Декемврийче покажи се, момче ли си или момиче

  • 42 509
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 164
На мен превантивно ми изписаха желязо ''малтофер''   каза да го пия без изследвания 3 по 1! Аз обаче го пия всеки ден по едно---даже днес май забравих--пия го като се сетя  Embarassed

# 706
  • Русе
  • Мнения: 154
Това,което ще напиша го знам от лекарите от ЛКК комисията.За болничните-180 дни.Много рядко не стигат,ако си от самото начало на бременността .Като свършат се ходи на ТЕЛК,но това е много рядко.6х30=180.до 45 дни преди термин.Тогава излизаш в отпуск по майчинство.Поне на мен така ми обясниха.
И аз така знам.За бременност се разрешени 180 дни болничен без ТЕЛК,в тях не влизат 45-те дни преди термин. На мен ми пуснаха първия болничен за 20 дена,което означава,че последния преди 45- те ще бъде също по-малко от 30 дена.

# 707
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
виждам че си говорите и за хемоглобин, та да ви питам. При мен хемоглобинът е паднал на 108, но пък желязото  е 8.6 при долна граница 6, та в този случай какво се прави, явно не е проблемът в желязото? Моя доки е отпуска

# 708
  • Мнения: 1 167
Ивалета,според мен ще ти дадат болничен за остатъка до 45-дневния.Ако е 2 седмици,ще ти дадат за две Peace
А за 180 дни важат за цялата бременност ,без 45 дневния Peace
Моето момиченце,не беше много активно тези дни и излишно се психясах пак,но от вчера си я усещам да рита активно както преди и съм супер щастлива.Напълно съм забравила с баткото как беше ooooh!

Момичета,много бързо върви времето за мен.Август си отива и още 3 месеца,аз на 3.11 излизам в 45 дневен Party и живот и здраве началото на декември и колкото повече наближава ме обземат едни вълнения Crazy

# 709
  • Русе
  • Мнения: 154
Леле,с тия срещи и фейсбук скоро няма да си допишем темата  Joy

# 710
  • Мнения: 1 540
Леле,с тия срещи и фейсбук скоро няма да си допишем темата  Joy
И аз съм по активна във фейсбук  Laughing,но и от тук  минавам да ви чета   bouquet

# 711
  • Мнения: 889
Момичета, на някоя появиха ли се т.нар. "фалшиви контракции"? От няколко дни ми се втвърдява корема без да има болка. Вчера АГ-то ми предписа "Магнерот" и Но-шпа. Четох, че при голяма част от жените точно 6 месец се появяват тези контракции. Как е при вас?

# 712
  • Мнения: 1 167
Моите въобще не са си фалшиви Mr. Green,пия магнерот три пъти на дена и спасявам положението Peace

# 713
  • Мнения: 1 540
Ми то и аз си ги имам,но рядко примерно през ден два не мога да определя,но винаги имам магнезий или магнерод под ръка и пия само когато почувствам болка или когато усетя,че корема ми се втвърдява  Simple Smile

# 714
  • Мнения: 3
На мен ми казаха ,че имам контрахината матка и сега пия Марнерот 3х1 и за сега съм добре нямам болки .

# 715
  • Мнения: 2 015
На мен доктора ми каза, че било нормално, стига да не са болезнени. Аз поучавам, но през ден-два. Днес усещам разбойника доста силно. Взе да заявка и ми бие страшни крошета. Вчера извадих нещата от баткото и видях, че имам доста бодита с къс ръкав. Аз първо се ориентирам в големите покупки, че те дрехите май не са ми голям проблем.

# 716
  • Silistra
  • Мнения: 125
Аз също имам контракции (или поне си мисля, че е контракции). Не са болезнени и не са всеки ден. Най-много 2-3 пъти в седмицата. Днес моят човек е изключително активен, счупва ме от ритници и преди малко ми се втвърди леко корема, а той продължава да шава и да не му пука Simple Smile

# 717
  • Мнения: 220
Който води листата на 1ва страница може ли да ми коригира пола. Лекарката го видя момиче,не било момче. Хаха дано така остане,не че имаме претенции ама с тая техника трябва да се вижда бре.

# 718
  • Мнения: 64
Който води листата на 1ва страница може ли да ми коригира пола. Лекарката го видя момиче,не било момче. Хаха дано така остане,не че имаме претенции ама с тая техника трябва да се вижда бре.
готово Peace

# 719
  • Русе
  • Мнения: 154
Ей,пораздвижи се темата  Crazy .Ние днес от 12:30 сме на третата ФМ и нямам търпение да се видим.Най- много се надявам да успеем да се снимаме в лице,че с баткото така и не успяхме.Следобед ще дам отчет  Hug

Общи условия

Активация на акаунт