Хотелите във Велинград - 8

  • 317 748
  • 2 078
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • тук и там
  • Мнения: 11 655
Ще съм  благодарна ако споделите мнения за Роял Спа.Ще сме със бебе и още едно малко дете и ми е важно  дали са подходящи условията.До сега сме почивали 5-6 пъти във Макси-нещо подобно търся като условия.Да сменяме ли тази година Макси със Роял Спа ми е основно чуденката newsm78?Благодаря!

# 17
  • Мнения: 3 282
Благодаря за новата тема.

# 18
  • Мнения: 166
Да се включа и аз в новата тема.
Опитвам се да си спомня как е името на един хотел, който е само с външни басейни. Детския басейн е с гъба по средата. Ако някой се сеща как се казва ще съм му много благодарна.

Сещам се за Маркита, миналото лято бяхме в него.

# 19
  • Мнения: 377
Да се включа и аз в новата тема.
Опитвам се да си спомня как е името на един хотел, който е само с външни басейни. Детския басейн е с гъба по средата. Ако някой се сеща как се казва ще съм му много благодарна.

Сещам се за Маркита, миналото лято бяхме в него.
Много благодаря!
Ще потърся отзива ти за там, че си търся нещо не много скъпо за една седмица през август.

# 20
  • Марс
  • Мнения: 439
Привет момичета, скорошни отзиви за Селект, искам заради аква парка-за малката, иначе откъм храна и хотел било зле май, на всичко ще бъда благодарна ако споделите, благодаря.

# 21
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета! Може ли да ми кажете мнение за СПА хотел СЕЛЕКТ. Мислим да  ходим със сина ни, който е на 2 годинки. Има хубави оферти  за пакет на база ALL Inclisive .Четох отрицателни мнения, но са стари. А сега пише, че хотела е след основен ремонт. Ако някой има пресни впечатления нека сподели.  Благодаря предварително!

# 22
  • Мнения: 187
Отговарям веднага за Селект, миналата седмица се върнахме по оферта Ол Инклузив лайт. Разкошни вътрешни басейни - за възрастни и детски - много топли - 33 градуса. Аквапарка също е хубав - басейна е дълбок около 50 см., топла вода, общо 6 пързалки, имаше достатъчно шезлонги. Стаите са ок, просторни, чисти, зареждат консумативи, дават кошара. Храната ...хм...това е най-слабото им звено. Да знаете, че напитки няма, има само вода от диспенсър и на вечеря ракия Карнобат и водка, а и кафе за закуска (отвратително!). Напитки могат да се купуват от лоби бара, бар басейна (при вътрешните басейни) и от външния бар на аквапарка, цените са поносими. Има по две три яденета на обяд и вечеря, салати само вечер. Сутрин мекици, кашкавал, сирене, кифли и бутер баници. Гладни не останахме, но храната им куца. Иначе голям плюс е наличието на голяма тераса за хранене и хубава детска площадка.

# 23
  • Мнения: 3 956
Има ли ремонт в Спа центъра? Доколкото помня имаше един голям басейн и един детски. Сауна, парна баня и лакониум, който не работеше. Нещо ново направили ли са?
Такива лоши спомени имам от Селекта, че не знам още колко пъти трябва да направят ремонт, че да се престраша да отида пак  Laughing

# 24
  • Мнения: 187
Честно казано за Спа центъра въобще нямах време и не съм влизала, за басейните все още са голям с дълбочина 1,20 -1,50 и детски.

# 25
  • Мнения: 3 956
По снимките има много малка промяна в Спа-то.
Гледам, че нощувката от 90-100 е станала 120. Много са си повярвали  ooooh!
Има много по - добри хотели на същата цена  Peace
И все пак дано нещата са се променили към по - хубаво.

# 26
  • Мнения: 14
Има ли ходили скоро в хотел Олимп,моля за актуални мнения относно база,храна и т.н

# 27
  • Мнения: 112
Да помоля някой почивал в Роял СПА да каже дали наистина климатика е само централен. Попаднах на мнение в visit, че в стаята не можело да  се изстудява, защото климатика бил централен. При тези температури навън не бих искала някой друг да се грижи за моя комфорт  Rolling Eyes. Благодаря.

# 28
  • София
  • Мнения: 813
Климатикът е централен, така е, НО ние сами си нагласяме дали, колко и как да ни охлажда. Зимата бяхме  в стая в която контрола на климатизацията не работеше, и си ни беше малко по топло, просто го спирахме когато решим. Казахме на рецепция, уж го оправиха, но само уж, за мен не беше особена драма или проблем в случая, и не съм настоявала повече.

# 29
  • Мнения: 3 166
Момичета, колебая се в избора си между Аура и Свети Спас. Била съм в Аура, но не и в Свети Спас, а имат ваучери. Има ли някой, който е посетил и двата хотела и може да ги сравни?

Общи условия

Активация на акаунт