Нашата сватба през 2015 - тема 10

  • 30 329
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 173
Айде като говорим за видео пускам линк с клипчето  Laughing И преди бях споделила,че не съм много доволна,представях си го по друг начин,ама каквото такова,както се разбрахме,не трябва да се ядосваме за дребни неща Laughing Вече много хора избират да нямат видео,аз не съжалявам.че го имахме все пак.Много се забавлявахме,докато го гледахме  Laughing

Ето го,ако някой пробва да го гледа и не му го отваря,да каже  Laughing


А колко ви зве  ако може да споделиш Simple Smile

И при мен като ЗАЯ 900 за фото + видео

# 46
  • Мнения: 178
ОоО клипчето е супер яко!! Чак ми се прииска и нашата сватба да е утре! Simple Smile

# 47
  • Мнения: 139
Момичета , а текста на поканите сами ли си го измисляхте или взаимствахте от някъде Simple Smile

# 48
  • Мнения: 321
Момиче а на вас колко ви излиза като разходи видео  и фото ?
Ние се договорихме на 800лв. - пакетна цена и за двете.

# 49
  • Мнения: 456
http://prikachi.com/images.php?images/475/8216475G.jpg
Ето я роклята Simple Smile има малко подобрение, това е снимка от магазина:) Облечена ще я кача, надявам се скоро в албумчето  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 936
Момичета , а текста на поканите сами ли си го измисляхте или взаимствахте от някъде Simple Smile

Аз, моя го събрах от няколко текста, понеже ми харесваха все отделни части.Simple Smile
 Tanchitu,роклята ти е много хубава, ще чакаме и снимка - облечена.Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 206
seangelova - клипчето е супер... размечтах се направо за нашия ден..


Аз лично си харесах модела на поканите в един английски сайт май беше... макар че докато ми дойде времето да ги правя, може още достаа да си харесам... а за текста, като чета различни, все по нещо от някой си харесвам, даже започнах да си ги записвам, накрая ще видим какво ще стане.. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 171
Nati_toteva аз съм влюбена в работата на иван славов, искам да си го доведа в пловдив за сватбата - 1000 лв само фотограф... видеото ми е около 1500

А шаферките ми искам да са с еднакви рокли...и са големи на около 22-25 год.

# 53
  • София
  • Мнения: 545
Ох, записвам се чак на 4 страница  ooooh!
seangelova, много си е хубаво клипчето, само си мисля че са могли да го направят малко по-дълго  Peace
По въпроса видео и фото, при нас са съответно 1000 и 900  Crazy
За текста на поканите си го крадохме от интернет , разбира се много е хубаво да си го измислиш сам, ама на мен не ми се отдават тези неща

# 54
  • София
  • Мнения: 913
Здравейте, момичета!  Hug

Дойде и нашият ден  Heart Eyes Мина прекрасно и въпреки няколко мини гафчета, всичко беше приказно и никой не разбра, че е имало инфаркти  Laughing

Аз бях много спокойна през целия ден, само в момента, в който чух тъпана и гайдата, които бяха с ММ и кумовете когато дойдоха да ме вземат, емоцията ми дойде малко в повече. „Откраднаха“ ме по много нестандартен начин - през прозореца, докато останалите пазеха вратата, и никой нищо не разбра, докато самата аз не влязох през входа  Laughing

С изключение на факта, че забравихме свещите /които от църквата веднаха замениха с други, че и панделка намериха/, всичко мина по мед и масло. Изкарахме една незабравима вечер и всички казаха, че това е била една от най-красивите и забавни сватби, на които са били  Heart Eyes

Като се посъвзема, ще пиша подробно  Mr. Green

Качвам две снимки, правени от приятел на ММ  Heart Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 23 173
Прекрасни сте Бубулеса  Blush  bouquet

Радвам се,че ви е харесало клипчето  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 528
Буб, била си разкошна булка! Изглеждате невероятно щастливи! Поздравления!  Hug Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 51
Йейй момичета, качих снимки на роклята  Simple Smile
Влизам към банята, хапвам че любимия ми е сготвил хаха и се връщам да ви изчета назад Simple Smile

# 58
  • Мнения: 18 595
nati_toteva моят е от нета, много ми допадна, а и ми е по темата  Simple Smile
azzezell сладка рокля, харесва ми
Танчето роклята ти е много кокетна и сладка с тази дантелка
seangelova, надявам се, че няма да махнеш бързо клипчето, че да го изгледам и аз довечера като се прибера, че съм още в офиса  Simple Smile
буболеса е страхотнаааа булка

Приемам идейки за готино клубче-дискотека в София, че и за партито трябва да се мисли, а то ще е по-рано. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 456
Благодаря ви момичета Simple Smile Сега дните се нижат много бавно, а аз нямам търпение най-после да идва Август. Все си мисля, че прескочим ли и този месец, всичко ще се извърти много бързо  Simple Smile Охх вече трябва да се захващам с търсенето на бижута, а нямам никаква идея какво да е, и от къде. С обувките също ударих на камък...купих си едни, но ми се струва, че с тях няма да мога да изкарам 3 часа права  Grinning та сега съм в търсене на други  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт