Съмишленици за отслабване - 2 част

  • 28 383
  • 807
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 956
Момичета загубихме се много днес...
аз обаче се поулях тази вечер...от колко време държа фронта и днес така се натъпках,че ми иде сега един месец глад,ма няма да издържа за съжалление... Embarassed Embarassed Embarassed

# 31
  • Мнения: 1 290
Аз съм подута,нервна и в кофти настроение,уж пред цикъл ама нещо не идва #Cussing outпоне да ми улекне малко...
И апетит ме гони луд,както и някви черни мисли за шоколад Whistling

# 32
  • Мнения: 1 327
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Човек колкото повечи яде, толкова и коремът му расте.
Земята носи толкоз много хора, а пък те не спират да ядат.
И все повече на нея тежат.
Ако намалим храната, можем да облекчим светът.
За това реших:
Са подложих на диета, и без папа-лапа.
Са подложих на диета, оо-хо, са подложих на диета, и без папа-лапа.
Са подложих на диета, аа-а-а, няма кокал, мръвка няма, и без папа-лапа,  диетата е глад голяма.
Истинска коремна драма, и без папа-лапа, как ша ма познае мама?
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

от утре минавам на месо и зеленчуци. разбрах, че може и яйца да хапвам!
Не прочетох всички мнения и предишната тема.... надявам се да успея да прочета всичко..
но ако има и други мами на тази диета нека споделят опит.. разбрах, че и руло "стефани" мога да ям...

# 33
  • Мнения: 1 464
Ей момичета,и аз ще се набутам тука при вас че не мога да се търпя вече Sickсвалих палтото и не можах да се позная,не свинята -майка а на свинята на баба й съм заприличала,егати гъзището и егати коремището,а за бедрата нямам думи просто TiredКак можах цяла зима да се угоявам ,ся ще си троша главата Banghead
Започвам с лунната,и сигурно ще продължа само на плодове че гледката е страшна #Crazyнищо не ми става ,а нови дрехи да си купувам с тия мерки,забрави Naughty
Започвам от 71кг  smile3511,цел-55/целя ги от 1.5г ама все ми бягат newsm45

# 34
  • Мнения: 1 183
Аз съм подута,нервна и в кофти настроение,уж пред цикъл ама нещо не идва #Cussing outпоне да ми улекне малко...
И апетит ме гони луд,както и някви черни мисли за шоколад Whistling
Ох и аз като теб чакам да ми идва, и ми е кофти и гадно и противно, на всичко отговоре само неприятни неща около мен.
А и ми закъснява с 22 дни както осъзнах сега, ще взема да си направя тест ама като се замисля може и да е от гладуването и да не се надъхвам много  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 1 290
ау не ми вкарвай паники за бременност #Crazy
Аз се дразня,понеже кантарът е един безмилостен и непомръдващ и уж си го обяснявам с подутост и задържане на вода,но искам да мине всичко,за да видя цялостната картинка Twisted Evil
Искам да си купя нови дрежкиииии smile3514
ама с такива свински мерки не ми е кеф,най-много да се комплексирам в магазините smile3511
ай ша им се невиди на тия кила smile3512
 Mr. Green

# 36
  • Мнения: 125
добро утро момичета   bouquet
стопли се #Crazy ужааассссссссссссссс вчера бях на гуляй по центъра краи повече няма да хапна нищооо дрешки обувки нищо немога да си намеряяя  smile3511 newsm61
единственната ми отеха като гледам слабичките е че аз ЩЕ отслабна и ще стана као тях ама те като забременеят и родат ще доидат на моето място  smile3534 рано или късно
боже колко съм зла  newsm62

# 37
  • Мнения: 521
мила спокойно.трябва ти само голяма воля,и ще отслабнеш:)
а вие другите момичета топите ли килца?аз ще се отчитам след лунната диета,дано тогава постигна мечтаните 46 кг

# 38
  • Мнения: 521
ау не ми вкарвай паники за бременност #Crazy
Аз се дразня,понеже кантарът е един безмилостен и непомръдващ и уж си го обяснявам с подутост и задържане на вода,но искам да мине всичко,за да видя цялостната картинка Twisted Evil
Искам да си купя нови дрежкиииии smile3514
ама с такива свински мерки не ми е кеф,най-много да се комплексирам в магазините smile3511
ай ша им се невиди на тия кила smile3512
 Mr. Green
абе нали пиеш от елексирчето.не ти ли деиства добре?аз половин пакетче да изпия и после мога нищо да не ям,ама неискам да си докарам някоя болест,затова си хапвам мляко с мюсли плодове и се чуствам отлично.
айде успех и не се отчайваи

# 39
  • Мнения: 125
момичета я ме светнете хрма и влакната за какво са  newsm78 имам предположения ама...

# 40
  • Мнения: 125
черешка ти ако отслабнеш още малко ще може да се претеглиш и на кантар от магазина  Joy  bouquet колко си висока?

# 41
  • New Zealand
  • Мнения: 871
добро утро и от мен, момичета! вече направо ми идва да се #2gunfire то, вярно, че миналата седмица малко се поизложих с режима, но тази сутрин кантара е безмилостен ooooh! с 300 зора бях докарала 70 кила, а тази сутрин съм между 72-73 Embarassed вярно, че съм в цикъл 2 ден, ама все пак... между другото този месец ми закъсня с 25 дни, та малко трудно можех да си контролирам апетита Rolling Eyes дано луната малко да спаси положението, защото съм в тотална депресия...нищо от миналата пролет не ми става Cry

# 42
  • Мнения: 433
ами хрома и влакната са за намаляване на апетита-а хрома към желание за сладко....пие се по 1 хром на ден и от 4 до 12 влакна...а ти какво пиеш?сподели какво е "елексирчето"

# 43
  • Мнения: 1 183
Ох и моя кантара безмилостен и аз съм си върнала 2 кг от миналия четвъртък и направо ми иде да се  #2gunfire
Успокоявам се с това, че побързах да се измеря и поне мерките ми не са се раздули дори тук-таме съм свалила по сантиметърче  newsm78
Аааа Авентура щом и на теб ти е закъсняло толкова да не се притеснявам, то не че не искам бебе ама не му още момента  hahaha

# 44
  • Мнения: 433
silver81 ти нали пиеше клк....има ли някакъв ефект?

Общи условия

Активация на акаунт