Добър фризьор в София?

  • 158 843
  • 722
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 6 726
Някой може ли да даде мнение за Salon Stephan Iztok, гр. София?

# 361
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,

Не знам дали е правилната тема, но аз също търся добър фризьор в района на Борово!

На кратко преди седмица бях в Studio99, реших да го пробвам, защото е до нас, а и моята фризьорка беше с КОВИД.

Имах много неприятно преживяване. Не знам дали, защото беше изнервен, но освен, че чаках фризьора/Кръстьо/ почти час, през цялото време телефона му звъня, говореше и ме постригваше, исках черта, а сега имам 2 по-дълги кичура.... Disappointed Направо ме е срам да покажа !! Sad Sad

Четох много и се обърках, но искам сега пак да отида някъде спешно да ми оправят косата, моля за съвет! Simple Smile

# 362
  • Мнения: 19 518
Ама как може да чакате един час някакъв да ви подстриже? Пък и бил изнервен....боже, някои много са си повярвали.....

# 363
  • Мнения: 2 585
Има салони, в които фризьорите се държат отвратително ( и нямам нищо против никоя професия ) обаче е хубаво да не забравят, че сме отишли там за да си платим и те работят за нас, не ние за тях. При което може да се държат малко по-земно и по-адекватно, а не сякаш сме им длъжни ние. Закачили екстеншъни на пет пр*ст*тутки и ми слагат цени все едно няма да ми мие косата, ми ще прави нещо представляващо висококвалифициран труд, пък повечето едно, че нямат основно образование, друго, че и в професията си не се ъпдейтват много , много ми действат на принципа проба- грешка.

# 364
  • Мнения: X
И на мен ми се случи наскоро часът ми беше от 9:00 ч. ,а фризьорката отвори салона в 9 😀След това цигарки , кафенца с колежката и в 10 без 15 вече реши ,че е време за работа.Не ми се беше случвало до сега страшно  грозно впечатление ми направи ,а бях с големи очаквания за салона.

# 365
  • Мнения: 19 518
О, мен веднъж закъсняха да ме измият, защото мивката беше една, а бяхме две клиентки с боя, не стъпих повече. А веднъж пък ме измести една чалга дива, че бързала за снимки, като взеха да и издухват дългата коса, направо отиде час. Излишно е да споменавам дали стъпих повече на тези места. Аз не обичам да ми фамилиарничат, да разпитват за професията ми, да ми споделят разни неща и особено да одумват клиентите си пред мен. Но не харесвам и надути темерути. Аз си плащам не само за услугата, а да прекарам приятно час-два докато ме обслужват.

# 366
  • София
  • Мнения: 16 095
Повече от  10 мин. не  бих чакала никого.
Ако няколко пъти остане с празен час ще се научи да е точна.

# 367
  • Мнения: 138
Здравейте, може ли актуални мнения за COCO. Доколкото разбирам имат доста нови фризьори. Ходила съм няколко пъти при Ния и бях много доволна, но май и тя вече не е там.

# 368
  • Мнения: 138
Влизам да споделя мнение за Иван от салон Intriggue. Наскоро търсих отзиви за него. Смея да твърдя, че разбирам вече доста от руси коси и имам база за сравнение. Наистина добър професионалист, доверих му се напълно и останах доволна. Направи ми поддръжка на балеаж с кичури. Цветът две седмици по късно е все така добре изглеждащ.

# 369
  • Мнения: 3 545
Влизам да споделя мнение за Иван от салон Intriggue. Наскоро търсих отзиви за него. Смея да твърдя, че разбирам вече доста от руси коси и имам база за сравнение. Наистина добър професионалист, доверих му се напълно и останах доволна. Направи ми поддръжка на балеаж с кичури. Цветът две седмици по късно е все така добре изглеждащ.

Много полезно мнение. А бихте ли споделили каква беше цената?

# 370
  • Мнения: 138
Влизам да споделя мнение за Иван от салон Intriggue. Наскоро търсих отзиви за него. Смея да твърдя, че разбирам вече доста от руси коси и имам база за сравнение. Наистина добър професионалист, доверих му се напълно и останах доволна. Направи ми поддръжка на балеаж с кичури. Цветът две седмици по късно е все така добре изглеждащ.

Много полезно мнение. А бихте ли споделили каква беше цената?
Обезцветяване, матиране + подстрижка беше 150. Моята коса е много гъста и поема доста продукти

# 371
  • Мнения: 140
Здравейте, може ли актуални мнения за COCO. Доколкото разбирам имат доста нови фризьори. Ходила съм няколко пъти при Ния и бях много доволна, но май и тя вече не е там.
Никога! ScreamИзключително скъпи!!! Боята ми излезе 190лв, само боята и това е само корен и дължини(средна дължина) , не обезцветяване , не смяна на цвят, не, просто боядисване в моя шоколадов цвят. Цените на отговарят на качеството.Когато бяха Стефан имаха добри фризьори- Кейти или Катя мисля че беше, но след това има главоломно спад на качеството, докато цените растат.

Много приятно изглежда, но все пак това е фризьорски салон и отиваш заради услугата и качеството , не заради канапето за почивка.

# 372
  • Мнения: 140
О, мен веднъж закъсняха да ме измият, защото мивката беше една, а бяхме две клиентки с боя, не стъпих повече. А веднъж пък ме измести една чалга дива, че бързала за снимки, като взеха да и издухват дългата коса, направо отиде час. Излишно е да споменавам дали стъпих повече на тези места. Аз не обичам да ми фамилиарничат, да разпитват за професията ми, да ми споделят разни неща и особено да одумват клиентите си пред мен. Но не харесвам и надути темерути. Аз си плащам не само за услугата, а да прекарам приятно час-два докато ме обслужват.

Абсолютно ДА!:clap:
Едно време бяха тези салончета с кафета и циграки и лаф моабет. Сега, ако ме накарат да чакам повече от 10 минути без основателна причина и без да ми е извинят или компенсират (все пак се случва, но е важно отношението след това) , ако се държат свойки и ми казват "мацко", а най много мразя да си вдигат телефона , докато работи с мен. Буквално не си мълча и ги правя на 2 стотинки. Значи , как тя ще подстригва и ще си вдига телефона едновременно, колко ще е концентрирана в това, което прави!?Или как ще ми разтваря боята и ще отговаря на съобщения и после: "извинявай , незнам защо се получи този цвят, сигурно нещо боята е виновна." не, ти си виновна.
Имала съм абсолютно всякакви случаи, аз не се правя у дома, само в салони от много години, и имам огромен, огромен-  най вече злочест, опит. Просто е потресаващо нивото на повечето фризьори. Глупави, липса на възпитание, бавни, и безочливи.

# 373
  • Мнения: 138
Благодаря за отговора. Те наистина май са се самозабравили с такива цени.

# 374
  • София
  • Мнения: 3 855
Съгласна съм. Цените са много високи за това, което предлагат. Обзавеждането и огледалата в един салон не са от значение за мен. Същото качество човек може да получи другаде, за 2-3 пъти по-малко пари.

Общи условия

Активация на акаунт