Декемврийче покажи се, момче ли си или момиче

  • 42 510
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3
Може ли и мен да ме добавите във facebook (Viki Stoikova).  Аз мисля да работя до края на месеца и след това да почвам с болничните  Simple Smile . От сега се чудя какво ще правя по цел ден в къщи  Grinning. МОето бебче мината седмица беше много буен постоянно риташе и шаваше , но от  няколко дни я се обади я не , чак се чудя не съм му направила нещо :С. След 3 дни съм на преглед и ще го видим малкия мъж Simple Smile

# 691
  • Мнения: 64
Добро утро, мами Hug
Събота и неделя почиствах в къщи малко, но вече ми е трудно и бавно ooooh!
Сигурно в следващите месеци ще е още по-трудно и някои дейности ще са невъзможни,
но колкото-толкова.
Продължавам да си правя списъка с неща за покупка, естествено излизат въпроси, въпроси-
ех то си е цяла наука да гледаш детенце Thinking- до финала ще забравя всичко и ще се оправям някакси Grinning
Редактирам анкетата- станаха 16 имена на темата, но за следващата тема- анкетата по-накрая, за да е актуално името Naughty
Е- пописах Grinning
Пожелавам ви прекрасна и усмихната седмица Hug
И много, много ритничета от бебоците preggo

# 692
  • Мнения: 91
Здравейте мами,
Вчера с ММ бяхме на фетална морфология, малко разочаровани останахме защото уж 4D а нищо 4 измерно не видяхме имам 1 3D снимка и това е, иначе много обстойно погледнаха бебо и се потвърди, че ще си имаме още един мъж у дома, а аз от 2-3 дни не мога да спя, защото на 27-ми сключваме брак и ми е нервно ..... Важното е че бебо е добре, мама щастлива и чакаме много подвижно бебенце по цял ден ме ритка и на прегледа беше като шило в торба, не можа да си намери място.

# 693
  • Мнения: 1 540
Здравейте мами,
Вчера с ММ бяхме на фетална морфология, малко разочаровани останахме защото уж 4D а нищо 4 измерно не видяхме имам 1 3D снимка и това е, иначе много обстойно погледнаха бебо и се потвърди, че ще си имаме още един мъж у дома, а аз от 2-3 дни не мога да спя, защото на 27-ми сключваме брак и ми е нервно ..... Важното е че бебо е добре, мама щастлива и чакаме много подвижно бебенце по цял ден ме ритка и на прегледа беше като шило в торба, не можа да си намери място.
Добро утро момичета.Крсиси,на теб само хубави неща ти предстоят тези дни,дано все да е така.Успех   bouquet

# 694
  • София
  • Мнения: 251
Здравейте момичета,

Включвам се отново след дълга ваканция с малкия на село Laughing сега отивам да ви изчета, че много сте изписали   Laughing
Междувремено вече съм в болнични, но като си ги смятам ще ми останат едни 3-4 работни дни преди болничния преди раждане, та се чудя как да подходя, от една страна не си струва да се пуска отделен болничен за толкова кратък срок, пък и не знам как се процедира в такива случаи. Някой идеи някакви? Само да кажа, че отпуската не е вариант понеже съм СОЛ и ще трябва да си плащам осигуровките за тези няколко дни newsm78
Иначе се чувствам добре освен киселините, които снощи усетих за сефте, но бяха доста силни и неприятни. Вие как се справяте с тоз проблем?

# 695
  • Мнения: 49
Да се похваля и тук - момченце ще си имам. Така че ще помоля за едно синьо щъркче  Heart Eyes
 Днес и моята док му видя атрибутите Grinning развива се добре,отговаря си на седмиците. Сега вече малко по малко започва пазаруването Joy

# 696
  • Мнения: 1 167
Ивалета,това е болната ми тема за осигуровки и болнични.
Как така ги смяташ ,че ще ти останат 3-4 дена?До колкото знам болнични ще ти дадат плътно до 45 дневния.

Аз днес заради тея болнични така се притесних и факта ,че сега трябва да търся фирма ,която да ме води фиктивно до 45 -дневния,си казаха думата.Одеве имах контракции и болки,утре съм на лекар,пих и магнерот и малко се поуспокоиха нещата,но направо незнам вече.Голяма хамалогия е да имаш фирма в БГ и да излизаш в майчинство Tired

# 697
  • Мнения: 2 015
То в БГ кое ли не е хамалогия! Всичко не е така както трябва да бъде.
Ивалета, вярвам че ще се намери изход на ситуацията.
Аз си харесах едно комплектче за изписване и мисля да направя първата си покупка за бебо. Днес бях на консултация. От началото до сега съм качила 5,5 кг. Кръвното обаче си ми е ниско. Само доктора ми изписа превантивно желязо, за да не съм направела някоя анемия. Чудя се, дали да ги взимам. Вие как мислите? Той каза превантивно, за да не направя някоя анемия. Не разбрах защо. Явно изследванията за сега са добре, поне за сега.

# 698
  • Мнения: 113
Моя хемоглобин е на границата,но доки каза да се опитам да го покача с храна,по-хубаво от това нямало Wink ако не се справя със задачата ще ми изпише лекарства........

# 699
  • Мнения: 1 167
Моето кръвно също е много ниско,сутрин задължително една чаша кафе иначе рискувам да се строполя някъде.Вчера със сина ми като излезахме на разходка рано,рано,бях си закусила ,но без кафе и след срещата със счетоводителката ми,като ми стана лошо.Не мога да се прибера,уплаших се за детето,какво ще стане с него ,ако падна някъде.Вече твърдо съм решила на дълги разстояния да не ходя без кола.
Изследванията си ми бяха добре,а моя доки каза важното е да не ти е високо кръвно,за ниското няма проблем. TiredНе мисля много така,ама да видим днес на прегледа .

# 700
  • София
  • Мнения: 251
Ивалета,това е болната ми тема за осигуровки и болнични.
Как така ги смяташ ,че ще ти останат 3-4 дена?До колкото знам болнични ще ти дадат плътно до 45 дневния.
Ами аз съм в болнични от 30.07. , всеки по 30 дни, също и продълженията на 2 пъти по 30 дни и ще приключи второто продължение някъде към края на Октомври месец, а болничния за раждане трябва да е от 01.11. Та затова останат няколко дни помежду и не съм наясно как процедират в такива случаи  newsm78

# 701
  • Мнения: 20
Моят хемоглобин беле също 111 и доки ми изписа Феретаб и си го пия.

# 702
  • Добрич
  • Мнения: 400
Това,което ще напиша го знам от лекарите от ЛКК комисията.За болничните-180 дни.Много рядко не стигат,ако си от самото начало на бременността .Като свършат се ходи на ТЕЛК,но това е много рядко.6х30=180.до 45 дни преди термин.Тогава излизаш в отпуск по майчинство.Поне на мен така ми обясниха.

# 703
  • Мнения: 2 015
Мисля, че моя хемоглобин е 110. Само, че няколко дни преди да ида на преглед си самоизписах Огестан. Не знам, дали хапчетата, които ми изписа са съвместими с тези витамини. Мисля да изчакам следващите кръвни изследвания и ако тогава положението не е добре, то тогава да започна приема на желязо. В кои месеци има кръвни изследвания? В кой месец какво се прави? Даже тези изследвания са от предния месец или на 24.07.15 правени. Сега на 24.08.15 г. не ми е пускал. Просто  разглежда старите и реши да ми изпише и желязо.

# 704
  • Мнения: 3 050
Ами аз си пускам всеки месец кръвни изследвания  Peace

Общи условия

Активация на акаунт