Ние не сме самички, ЯНУАРИ ще целуваме малки ръчички – Тема 3

  • 28 496
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 984
Плами, и аз съм при Сигридов, но утре Simple Smile на 30ти юни бях на БХС и ФМ при него - много ми хареса как обяснява всичко. Следващия път ще си запиша всички въпроси на един лист, че като вляза в кабинета забравям 50% от нещата, които искам да го питам Simple Smile

# 706
  • София
  • Мнения: 966
Гледам да се държа спокойна аз  Peace нито съм и звъняла на моята, нито съм я посетила отгоре на панираните консултации. Не че не бих искала да знам, че всичко е наред повече от 1п месечно, но гледам да не го мисля и да съм позитивна. Бях на 6ти този месец и следващия ми преглед е чак на 15 Авг... повярвай ми вече ми се иска да отида просто ей така, но засега се сдържам  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 94
Здравейте,

Пожелавам на момичетата в болница да излязат от там по-скоро и всичко да е наред, въпреки, че съм сигурна, че е наред Wink

Плами - стискам палци. Да кажеш после.

И мен ме гризе всеки ден какво се случва, но за сега се въздържам. Сега на 23-ти ще стане 1 месец от както не съм си виждала бебока и не издържам вече, притеснено ми е, но в крайна сметка: каквото е писано - това

Вашите коремчета бебешки ли са? Аз май само сланинки трупам. Само като легна по гръб си го усещам къде е, а всички казват, че ми личи. Странна работа.

А за заглавието на темата нямам претенции, стига да сме заедно във всички теми до края.  Praynig

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 11:12 от LittleSmile

# 708
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен,

относно цигарите и аз съм пушила преди, но никога по много, спрях ги на 02.03.2008, но след като родих първото си дете и после кърмих една година есента на 2012 пак пропуших. Сега в началото на 2015г. пак ги спрях, защото се разболях и ми беше толкова лошо, че изобщо не ми се пушеше. Но аз по принцип нямам проблеми да ги спра, решавам го и ги спирам от раз, веднага. Да пуша докато съм бременна или кърмя за мен е немислимо, но знам, че хората са различни и всеки успява да се справи с определени неща, за други не успява. Пожелавам на всички майки, които се борят с този лош навик една сутрин да се събудят и просто да не им се пуши изобщо вече, ако ли не, дано нямате проблеми с бременността и родите здрави и доносени бебета.

Витамини не пия, само си допивам фолиевата и пия но-шпа, защото на последния преглед се видя, че матката ми е контрахирала навътре към бебето без да усещам. Отделно от това сега вкъщи започнахме и ремонт и вчера цял ден с мъжа ми разглабяхме мебели, местихме кашони, после товарихме колата, абе сигурно съм вдигнала не знам колко килограма и съм клекнала поне 100 пъти. Ама честно казано така докато бях в движение цял ден изобщо дори не съм се и замисляла замаяно ли ми е, отпаднало ли ми е, определено на мен движението по-добре ми се отразява, в края на деня дори не ми бяха отекли краката, а след цял ден в офиса после сандалите ми са впити ужасно...

Относно калция, аз си хапвам доста сусамов тахан, защото сусамът е от храните, съдържащи най-много калций, който при това се усвоява почти изцяло, ям и фурми, заради магнезия, защото вече почнаха да ми крампират долу ходилата от изчерпването на магнезия в организма. Изобщо не обичам да пия хапчета под никаква форма, пък били и те витамини, предпочитам да си хапвам.

Пожелавам на всички с оплаквания и неразположения бързо да отминават, за да се насладите на най-хубавите 3 месеца от бременността, които сега ни започват Simple Smile

# 709
  • София
  • Мнения: 1 184
  Здравейте. Приемате ли още членове във вашата компания? Чета ви от доста време през телефона, но досега ми беше толкова зле, че не съм сядала на компютъра.

  Това е втората ми бременност, на 32 години съм от София. Имаме си по-голямо момиченце - другата седмица става на 3. Не спира да повтаря, че ще бъде кака и няма търпение да дойде дядо Коледа и бебето да се роди. Около мен всички са много щастливи и много ми помагат. Аз казах още в самото начало. Първият път повече време крих, но сега ми е едно такова спокойно. Термина ми е 14.01.2016. Коремчето вече си ми личи. Резултатите от БХС са ми добри. Ходя си на прегледи във Вита всеки месец. Там раждах първия път, живот и здраве там ще родя и сега.

   Хубав ден желая на всички и по-малко неволи в жегите  Grinning  Grinning  Grinning

# 710
  • Мнения: 39
  Здравейте. Приемате ли още членове във вашата компания? Чета ви от доста време през телефона, но досега ми беше толкова зле, че не съм сядала на компютъра.

  Това е втората ми бременност, на 32 години съм от София. Имаме си по-голямо момиченце - другата седмица става на 3. Не спира да повтаря, че ще бъде кака и няма търпение да дойде дядо Коледа и бебето да се роди. Около мен всички са много щастливи и много ми помагат. Аз казах още в самото начало. Първият път повече време крих, но сега ми е едно такова спокойно. Термина ми е 14.01.2016. Коремчето вече си ми личи. Резултатите от БХС са ми добри. Ходя си на прегледи във Вита всеки месец. Там раждах първия път, живот и здраве там ще родя и сега.

   Хубав ден желая на всички и по-малко неволи в жегите  Grinning  Grinning  Grinning


Добре дошла! Виждам, че се следиш във Вита, а при кой лекар? И аз там се следя преди д-р Василева, мисля си и аз да раждам този път там.

# 711
  • Мнения: 5 116
Здравейте, момичета   grinning039
И аз като ive_li_na да кажа да не забравяте да хапвате сусамче - до колкото знам растителния калции се усвоява по-добре от организма. Иначе аз всеки ден ям сирене и се старая да хапвам и кисело мляко в някаква форма - не го обичам много.
Да измрънкам, днес имах летящ старт на деня. Ходих да си пускам всички изследвания, направо с две взимания на кръв, че мразя игли и да ми точат кръвчицата. И какво да стане с моето ниско кръвно, на гладно и в жегата - почти припаднах! Добре че мъжо беше с мен та ме подпря, иначе си бях тупнала директно. Никога не ми се беше случвало, така ми причерня, нищо не виждах, почна едно потене, той каза че съм станала и жълта. Голям цирк, добре че ме сложиха на една пейка да легна - веднага се оправих. Все си мислех, че колкото и да ми е ниско кръвното такова нещо на мен не може да ми се случи, но ето  #2gunfire
Внимавайте в жегите, не са за бременни  Sunglasses
Иначе се оказа че май съм леко обезводнена и ще почна да обръщам повече внимание на течностите. Уж се наливам по цял ден, но пък много бързо ми се запълва корема и ми става тежко, може би несъзнателно съм намалила приема.
На всички момичета с притеснения и лежащи в болници - по-бързичко да се оправяте, свежи сили и очакваме добри новини  Hug

# 712
  • Мнения: 984
Предложенията за момента са:
- На море или на планина, Януарче си расте на топлина (4 гласа);
- Януарче започва да шава и коремчето на мама да уголемява (3 гласа);
- Мама е много щастлива, че Януарче в нея се развива (3 гласа).

Моля кажете предпочитанията си (тези, които още не са ги споделили).

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз съм за първото заглавие (щом има море, няма как  Mr. Green). А като гледам с какви темпове върви темата ще оползотворим заглавията до края на юли  Laughing
Да ви питам пречи ли ви вече колана като шофирате? От няколко дни не мога да го наместя, ни отдолу, ни отгоре ...

# 714
  • Мнения: 5 116
deedeetu на мен ми харесват и трите, но гласувам за първото - На море или на планина, Януарче си расте на топлина, да не спъвам избора пък и ми звучи лятно  Sunglasses

# 715
  • София
  • Мнения: 287
Аз лично съм за втората тема  newsm78 Колана в колата когато шофирам много ме дразни както и всички панталони щом седна ,а уж нямам много много корем...незнам и аз #Crazy

# 716
  • Мнения: 984
Аз си слагам само горната част на колана Wink долната е зад кръста ми Simple Smile

# 717
  • Варна
  • Мнения: 2 317
На мен коланът все още не ми пречи. Но аз по принцип си имам корем и съм свикнала. Ще видим по-нататък.

# 718
  • София
  • Мнения: 1 184
Скрит текст:
  Здравейте. Приемате ли още членове във вашата компания? Чета ви от доста време през телефона, но досега ми беше толкова зле, че не съм сядала на компютъра.

  Това е втората ми бременност, на 32 години съм от София. Имаме си по-голямо момиченце - другата седмица става на 3. Не спира да повтаря, че ще бъде кака и няма търпение да дойде дядо Коледа и бебето да се роди. Около мен всички са много щастливи и много ми помагат. Аз казах още в самото начало. Първият път повече време крих, но сега ми е едно такова спокойно. Термина ми е 14.01.2016. Коремчето вече си ми личи. Резултатите от БХС са ми добри. Ходя си на прегледи във Вита всеки месец. Там раждах първия път, живот и здраве там ще родя и сега.

   Хубав ден желая на всички и по-малко неволи в жегите  Grinning  Grinning  Grinning



Добре дошла! Виждам, че се следиш във Вита, а при кой лекар? И аз там се следя преди д-р Василева, мисля си и аз да раждам този път там.


    И преди и сега при Чорбова

# 719
  • Мнения: 1 421
Диди, можеш да пускаш анкета със заглавията, така няма да ти се налага да подканваш за избор Simple Smile

Стискам палци на всички със зацапвания, всичко ще е наред  Hug Peace
Успех на всички със скорошни прегледи Simple Smile
Нямам много време да пиша, гледам да сме навън с малкия или вкъщи на хладничко, той все повече внимание иска, никнат му зъбки и нощем е кошмар, ама си имам малко зайче с два зъба отдолу  feeding

Общи условия

Активация на акаунт