След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 177

  • 34 438
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 863
  Привет и от мен! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Хриси, Кати, Ени, Теси,  Dеsolinata  Hug Hug Hug Hug Hug

 Хриси, какво мисли Мурат?! Joy Joy Нещо се е замечтал, галиба newsm78 Joy Joy

 Кати, и какво?! Ти на Стамбула, а нас ни пращаш в Канада newsm78 hahaha hahaha Много далече бе, а искаш Патрона и треньорката само за себе си Joy Joy Joy ОК, треньорката си я вземи, даваме ти я, ама Патрона - йок само за теб hahaha hahaha hahaha hahaha Смиле се малко де! Joy Joy

  Днес какво ли да пусна за настроение newsm78 Ще продължа с единствените  Wink

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 2 742
Кеии,   bouquet благодаря за новата тема и дано бързо да я изпишем с много новини  Peace Heart Eyes

Хриси, Танче, много творчески ви се отразяват жегите  smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm53

Кати, тази снимка, мотаеща се из нета да не си я пуснала в движение, докато ние търсим билети за Канада  #Silly doh newsm48

Скрит текст:

Танче, нали знаеш кода - от сигурен източник от близкото обкръжение  Peace Laughing Днес обаче източникът още не е потърсил връзка, в очакване сме  Rolling Eyes

# 19
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Марти,само за протокола-ти детективска агенция ли управляваш?Не може човек да се скрие от теб Joy Joy Joy Joy
Танчето,разбра че аз съм при патрона в Истанбул.
Но ти кога разбра,че пак летим за Адана.Аз му казах,че искам снимка с него в кафенето и той се съгласи да отскочим до там.

# 20
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Танче,разбрах че не ти харесва ходенето в Канада.За това отивай в Трабзон,вземи и черноочко за екскурзовод.Ние ще чакаме снимки от тамошните кафената Hug



# 21
  • Мнения: 2 742
Марти,само за протокола-ти детективска агенция ли управляваш?Не може човек да се скрие от теб Joy Joy Joy Joy

Не, но ми се върти из главата радикално да сменям занаята.  Peace Затова засега сухи тренировки за профайлър  smile3506 newsm08

Кати-и, не така, джанъм  Mr. Green разпрати ни по всички краища на света, а ти правиш тигели Истанбул - Адана  #Crazy  Joy Joy Joy

Влязох за още нещо. Пак се въздържам от коментар докато не видя  Peace

В новом сезоне будет запущено 26 новых сериалов!
CESARET...с Муратом и Мерьем. на канале Star TV

Star TV - 5 сериалов.
Kanal D - 7 сериалов.FOX - 2 сериала.
Show TV - 1 сериал.ATV - 4 сериала.
TV8 - 4 сериала.TRT 1 - 3 сериала.


# 22
  • Мнения: 1 863
 Привет, прекрасни! Hug Hug Hug Hug

 Кати, аз всичко следя и с Марти може и да се сблъскаме някъде  Joy Joy Joy Joy Пращаш ме ти за зелен хайвер в Тробзон, пък ти в Адана на кафе, ама аз и там ви проследих, та на всичкото отгоре не си прибирате чашите hahaha hahaha hahaha hahaha


 Марти и аз го прочетох, но докато не видя... не им вярвам вече. Тяхната работа е малко като на лъжливото овчарче, та така може и да пропусна първи епизод hahaha hahaha hahaha hahaha

 И като за лека нощ...

 едно топло и отпускащо... вярно, че горещините или по-точно климатика ми действа творчески... нещо ме е хванала музата  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 554


        Добро утро, ЛиНки!

  Хубав и успешен ден! Да ви е лека и спорна работата в този горещ юлски ден!

 

 

# 24
  • Мнения: 2 554


      Кати, Марти, Таня!  Hug Hug Hug
  Развеселихте ме с вашите пътувания из Турция.  Joy Joy Joy Joy Joy Патрона не се спря в един град и всички станахме шашърдъ да го следим нереде е всеки ден. hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy

 
  Привет, прекрасни! Hug Hug Hug Hug

 И като за лека нощ...

 едно топло и отпускащо... вярно, че горещините или по-точно климатика ми действа творчески... нещо ме е хванала музата  Heart Eyes




   Танче, много добре ти действа горещината..., ааа, пардон климатика.  smile3521 За пореден път доказваш, че си царица на клиповете!  smile3501 newsm51


 

# 25
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Добро утро прекрасни ЛиНки.
И аз Тома неверни,докато не видя фрагман на сериала,няма да го включвам в програмата си.
Момичета,ние докато се чудим кой самолет за къде да хванем,Алекс се изпокри.Имам съмнения,че тайно си е уредила среща с Муратчик и си мълчи.А ние станахме пътешественички,за да се доберем поне за едно кафе с него. Joy Joy



Дано е приятен днешният ден за всички.

# 26
  • Мнения: 2 742
Привет Хриси, Кати, Таня!

Танче, обещават още няколко дни жега - вдъхновението ти е осигурено  Peace Много добре ти се получава Grinning

Това инфо ми звучи някак по-обещаващо, но като всички вас докато не видя не вярвам

От вчера ни върви на самолети. Мерием се е върнала в Истанбул



Отворен е въпросът дали Мурат пък не е излетял за някъде  Rolling Eyes #Crazy Laughing

Лек ден!

# 27
  • Мнения: 8 717
Привет на всички, изплувах от жегата.  Grinning Hug

Кати, почти позна, че в момента можеше да съм в Истанбул, но в тая горещина изобщо не ми се мърда никъде. Та, след предложението, което ми направиха вчера да пътуваме до там, се отказах даже без да се замислям и затова сега съм си на хладно вкъщи.  Grinning

Мерием се е върнала в Истанбул, много силно се надявам да е заради начолото на снимките на новия сериал.  Peace И снимките на ККК продължават, за съжаление Мурат не се вижда никакъв, обозначили са го само с инициала "S".  Joy

Аз пък чакам снимки и разказ на Кети за пътешествието ѝ до Рожен - сигурно е било страхотно, а тя ще го пресъздаде много цветно, както винаги.  Grinning Peace


Bizi ziyarete gelmiş @aydantass @ardakadabra 👬👭 #kocankadarkonuşdiriliş #kocankadarkonuş #kkk #friends




Ne tatlı seninle çalışmak @humeyra19 💙 #kkk #kocankadarkonuş #kocankadarkonuşdiriliş




Ve çekimler devam ediyor:)




Аз пък чакам снимки и разказ на Кети за пътешествието ѝ до Рожен - сигурно е било страхотно, а тя ще го пресъздаде много цветно, както винаги.  Grinning Peace

Последна редакция: ср, 22 юли 2015, 12:58 от Alex_B

# 28
  • Мнения: 8 717
От инстаграма на Нургюл

Ya hakkatten bi rahatlayın yaaaa!!! Valla iyi gelecek

# 29
  • София
  • Мнения: 1 385
Здравейте, момичета,

На Рожен беше страхотно.
Скрит текст:
Пътуването, разбира се си беше ед ноизпитание, но това си е нормално в тази жега  и това струпване  на коли в една посока. До Пловдив беше чудесно, ние с Елка си пътувахме спокойно, но бързо. От там си взехме една приятелка на Елка, много готина но не става за навигатор. Наложи се да обиколим половин Пловдив докато излезем от него и поехме към Рожен. Времето хубаво, природата прекрасна, компанията весела. Както и очаквах Пепи беше направила баница за из път. След Асеновград хапнахме, налягме си гориво и поехме към крайната точка. И там стана трашно. От входа на Чепеларе до изхода, разстояние от няколко километра с движихме в продължение на три часа и половина. Направо пъплехме.   Палиш колата, минаваш 100 метра, гасиш и чакаш. После пак така и така докато се измъкнахме от "тапата". И стана следобед. Някъде около 4.оо часа вече бяхме на Рожен, но изобщо не спряхме. Бяхме като сварени и затова решихме направо да отпрашим към Момчиловци, където имахме запазен хотел.  А там е просто прекрасно. Гледка, студена вода,прохладнастая  меко легло и сърдечно посрещане.  И разбира се, пак топла баница. Отиде ми диетата на кино. На тия въздух се спи  чудесно
      Сутринта пихме кафе и поехме към събора. Ако някой ви каже, че не е имало организация не му вярвайте. Още в началото на местонстта Рожен имаше голямо струпване на полицаи и помощници, които бяхо много адекватни и любезни. Имаше вход за паркинг, цялото пространство беше очертано с ленти на коридори, на всеки 100 метра имаше човек, който да насочва шофьорите накъде да се движат и къде да паркират. Имаше хиляди коли и нямаше никакви проблеми с паркирането. Който иска по-далеч, който иска по-близо до самото събитие "надпяване" .  Винаги има мърморковци и недоволни и аз се чудя защо изобщо тръгват някъде, а не си седят вкъщи.Но без такива не може.
       Имашеного сергии с разни неща за харчене на пари. Шарени черги, възглавници, забрадки и терлици, вълнени чорапи, чанове и грънци и какво ли не още. Аз си купих една дъска за рязане от черен орехи едно стадо овце. Ето ги.



         Тези животинки са направени от вълна, въженце за крачета, шанфъстък за главичка и има магнитче за залепване на хладилника например.  Момичето ги правеше там, под чадъра и беше много любезно и чаровно.

        Снимки от събора няма да слагам, защото има стотици побликувани къде ли не. Народ, музика и слънце. Не беше адски горещо, защото там е високо, имаше много места, където да седнеш на сянка, да хапнеш и да пиеш нещо студено.  Беше забележително чисто, т.е. народът не хвърляше боклуци навред, имаше на много места чисто нови контейнери за боклук, имаше много химически тоалетни, разбира се не може да се очаква да са като нови, но до всяка група такива имаше агрегат с цистерна и периодично ги почистваха.  Имаше хиляди изядоха се хиляди кебапчета и кюфтенца, пържени картофи и салати, бира на корем и захарен памук.  Чувах, че някой плакал, че било скъпо , но този да си е седял у дома. Представям си какво  е да печеш скара, да се въртиш между три фритюрника, да обслужваш капризни хора и да оживееш на топлината.
        Прибрахме се към 3-4, полегнахме и вечерта отидохме отново, тогава беше надпяването и надсвирването със стотиците гайди. Чудесно преживяване. Който не е ходил там няма как да е чувал  ехото от планината, което се разнася надалече. Бяхме там докато се мръкна.
        На другия ден отново отидохме там и после към обяд направо си тръгнахме. По пътя Ели все повтаряше, че преди 40 години е ходила в някакво село Орехово и било много хубаво. Накрая решихме да се отбием и приятелите й бяха там и ни посрещнаха страхотно. Къщата им е до един водопад, в двора им има извор, там се изстудяваше диня, а стопанката в момента береше череши. Естествено се посла маса, веднага цъфнаха на нея салати и всичко както си му е редът. Ето ги стопаните на къщата и пътечката към нея.




Преживяването там продължи около  три часа, после продължихме.
Преживяхме още една тапа, но беше много по-кратко време. Пристигнахме в Пловдив в добро здраве и разположение на духа въпреки жегата. Нали се сещате после какво стана на масата? Почерпихме се за добре завършеното приключение.
         На другия ден ни посрещна Ели Докузова-Тодорова, най-най голямата сладурана на Пловдив.
Това беше. Пътуването към София не е интересно. Надбяхване с джипове. Сякаш като наближат София нещо им става и започват да карат с над 150 км. в час.
това е.


Общи условия

Активация на акаунт