка на шийката на чатката". Бях ужасена! Все пак отивах без никакви оплаквания... След като ми изкара всички тези проблеми д-р Добрева веднага ме насочи към частния си кабинет за лечение...
Добре, че не й се вързах и реших да отида и при друг специалист. Избрах д-р Мариана Райчена от МЦ "Хестия".
Чудесен лекар и специалист. След нейния преглед се оказа, че нямам нито едно от изброените от д-р Добрева неща.
Изводите оставям на вас...

# 978
  • Мнения: 53
Д-р Христова  - акушер-гинеколог - Болница Лозенец (бивша Правителствена) 9607681

Д-р Петя Генчева - акушер - гинеколог - 9281330 и 0888 601681

Д-р Стефанова - педиатър - Болница Лозенец (бивша Правителствена)

Д-р Алексиев - ортопед - Болницата в Горна Баня

Д-р Люба Александрова - зъболекар - 831 0952 и 0888 531 724

  Бих добавила и д-р Пасков.

# 979
  • Мнения: 53
Да,объркала съм се.Д-р Христова не е с Пасков в един кабинет.Благодаря за поправката.

# 980
Моля ви, препоръчайте ми добър гинеколог, работещ със здравната каса!

# 981
  • София
  • Мнения: 3 524
Д-р Емма Добрева - акушер - гинеколог,XIII ДКЦ - страхотен човек, невероятен специалист, страшно отзивчива и внимателна, отдадена на професията си.
Съжалявам, но моето мнение за д-р Емма Добрева е много отрицателно!!!!!!
Преди няколко месеца при профилактичен преглед ми изкара, че имам: "Много силно течение, гъбички и доста голяма раничка на шийката на чатката". Бях ужасена! Все пак отивах без никакви оплаквания... След като ми изкара всички тези проблеми д-р Добрева веднага ме насочи към частния си кабинет за лечение...
Добре, че не й се вързах и реших да отида и при друг специалист. Избрах д-р Мариана Райчена от МЦ "Хестия".
Чудесен лекар и специалист. След нейния преглед се оказа, че нямам нито едно от изброените от д-р Добрева неща.
Изводите оставям на вас...

мушмул, тук е белия списък. има и черен, в който можеш да напишеш мнението си за определен лекар

ето тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4909.780;topicseen

# 982
  • Мнения: 152
Аз също искам кажа колко съм доволна от д-р Миков от Втора поликлиника на пл. Славейков. Изключително внимателен и мил. Много си обича всичките бременни. Ходя при него откакто съм бременна затова не мога да дам мнение за гинекологичните пергледи. Но съдейки по това колко много жени чакат пред кабинета смея да мисля, че и с това се справя добре.
newsm10 Аз ходя при него вече 3 години и съм много доволна, а сега вече и като бременна не мога да не се похваля просто е страхотен  smile3521 Вече е в частен кабинет на ул. "Цар Самуил" 111 (работи със здравната каса)
Цитат на: beti_bratanova
Привет:) и абсолютно приветствам идеята за "Бял" списък welcome
Надявам се всеки да сподели добрия си опит, това ще помогне дори повече от лошя списък!
Иначе, аз за сега мога да се включа само с моя генеколог, -
д-р Миков от 2 поликлиника (на Славейков), който за съжаление беше попаднал и в "черния" списък.
Е, всеки има различен опит - аз съм много доволна от него. Вярно е, че имам много добра и лека бременност, но имам доверие на д-р Миков - на контролните прегледи отношението е задълбочено и внимателно. Когато имах здравословен проблем, беше изцяло ангажиран с мен и състоянието ми, звънях му по всяко време!
Искренно желая да не се разочаровам от него:)
Доктор Миков е страхотен професионалист! Интересно ми е кой ще каже за него, че е корумпиран?!?! Аз по отдаден на професията си лекар не съм виждала!!!!
Здравейте, можете ли да ми дадете коолдинатите на д-р Миков? Благодаря  bouquet

# 983
Някой да е чувал нещо за д-р Венкова от 1-ва градска ?Има и приемни часове в клиника Гургулят.Не я откривам в никой списък а ходя при нея?

 Grinning Много съм доволна от нея! Тя ми е гинеколог вече 12 години, ходила съм 2-3 пъти при други и мога да сравня. Водя и приятелките ми при нея, казват че винаги е права и ги лекува добре! Тя ми проследи и цялата бременност.

Здравейте и аз вчера се регистрирах при д-р Венкова да ми води бременността и първите ми впечатлениа са мног добри. Току-що се връщам и от изследванията, на които ме прати в Гугулят.

Тъй като имам и друга лична лекарка, и трябва да избера на кой да се доверя за раждането, въпроса ми е има ли начин да родя при Д-р Венкова и ако да, къде изражда тя?

Д момента нищо не успях да намеря по този върпос.

Сърдечно благодаря Simple Smile

Илияна

# 984
  • Мнения: 8
Бих искала от все сърце да благодаря на д-р Албена Гагова от Шейново, благодарение на която се наслаждавам на най-хубавото бебе на света, родено на 13 февруари под нейните грижи. Много професионална и много човечна. Сърдечно благодаря!!!

# 985
  • Мнения: 52
Здравейте Мами  Simple Smile,

Дали може да ми помогнете - искам да си направя изследване на хормоналния баланс. Имате ли впечатления за някой добър ендокринолог, който работи със Здравната каса?

Много ви благодаря предварително!!!

# 986
  • Мнения: 66
Бремеността ми следи д-р Милкана Щерева (І АГ "Света София", Клиника "Сейнт Тома"). Много съм доволна - мила, внимателна и винаги ми даваше отговори на въпросите без да ме претупва. Нямах уговорка за раждането, но когато ме приеха бях толкова уплашена, че й звъннах. Тя дойде и се погрижи за всичко. Прекара 7 часа при мен. След раждането разбрах, че предния ден баща й е починал, но въпреки това тя дойде и в нито един момент не ми даде повод да се притеснявам и страхувам от раждането. А можеше просто да ми откаже след като нямахме предварителна уговорка, а и при тези семейни обстоятелства... 

# 987
За мен най-добрата лекарка е д-р Гагова/Шейново/.Цялата бременност си водя при нея,до месец ми предстой и раждането и мога да кажа само,че такова отношение от лекар никога не съм получавала.Когато и да и се обадя,с какъвто и проблем винаги е била отзивчива и просто е от тези хора,който само със самото си присъствие и излъчване те успокояват!Бих я препоръчала горещо на всички бъдещи майки,няма да съжаляват за избора си!!!

# 988
  • Мнения: 90
Здравейте Мами  Simple Smile,

Дали може да ми помогнете - искам да си направя изследване на хормоналния баланс. Имате ли впечатления за някой добър ендокринолог, който работи със Здравната каса?

Много ви благодаря предварително!!!

В София - д-р Здравко Каменов - в МЦ Лора - на ул. Позитано 10. Приема там сряда и петък - по ЗК.
Иначе е в Александровска болница.

# 989
Здравейте,
Искам да дам добри отзиви на екипа от ГинАрт: д-р Начева и д-р Ковачев.Макар да не съм постоянна пациентка на д-р Ковачев,ме очарова професионализма му и прямотата , с която той говори за проблемите.Той е много добър дианостик и дори да не може да ви помогне ще ви насочи къде да отидете. Д-р Начева е също невероятен професионалист .Тя ми спаси живота преди 5 години.Макар и с малко средства ,клиниката по гинекология  във Военна болница е винаги на ниво ,за което от сърце им благодаря  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт