Кое беше първото нещо, което си купихте с ваши лични пари?

  • 12 680
  • 145
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 246
Моята отиде за кафета и цигари. Нищо съществено не си купих, а и бяха много малко пари, бях работила около седмица в един магазин.

# 121
  • Мнения: 112
Една рокля, за която си мечтаех дъъълго време  Mr. Green Сега я ползвам за парцал да бърша прах.  Laughing

# 122
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
С пари от бригада - чадър и молив за очи - 0,80 лв.  Grinning

# 123
  • Мнения: 2 811
Кое беше първото нещо което си купихте с ваши лични пари ?  Като се има предвид че паричките които сте имали са били изкарани от вас лично не дадени от мама татко баба дядо и т.н ....
 Моето първо лично нещо  Laughing беше фотоапарата който си взех много горда бях от себе си когато си го купих Hug
Аз работих за баща ми като бях на 15-16 му бях секретарка, но той ме уволни издразнен. После на 17- 18-19 му помагах с компютрите - инсталирах операционни системи, софтуер. Той за всичко ми е плащал, но не си спомням какво си купувах с парите, тъй като освен тях си имах и джобни и наш'те не са ме лишавали. Искам да съм пак тийн.
На първата си истинска работа като програмист тръгнах на 23, мисля. От по-големите начални покупки си спомням едни супер ботуши и едно красиво палто. Също така си спомням, че когато си изтеглях първата заплата, бях толкова изморена, че казах "благодаря много" на банкомата. 

# 124
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Маратонки  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 2 401
Ботушки, тип фашистски, от едно място, всички ме питаха  тогава "ейй откъде са?".

# 126
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
Сини рапърски потури на жълти квадрати. Joy

# 127
  • Варна
  • Мнения: 2 360
С първите изкарани от труд пари, а не джобни (продавах зеленчуци на пазара, лятото след 8-ми клас) си купих електрическа китара и почерпих у дома (сега май излиза, че и за двете неща съм почерпила наведнъж, като се замисля  Joy). А с първата заплата заведох нашите на ресторант и си купихме с гаджето ми (сега съпруг) хладилник "по орташки" Simple Smile))

# 128
  • Мнения: 21 787
 Маркови дънки за размера на почти цялата ми заплата. Колежките ми се ужасиха. Стояха ми страхотно, но не чак толкова по-различно от другите ми дънки  Rolling Eyes
 Но исках да ги имам.

# 129
  • Мнения: 79
Първата ми заплата я изкарах като ученичка в Англия, но работата беше толкова тежка че на четвъртия ден се отказах. После ме беше жал дълго време да се разделя с парите Grinning. Похарчих ги две години по късно за храна и почерпки...

# 130
  • Мнения: 4 312
Първите ми изработени пари бяха  след осми клас, лятото. Купих си черни дънки, цикламена тениска и дезодорант Fa.

# 131
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 166
Беше през вaкaнциятa от четвърти за пети клaс, помaгaх на нaшите на пaзaрa и с пaрите, които ми дaдохa си взех слънчеви очилa и българо - aнглийски кaртинен речник на Дисни.

# 132
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
Пети клас ходихме с приятелки в една консервена фабрика да мием буркани, парите ги похарчих за почерпки със сладоледи и кафета Laughing Първите обаче по-съществени суми получих като стипендия за отличен успех 8-9 клас, купих си куче Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 95
На 18, купих подарък за родителите ми - кафе и кутия бонбони, а за себе си не помня

# 134
  • Мнения: 9 991
Кой знае какви боклуци, но от по крупните: КЕЦОВЕ.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт