Искам да кажа ... (44)_06.07-12.07

  • 44 362
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 13 028
Не беше лошо момчето, правеше ми комплименти, завистливки такива:) Един почитател имах и ми го прогонихте, зли сте, каза ви човекът:))

Ако питам Тати дали е Лаура, дали ще кандиса да ми каже? Да знам да си пращам ли шестото чувство в пенсия, не за друго:)

 Вани, пази леглото поне още 20- тина дни стискай Hug Лъвчета раждай, че Раците са страшно вмайчени:)

# 406
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Е, как да е с бан? В предишната тема се беше захванал за една дума, написана от Софи, и то съвсем в края на темата.

Жаки, не се притеснявай, той е като феникс - ще възкръсне.  Wink  Отсега ще завиждам, ама такова ми е сърцето  hahaha

# 407
  • Мнения: 4 291
да е с бан от около 2 дни мисля, от как се захвана откритото разследване.

# 408
  • Мнения: X
Е, той ако реши да се върне и е умен поне малко, няма да започне веднага с комплиментите към Жаки. Веднага ще бъде разпознат просто. Ще си набележи някоя друга.
Може би някоя от тези, дето най-много го подкачаха. Laughing

# 409
  • Мнения: 1 207
Раците са страшно вмайчени:)

Вярно ли е това, Жаки, че раче гледам вкъщи? А последното, което искам за него, е да е мамино момченце.

Значи се оказа, че Акаша не е Борил, а Жармен го предположи, колкото официално да се потвърди, че е друга, не Акаша  ooooh!  Sick newsm78

# 410
  • Мнения: 13 028
Яна Heart Eyes
Кажете сега как да напарвя тиквички, да са като пържени, ама в тавичка, че не ми се виси на тигана, а и става дума за три кила и половина:) Ако овалям всяка в брашно и ги наредя в тавичка с повече мазнина ще стане ли?

Флорче, моята Жаки и на две дружки децата са страшно чувствителни и на ден по 100 пъти се повтаря - мамо, обичам те и айде да се гушкаме:)

# 411
  • Мнения: 9 575
[
Значи се оказа, че Акаша не е Борил, а Жармен го предположи, колкото официално да се потвърди, че е друга, не Акаша  ooooh!  Sick newsm78
Жармен е злият гений  Grinning

# 412
  • София
  • Мнения: 10 825
Яна Heart Eyes
Кажете сега как да напарвя тиквички, да са като пържени, ама в тавичка, че не ми се виси на тигана, а и става дума за три кила и половина:) Ако овалям всяка в брашно и ги наредя в тавичка с повече мазнина ще стане ли?


Не съвсем, ама ще имат далечна прилика

# 413
  • София
  • Мнения: 17 368
Няма как Борил да е дама, която в момента пише, мултиакаунтинга е забранен, а модовете си знаят коя е. Аз не знам, но залагам на Богинята.

# 414
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Жаки, така сме правили тиквички, стават. Е, някои казват, че малко като варени стояли, но за мен са добре.
Децата ми са лъвчета, ама си признавам, че синчето е вмайчено. Мъжът ми е рак, обаче не съм забелязала такава склонност. Или може би сега има други предпочитания  Joy.

# 415
  • Мнения: 4 291
 Жаки, дай на другите гости да пържат, нали още 2 семейства са дошли. На фурна няма да станат кто пържени, но фритюрник може да ти помогне.

# 416
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Забавно е било тук днес. Мистерия с дъх на Борил, обичайни многострадални Геновеви и тук-таме мъфин за разкош. Интересно ми е хора, специалисти в интригите, да се оплакват шумно от такива, но свят голям... Whistling

Тук е убийствена жега, до степен, че не ми се тръгва от работа- климатикът е мой пръв другар днес Laughing

п.п. Бърди, Богинята пише изискано- къде в полуграмотните постове на Борил видя точно нея?

# 417
  • Мнения: 1 207
Жаки, с брашно ли ги искаш? Аз просто ги мятам във фурната, на хартия за печене, поръсвам мазнина и до там. Без брашно обаче, с брашно не съм правила.

Верно и моят син е такъв, хем е на 8 почти. Но имам около себе си много мъже раци, никой от тях не е вмайчен.



# 418
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Джой, разкарай се с тъпите си намеци. Специалиста на интригите го знаем кой е. Laughing

# 419
  • София
  • Мнения: 5 606
Стига бе! Какво става днес! Очевидно е деня Х.
Акаша, кажи кой е специалиста по интригите. Само аз съм непросветена.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт