Декемврийче покажи се, момче ли си или момиче

  • 42 507
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 050
Успех със снимането  Mr. Green
То май повечето от вас си правят и третата ФМ, аз се чудя дали да я правя  newsm78 В кои седмици се правеше тя?

# 721
  • Мнения: 198
Успех със снимането  Mr. Green
То май повечето от вас си правят и третата ФМ, аз се чудя дали да я правя  newsm78 В кои седмици се правеше тя?
28-32 г.с Wink

# 722
  • Мнения: 103
SUNI мойта трета ФМ беше вчера.Аз също много исках хубава снимка в лице,обаче мойта госпожица до края си слагаше ръцете и краката пред лицето,или забиваше нос в плацентата и така и не можахме да я снимаме:)))))Пожелавам ти на теб  успех и всичко да е наред😘🌞👍

# 723
  • Мнения: 3 050
И аз ще се запиша за трета ФМ, но се чудя дали при Сигридов във Фемина или при някой в Надежда  newsm78 Съвети? Първите две правих при доц. Марков, сега третата искам на друго място.

# 724
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен. От доста време ви чета и реших и аз да се запиша. На 24 год. съм от Бургас и съм бременна в 24 г.седмица. Това ми е втора бременност след като миналата година се наложи да прекъснем бременността в 16 г.с. Слава Богу, този път всичко е наред и към 31.12.2015 година с нетърпение очакваме да ни се роди едно здраво момиченце.

Пожелавам на всички ви лека бременност и живот и здраве Декември всички да прегърнем малките си съкровища.


 newsm51 newsm51 newsm30 newsm30 preggo preggo

# 725
  • Русе
  • Мнения: 154
Ние се върнахме от ФМ. Господина ни показа само и единствено крака  Joy  .Сгънал се е на две и пред лицето само ни мята с крачетата. Обърнал е главата накъдето трябва.Всичко му е ОК на бебо,но на пъпната връв на места имало някви отклонения ( и аз не разбрах какво точно) и ми изписаха магнезии(биолектра).След 4 седмици пак ме викат да видим как е положението.
IvDi1 добре дошла  Hug

# 726
  • Мнения: 2 015
Здравейте момичета.
Направих само една ФМ и се отказах. Аз съм от така наречената "провинция", та до София пътувам 3-4 часа в едната посока. Едно ходене до София и едно море ми стига като тръшкане по пътя с тази бременност. Направих скрининга, който също беше добре и се надявам всичко да приключи така. Моля се на Бог!

# 727
  • Мнения: 1 167
Здравейте момичета.
Направих само една ФМ и се отказах. Аз съм от така наречената "провинция", та до София пътувам 3-4 часа в едната посока. Едно ходене до София и едно море ми стига като тръшкане по пътя с тази бременност. Направих скрининга, който също беше добре и се надявам всичко да приключи така. Моля се на Бог!


Всичко ще е ок Hug.Аз на втората не можах да отида ще ходя средата на септември,но тогава ще е трета почти.
Момичета казах ВИ ,че декември живот и здраве ще имаме само здрави бебета.

Оф аз напоследък много мисля,за раждането ,за това как ще се оправям с две деца.Моля мамите с две дечица да споделят.Като плаче малкото голямото буди ли се,имаше ли ревност,как се справяхте да закарате едното на градина-училище и другото да гледате.Незнам,просто незнам как ще се справя.Доста страхове ме хващат Tired

# 728
  • Кърджали
  • Мнения: 10 275
мама_голяма, и аз понякога се замислям за същите неща. Още повече, че щерката спи леко и лесно се буди.Няма как да я отделим, на квартира сме. Воденето до градина също го мисля, но все някак ще му намерим цаката. Таткото няма да може да помага, защото го няма през повечето време /шофьор е и пътува, сега вече основно в Европа/.С Кати не ми пречеше, че не може да помага, но сега май ще ми липсва. Майка ми има мерак да дойде зимата, да е от помощ. Отт една страна, мразя да има още някой в къщи, когато се роди Кати с нея имахме огромни спорове, защото се опитваше да ми налага от най - бруталните остарели привички /а идваше само на гости/,  но пък от друга -живеят в чужбина и без това вижда Кати веднъж годишно, та и за двете ще е добре, присъствието и може да ми спести разкарването на бебето през зимата до градината... Та хем ми се иска да дойде, хем от сега си мисля че ще ми е криво нечие присъствие.

# 729
  • Мнения: 26
Здравейте! Най-добрата ми приятелка е с вашия термин, казва се Стилияна Минковска и не е хич наясно с бг-мамма. Може ли да я приемете във фейсбук групата? Stiliyana Minkovska

# 730
  • Мнения: 131
И аз съм със същите притеснения как ще се справям с двете. Баткото ще е само на 2 годинки и 3 месеца. Сега спим в една стая, той се буди по два, три пъти и иска да лягам до него докато заспи пак. Как ще кърмя бебе и ще спя при баткото...май ми трябва клонинг:)) Другата чуденка ми е, ако баткото се разболее, кой ще гледа бебка или обратното. Кой ще чисти, готви...кога:)Таткото помага с карането до градината и къпането, но за през нощта незнам как ще е ...После се сепвам и си казвам, само всичко да е наред, ще се справим със всичко. Ние жените сме супер герои:)

# 731
  • Мнения: 1 167
Да момичета,същите страхове имам.Аз мисля баткото да не го пускам на градина зимните месеци,ама знам ли как ще издържим всички вкъщи.Вариантът със спането незнам как ще го мисля.Лошото е,че баткото от скоро спи до нас и не иска да се мести на 5 г е.Преди никога не е бил до нас.Мислим да вземем легло на два етажа и той да спи горе.Как ще стане ,просто не ми се мисли.
Направо на моменти ми се реве от безсилие и то за такива на пръв поглед дребни неща.

Това за фейса ,за което пита мацката по-горе,не знам.То така всеки може да иска да бъде приет,особено пък хора,които до сега не са писали и един ред Peace

# 732
  • Мнения: 932
Опитвам се да не го мисля как ще е с две деца и толкова малка разлика. Гледам, че околните се тревожат и за мен. Само като ме видят с корема и започват да се вайкат и да ме жалят - как ШЪ сЪ оправям... Еми, как... Някак... Няма да съм нито първата, нито последната.Wink
В две стаи живеем и ще е чудно спането всички заедно, а и не само...

# 733
  • Кърджали
  • Мнения: 10 275
Аз каката със сигурност няма да я спирам от градина. Едно, че е предучилищна. Второ - тя обича да ходи на градина, и за нея да я спра ще е повече като някакво наказание. Трето - като прибавиш и суматохата около новороденото бебе, постоянните грижи - и си мисля, че седейки по цял ден в къщи  е по - вероятно да се почувства изолирана и пренебрегвана. Та така поне през деня на градина, а след това някак си вече да гледам да напасвам, за да получава нужното и внимание...  Та, на градина ще си ходи.

# 734
  • софия
  • Мнения: 37
Аз ще спра сина ми- просто  няма повече от седмица здрав в градината зимните месеци и мисля че по-малкото зло е да си в къщи с нас, отколкото да е болен или да ни зарази и да сме болни всички. Спането също го мисля - имаме си отделна детска стая, но той категорично не иска да спи там, а при нас на спалнята, дори и да успея да го приспя там през нощта идва, та купона ще е страшен. Confused

Общи условия

Активация на акаунт