PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 7

  • 102 454
  • 725
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 37
И моята GoodBox пристигна днес и аз също съм лееко разочарована.  CryНещо ми идват в повече мостричките... не знам.. Ще си използвам нещата със сигурност, все пак съм си дала парите, но май вече започнаха да се изчерпват от към разнообразие и започнаха да пълнят кутията с по-посредствени неща.  Thinking
Чакам сега и Biosense Box, мисля че утре трябва да пристигне и ще видим как ще е там положението. Те поне слагат само пълноразмерни продукти ( поне така твърдят и първата им кутия наистина беше така). Peace

# 361
  • Мнения: 1 173
Много хубава кутийка от Биосенс.Приятно съм изненадана и на първо четене всичко ще използвам.

# 362
  • Мнения: 178
Много хубава кутийка от Биосенс.Приятно съм изненадана и на първо четене всичко ще използвам.
А какво има в нея? Доста любопитно :р Thinking

# 363
  • Мнения: 37
Даааа! И моята пристигна днес! СУПЕР МНОГО СЪМ ДОВОЛНА! Моята едвам се затваряшеее Crazy  smile3521
И аз всичко ще си ползвам, а живата алкална вода звучи много интересно.


В моята кутия има:
-Разкрития продукт- Органична вода от лайка-100 мл. Alteya Organics
- Киноа- 200гр.
-Био сурово енергийно барче с бразилски орех и гуарана-45гр.
-Жива алкална вода с магнезий- 500мл.
-Гризети от лимец
-Детоксикиращи лепенки за крака- има 10 броя в пакета
-Био енергийни веган бонбони
-Душ гел за коса и тяло малинов мъфин- 250мл.

Равносметка: 2-ра кутия от Biosense- за 2ри път съм изключително доволна! smile3501

# 364
  • Мнения: 556
Е, само да не бяха слагали доказано измамен продукт като детоксикиращи лепенки... И това с живата вода ми звучи така, но не съм запозната, може и да е нещо истинско, само названието му да е като от приказката Grinning

# 365
  • Мнения: 37
За живата вода и аз не бях чувала и за това прочетой доста статии по въпроса, даже има тема тук в сайта, свързана с живата вода:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=695967.0

# 366
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 239
Снимка на кутията от фейсбук

# 367
  • Мнения: 140
току що си разгледах кутията на Biosense и съм много доволна, единствено водата с лайка не съм сигурна за какво ще я използвам, а и нещо не ми хареса как мирише, но ще й намеря приложение Laughing

# 368
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 239
може да я използваш като тоник

# 369
  • Мнения: 556
За живата вода и аз не бях чувала и за това прочетой доста статии по въпроса, даже има тема тук в сайта, свързана с живата вода:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=695967.0
Съжалявам, зачетох се из нета, и да, и тя е поредното змийско олио. На български това беше най-адекватното https://begem0t.wordpress.com/2009/09/09/purewwate/.
За мен популяризирането на псевдонаучни продукти граничи с престъпление. Много е тъжно, че медии и организации, ориентирани към здравословен живот нямат никакъв филтър.

# 370
  • Мнения: 261
Някой поръча ли Beauty Edition на Goodbox? Чудя и се с тези 50лв , трябва да разбият със съдържание , за да си струва.

# 371
  • Мнения: 38
Аз я поръчах. В понеделник ще пристигне. След тази кутия ще си получа и последната на пинкс и обмислям да спра вече с българските кутии и да опитам да поръчам някоя чуждестранна.

# 372
  • Бургас
  • Мнения: 170
Моята Gооd Box дойде едва вчера и затова няма никакъв ентусиазъм относно нея. Sad Sad Sad
http://linasfavoritestuff.blogspot.bg/2015/10/a-very-late-good-b … -for-october.html

# 373
  • Мнения: 3 363
Преди време бяхме споменали една друга кутия Ladies Kit, тя не е бюти точно, но поради липса на много кутии отворихме дума и за нея. Реших да я поръчам и излезе една голяма подигравка. Ако ви се чете, ето публикацията ми: http://ecocosmetics.blogspot.bg/2015/10/ladies-kit-box.html

# 374
  • Berlin
  • Мнения: 13 706
Оф Simple Smile, ужас. Simple Smile Синята ми прилича на нощна Always . Simple Smile. И закъде са 12бр.  Laughing
Аз мислех, че ще е някакъв вид рекламна кампания на дамски превр., даже нямаше ли коментар в такъв дух тук, реклама на P&G.  newsm78  Много зле, но явно си вярват, след като има и годишен абонамент.

Общи условия

Активация на акаунт