Моля мами, помогнете!

  • 15 725
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 325
То не е чуждо,то е тяхното дългоочаквано дете...
Тяхно НЕ, нейно. Вероятността да е от мъжът и е точно толкова голяма колкото и вероятността да е от бившия. Ще е ТЯХНО само тогава, когато се докаже че е от правилният.
Факта че толкова жени смятат за редно да се скрие/излъже и да се натресе на някой дете, което може и да не е негово е стресиращ.

# 76
  • Мнения: 1 540
Ами веднъж във "Съдби на кръстопът" даваха подобна история жената родила две деца на мъжа си,но той се среща с негов приятел с който като деца лежали в болницата заедно от заушка ако не се лъжа.Той на скоро се развел защото бил стерилен и го съветва и той да се изследва,оказа се,че е 100% стерилен,но тайно се надява това да не е така тайно прави ДНК тест и се оказва,че той не е бащата на децата а брат му  ooooh!.Та всичко е възможно животът е голям след време може без да иска,да разбере,тогава ще е по-тежко и ще бъдат по-съсипани от колкото сега.Желязото се кове докато е горещо. Peace

# 77
  • sf
  • Мнения: 10 242
На мен идеята ми беше да не казва нищо сега, а при първа възможност да направи тайно ДНК тест. Ако е на мъжа й, да си трае, ако е на бившия- да си каже.

# 78
  • София
  • Мнения: 44 342
Има начин още 9-тата седмица да се научи http://www.9m-bg.com/?p=cat_inner&sub=2&id=4595 с кръвни проби, обаче е нужна и от бащата (предполагаем), като тук ако на този етап не желае да намесва годеника, би могла да  помоли за съдействие другия.
http://www.ddc-bulgaria.com/prenatal-testing.php

# 79
  • Мнения: 1 801
при цикъл на 1-ви, много по-голяма е вероятността да е заченала на 16-ти. Освен това щом за четири години не е станало с мъжа и сигурно причината е в него. А бе тези жени  не са ли чували за Ескапел?  #Crazy

# 80
  • Мнения: 6 122
На мен идеята ми беше да не казва нищо сега, а при първа възможност да направи тайно ДНК тест. Ако е на мъжа й, да си трае, ако е на бившия- да си каже.

Ами да, или друго, като се роди, на който прилича негово е. Науката казва, че новородените приличат изцяло на бащите си за да ги припознаят по лесно, защото единственият начин мъжът да разбере, че е станал баща е след като жена му му каже "Ти си". Та така природата съдействала на таткото, защото само мама знае, че се е възпроизвела, тате не, на него му казват, та чат пат се случва и да го поизлъжат, но това е животът.

# 81
  • Мнения: 18 810
Имаше на времето една книжка с такива истории,от стари времена какво ли не са правили да имат дете.И до сега вината за"нямането"се хвърля предимно на жената.Има и  ден ,в който са си лягали  с който падне ,под дъхави треви  на поляните ,нищо не е  случайно измислено. Ами ако осиновят ,чие   ще е ,така поне на майката със сигурност. Вярно,че  сама ни бих изпълнила съвета си ,трябва да си артист  за да прикриваш  "белята"през годините ,но не е   най-големия  грях ,има и по-големи. Щом няма до сега дете ,каквото и  да е  станало  си е  дар .Тя да си решава може ли да понесе последствията,сега или в бъдеще когато и ако научи  съпругът.Ако много иска дете , да си го отглежда,независимо с кого...Мъж  ще се намери.Пък може и да е станало като е  освободила  мисълта,че  иска на всяка цена бременност ,много хора си имат деца след скорошно осиновяване ,решили,че  е невъзможно вече.По-добре е да запази тайна за случката ,ако съпругът я  обича ,ще разбере и прости все някога ,ако не-тя ще си има желаното дете .Да не мисли толкова дали ще го нарани ,защото със сигурност наранява себе си.Дай-боже пък да е  на който трябва.

# 82
  • София
  • Мнения: 44 342
Ако си осиновяват ще е решение на двамата, с ясно съзнание.
И понеже ако/когато един ден истината излезе на яве, то тя ще окаже влияние не само на нейния, но и на още поне 2 живота, то не може тя да си решава... последиците няма да са само за нея, че да е въпроса тя ще може ли да ги понесе...
Ако много иска дете да си го задържа без тайни - ако мъжът реши да преглътне това и да гледа на детето като на дар от бога за тях - чудесно, може и да си го гледа и сама, дори да е от него след тази истина...

Това не  е просто изневяра, че да си го пази в тайна, тук има последици, един бъдещ живот...

# 83
  • Мнения: 2 215
Лудост е всичко това Peace детето трябва да знае кой му е баща Stop

# 84
  • Мнения: X
Има начин още 9-тата седмица да се научи http://www.9m-bg.com/?p=cat_inner&sub=2&id=4595 с кръвни проби, обаче е нужна и от бащата (предполагаем), като тук ако на този етап не желае да намесва годеника, би могла да  помоли за съдействие другия.
http://www.ddc-bulgaria.com/prenatal-testing.php

Точно така, това е най - добрата идея. Другия мъж да направи теста, ако не е той бащата, тогава вече може да не казва на мъжа си.

# 85
  • Мнения: 1 365
Понеже другия няма да се заинтересува защо искат той да прави ДНК тест и няма да донесе допълнителни проблеми на авторката.

# 86
  • Мнения: 18 810
Понеже другия няма да се заинтересува защо искат той да прави ДНК тест и няма да донесе допълнителни проблеми на авторката.

Колко си права,начин за изнудване  и какво ли не.И крайният резултат по-лош  от всеки друг.Доколкото  разбрах запазва детето,нататък ще решава какво и как.Не  съм сигурна колко от  съветващите ще постъпят по съвета си-да разкажат веднага за изневярата и детето,да не изчакат   и решат впоследствие. Че  не е честно,вярно,но след като не са могли 4  години да заченат,поне психически проблем има.
И като  остаряла ,макар не на свой  гръб изпитала всичко ,съм чувала и  чела-никой  не е умрял с един. Та  може би нейната грешка ще им донесе  добро семейство  и  добър живот.Знае ли човек.

# 87
  • Мнения: 19 547
Боряна, не става въпрос да "умреш с един", става въпрос за това, че един мъж и едно дете имат право да ЗНАЯТ. А мацката като толкова иска бебе, ако се наложи да си го отгледа сама, няма да е единствената. Но ако си замълчи такава бомба залага и така може да избухне след десетки години, че аз специално не бих живяла в такъв ад.

# 88
  • Мнения: 18 810
Вярно  е,че може да избухне ,но може и  да не.То  ще се разбере ,обикновено краденото е копие  на  скрития родител.Приятно съм изненадана от нагласите на младите ,вашите нагласи,да сте честни с партньора.Но  пък на толкова лъжи и пошлост се натъквам тук от други млади.Та  не мога да преценя точно този случай  на какво ниво на почтеност е  и ще бъде. А наистина смятам ,че  тази лъжа може да  бъде  бодил  за жената,тя ще знае    и винаги ще е  притеснена,другите може и да не узнаят. И наистина да има добро ,сплотено семейство,да не допуска повече грешки,стига и тази.Тя  да избере момента на истината,последиците са за нея  най-вече. Разбирам ви ,много добре ви разбирам,но допускам и другото.Ако подреди живота си ,ще и простят,така мисля. Сега предварително със сигурност ще остане асма.Решението е нейно.Адът също.Дано случаят има добър край.

# 89
  • Мнения: 131
Абе вие всички, дето давате акъли жената да си траела - ако научите, че вашият мъж някъде така има някое друго дете, защото някоя си в някакъв момент решила да си затрая или пък той просто си затраял пред вас, за да не го зарежете... Та пак ли така ще мислите?

Едно време бях чела някаква статистика за т.нар. "кукувичи деца", дето ги натрисат на някого, а той си мисли, че са негови. Та процентът беше бая голям и си спомням, че тогава много се бях учудила. Сега, като чета съветите тук, като нищо ще излезе вярна статистиката.  Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт