Съмишленици за отслабване - 2 част

  • 28 384
  • 807
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 290
24 часа вода,спорт,секс,фреш при кризисни ситуации и това е Mr. Green

# 16
  • Мнения: 588
24 часа вода,спорт,секс,фреш при кризисни ситуации и това е Mr. Green
А това много ми хареса.
Хайде и аз да се присъединая към вас, заемам се и аз сериозно с отслабване, че много ми се иска да сваля поне 4 -ри килограма, който са ами малко излишни в момента. А отностно лунната диета да споделя моя опит - преди две години я спазвах много сериозно като в продължение на почти четири месеца гладувах по 36 часа  т.е. карах само на минерална вода на всяко пълнолуние и новолуние\падаше се по два пъти в месеца\ и успях да стигна от 56 килограма до 50, което беше направо страхотно, но за съжаление сега нещо  нямам тази воля Sad както преди, а много ми се иска пак. Praynig

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 21:47 от viki127

# 17
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Аз от вчера съм много доволна - хапнала съм само малко салатка на обяд и вечерта малко риба и салатка!
Сега си пия кафето и сядам да уча, а за яденото дано да удържа пак така hahaha

# 18
  • Мнения: 93
Здравейте момичета Hug
До сега хром,влакна и грейпфрут, пък за после дано издържа с диетката/ще докладвам довечера дали е имало прегрешения Wink/

Евридика,аз стартирах с 5кг.по-малко от теб/целта ми същата като твоята Laughing/,но твойте кг. в момента са още мечта за мен Sad.Когато и аз постигна такива резултати ще си спожа лентичка Peace

# 19
  • Мнения: 271
Поздрави, Силвър, давай все така!  Peace

# 20
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Момичета, като гладувате, пиете ли кафе?
На мен доста гадно ми действа, а така ми убива апетита...
Просто като не съм яла, ми става лошо, действа ми на неврите.

# 21
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Наливам се с кафе постоянно.
Пия го с мед, засища ме  донякъде.

# 22
  • Мнения: 2 956
Здравяйте и от мен  Hug
вчера не се измерих,но днес... Mr. Green... след голям застой имам малък напредък- та значи разликата е : бюст и талия с по -3см ; ханш -1см, ама е под въпрос  Thinking -май миналата седмица съм държала метърчето леко по-отпуснато... Laughing. и бедра без изменение...това е...спорта си има значение..преди хич не съм се и замисляла ,защото работата ми беше много динамична и натоварена,но сега явно трябва  Simple Smile само дето май докато (цитирам тристаниа) "гъзището" тръгне да се смалява бюста ще изчезне.... Sad  newsm78


raddi не мислиш ли,че ако сега си сложиш ще се мотивираш повечко? newsm78     bouquet   bouquet   bouquet
хайде лек ви ден момичета и успех в диетуването и гладуването

# 23
  • Мнения: 163
Здравейте и от мен . Аз от вчера съм на зелева супа умирам от глад колегите  изпитват моята воля като ме каня на закуска и обяд надявам се да издържа. Пожелавам успех на всички с диетите.

# 24
  • Мнения: 1 381
Здравейте,
Бих искал да се включа пир вас. дапада ми,ч е всеки се бори с КГ поразличен начин, в смисъл не е с определена диета или режим на хранене.
Аз за сега отслабвам малко лениво, чрез диета/ безвъглехидратно хранене и масажи.
Мислч да включа вече и фитнес, защото имам нужда от стягане, но за сега мие невъзможно, защото едиствено мога сутрин преди работа. Два пъти седмично давам дежурства вечер и 3 пъти ходя на процедури, и ако включа и 3 пъти спорт, изобщо няма да се виждам със семейството си.

# 25
  • Мнения: 1 183
Евридика браво  Hug
Само не разбрах за бедрата колко  newsm78
Но при всички случаи е постижение, а за бюста няма как и аз там свалям повече миналата седмица бях мръдла с - 2 см и на другите места до -2 см, което не е честно ама аз поне имам доста и все се надям нещо да остане Wink, че иначе ми тежи, но мъжо хич не  е доволен  #Cussing out
За цялата визия нищо не казва за отслабване, не ме хвали особенно но ми се кара за бюста /веднага забелязва като мръдне/  #Cussing out

# 26
  • Мнения: 93
raddi не мислиш ли,че ако сега си сложиш ще се мотивираш повечко? newsm78     bouquet   bouquet   bouquet
За сега най-голямата ми мотивация е огледалото.Когато се съблека и се погледна Sick,после ако ми се прияде нещо се сещам как изглеждам Crazyи се отказвам/е, не винаги Blush/. А за по- силна мотивация съм си извадила и една пола с 3 номера по- малка от сегашния ми размер, smile3514в която искам да се вмъкна отново.

# 27
  • Мнения: 1 183
Днес нещо не сте много активни, пазагубихте се май  Wink
Да не похапвате повечко и да не искате да си признаете а  Wink

# 28
  • Мнения: 433
ами аз вече в друга тема си признах как се "освиних" днес  Sick

# 29
  • Мнения: 1 290
Аз не съм прегрешавала,ама тия килца ме отчайват Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт