Нашата сватба през 2015 - тема 10

  • 30 297
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 936
ми не стават ли много, а шафери трябва ли да са колкото и шаферките... пък и като им казах че искам да са с еднакви рокли и в цвят бордо като сватбата ми те почнаха да прават парчета и уж не искали, но съм сигурна че ако на някоя от тях не каза че ще е шаферка много ще ми се разсърди

Ми не,защо да са много ,можеш да си поканиш колкото искаш,а относно роклите, може да им кажеш,че няма да имаш възможност да купиш на всички рокли,но не би искала заради това някоя от тях да отпадне и ги помоли те да си вземат рокли,макар и не еднакъв модел,но по не в еднакъв цвят,поне аз бих направила така.Те така или иначе ще си купят нови рокли за сватбата, просто трябва да се съобразят с цвета.
А относно шаферите аз имам един и4 шаферки Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 31
  • Мнения: 171
а тук идва и още нещо...ММ иска само по 1 шафер...8 ще му дойдат в повече
едвам го навих за 4

Последна редакция: пн, 06 юли 2015, 12:45 от penny2208

# 32
  • Мнения: 936
Ето, момичета, обявата за клетките е в OLX : http://olx.bg/i2/ad/dekorativna-kletka-ID3VJr6.html#:9ff704c19d

# 33
  • Мнения: 18 588
Относно организациите-при нас е обратното, мм много обича да ходим някъде, и постоянно избира и гледа дестинации, аз не си падам по организирането на пътуванията, той е по-оправен, но и двамата обичаме да си пътуваме и това ми харесва, че и за в бъдеще ще си обикаляме.
За шаферките:аз съм на принципа колкото повече, толкова повече  Wink
и аз ако можех щях да имам повечко и то големи момичета, обаче аз държа много на напълно еднаквите рокли и за да не е манжда с грозде и да си усложнявам нещата с толкова много момичета, ще имам три-, моите първи и втори братовчедки.
Шаферите са две момченца малки, от на мм родата.
Платовете купувам аз, те ще си платят за шеф.
Пени, за да не ги обидиш просто им задай цвета и те да си купят рокли  Simple Smile
Аз понеже няма да търпя сърдения и капризи за роклите реших, че ще имам малки шаферки, а и аз искам да са братовчедките ми, просто няма как да не са те.
Съветвам ви който има големи шаферки да отскочи до магазина на мегз, в Студентски-голямо разнообразие на рокли, всякакви цветеве, шият ти за 25 лева ушиване. Така всичките ще са ви с еднакви рокли за по 30 лева и ще ви е мирна главата.
Илейн, златна си, ще се поръчва!   bouquet

# 34
  • Мнения: 936
Цитат
Съветвам ви който има големи шаферки да отскочи до магазина на мегз, в Студентски-голямо разнообразие на рокли, всякакви цветеве, шият ти за 25 лева ушиване. Така всичките ще са ви с еднакви рокли за по 30 лева и ще ви е мирна главата.
Илейн, златна си, ще се поръчва!  bouquet

Няма защо, пак заповядай. Heart Eyes
А относно роклите- ха, ако беше по-рано щях да се възползвам, нашите излязаха по 80 лв- с платовете и работата.

# 35
  • Мнения: 139
Два дни отсъствие и толкова нови неща и прекрасна нова темичка. Отново е прекрасна новата темичка "Алечка" благодаря. Въщам се да наваксам и после ще докладвам какво ново око нас  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 321
Тоооолкова много исках да имам по-големи шаферки, с еднакви рокли, съобразени с темата разбира се. Сега като ви чета обаче, си отдъхвам с облекчение, че няма да имам шаферки - ми то явно покрай наистина големите разходи (защото определено считам, че ако аз имах шаферки и държах да са еднакви, то щеше да е редно ние да им поемем разходите), има и доста похарчени нерви  Crazy
Всъщност покрай мен не останаха неомъжени приятелки и аз така или иначе няма кой да поканя. Шаферка ще ни е на ММ племенницата - тя е на 12 и се радва детето. С какво ще е облечена, майка й ще прецени (всъщност все пак май ще си е тя, щото въпреки че е малка, си е с доста силно изразено собствено мнение  Laughing )

# 37
  • Мнения: 139
Много хубави неща всички сте качили поздравления Simple Smile smile3501

Честито и на булките от уикенда Simple Smile Много здраве и щастлив семеен живот.

И аз да дам очет малко: Бяхме си до Несебър да тоуточним малко неща а и да направеим едно плажче Wink Та и аз да се похваля уточнихме вече менюто в ресторантаи ритуалите по посрещането Wink Май вече спряхме на фограф и видео : Иван Славов (т.е. е много добър приятел и комшия на ММ) и Вартнян (който Иван ни препоръча). Със свекърва ми уточнихме окончателния брой на поканите и почвам разпечатването им Wink Харесах и поканите за семейството ще ги кача във албумчето Simple Smile Та това е за сега, което се сещам Simple Smile
Почвам вече усилено търсене на рокли Simple Smile Така, че приемам съвети за магазинии в асеновград Simple Smile
Целувки от мен.

# 38
  • Мнения: 2 200
Охоо, два дни не съм ви навестявала и вече и нова темаа и мнооооого за четене...

ЧЕСТИТО на всички омъжени веече.. Бъдете щастливи, обичани и ценени!

Виждам достаа сте изписали за различни неща... връщаам се да чета...

Приятен ден и успешна седмица на всички, особено на тези с напредналата организацияя..
Аз понеже още нямам какво да споделям, се включвам като коментатор малко май.. но.. ще ме извините. Simple Smile Simple Smile  Innocent Innocent Peace Peace

# 39
  • Мнения: 936
Момиче а на вас колко ви излиза като разходи видео  и фото ?
Аз имам само фото, без видео - излиза ми 550 лв.

# 40
  • Мнения: 92
Алечка благодаря ти отново за прекрасната тема   bouquet
Честито на Alady, SilverTear и Бубулеса! Бъдете много щастливи
Петя, халкитe и ние се чудим по еконт да ни пратят от сара трейд. Колко е доставката? Притеснява ме ако размер илу нещи е объркано как се реагира...
Доставката до адрес беше 10 лв . Шоколадче когато отидохме до Пловдив премерихме  няколко пръстена с различна големина  и заедно с косултантката определихме кой размер  ще е най-добре  . Няма да ти ги объркат спокойно . При мен всичко беше наред  Crazy
penny2208 -  Според мен  не бива да има сръдни . Ако са истински приятелки те трябва да знаят ,че това е твоят ден и ти трябва да решиш как трябва да се случат нещата .  Ако ли пък не и си склонна да бъдат 8 шаферки и не можеш да избереш, говори с тях, обясни им ,че нямаш възможност да закупиш 8 рокли . Предполагам , че както и да подходиш няма да се разсърдят . Успех   bouquet
ilein87 роклята ти е много красива и ти стои много добре   bouquet И аз мога да се възползвам от кафезите  Embarassed  Rolling Eyes
Tanchitu Честито за роклята ! Нямаш ли някоя снимчица , за да я видим  Party
touch_el Съчувствам ти за проблема .  Sad Кажи на мъжа ти , помоли го той да говори с нея . Не се карай ти . Абе какъв и е проблема всъщност ? Защо е толкова сърдита ? Защо ще се съобразяваш с нея ? Да не се жени тя ... Оффф  #Cussing out

# 41
  • Мнения: 139
Момиче а на вас колко ви излиза като разходи видео  и фото ?
Аз имам само фото, без видео - излиза ми 550 лв.

Офффффф и аз се чудя нужно ли е видеото изобщо Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 23 110
Айде като говорим за видео пускам линк с клипчето  Laughing И преди бях споделила,че не съм много доволна,представях си го по друг начин,ама каквото такова,както се разбрахме,не трябва да се ядосваме за дребни неща Laughing Вече много хора избират да нямат видео,аз не съжалявам.че го имахме все пак.Много се забавлявахме,докато го гледахме  Laughing

Ето го,ако някой пробва да го гледа и не му го отваря,да каже  Laughing

# 43
  • Мнения: 528
За 10-ти пореден път: Благодаря, Алечка, че се грижиш за нас!   bouquet

Спрете се, не мога да ви изчета!  Joy
 
Благодаря ви за отзивите за халките ни! Радвам се, че ви харесват! Hug

touch_el, какво точно я притеснява с датата на сватбата и с кое си действие всъщност я обиждате?

Оператор и аз не исках, но реших да отстъпя под напора  hahaha 900лв- оператор и фотограф  Laughing

Като ви чета... за кой пореден път да кажа, че се радвам, че само племенницата ми ще бъде шаферка! На 3г. е и мога да я командвам  hahaha

nati_toteva , Иван Славов прави страхотни снимки!

Alady, прекрасни сте на снимката! Чакам още снимки, весело изкарване в Сицилия- вълшебно е там!!!

Ние още не знаем къде ще ходим след сватбата (кумовете ще ни изненадват), но на пътешествието вероятно и аз ще съм в цикъл...засега не искам да пия хапчета обаче...ще видим през август как ще се подредят датите  Peace

# 44
  • Мнения: 139
Айде като говорим за видео пускам линк с клипчето  Laughing И преди бях споделила,че не съм много доволна,представях си го по друг начин,ама каквото такова,както се разбрахме,не трябва да се ядосваме за дребни неща Laughing Вече много хора избират да нямат видео,аз не съжалявам.че го имахме все пак.Много се забавлявахме,докато го гледахме  Laughing

Ето го,ако някой пробва да го гледа и не му го отваря,да каже  Laughing


А колко ви зве  ако може да споделиш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт