Една ампула В12 и спи цяла нощ!!!

  • 2 005
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
А,като му е нервно на детето-едно валерианче и хоп спокойствие Joy Joy Joy
newsm10
  Peace За успокоение може и Валидолче и то върши добра работа.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 16
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
абе тия хора нормални ли са? В12 newsm78  hahaha тази е пълно КУ КУУУУУУУУУУ

# 17
  • Мнения: 6 472
АМА ВИЕ ЧАК СЕГА ЛИ СЕ СВЕТНАХТЕ ЗА ТОВА В12! Shocked

Ми аз и двете деца така си отгледах! И попарка с винце правех. Валериан не давах защото е много слабичък, но преди изпит давах Фенобарбитал на голямата, та да ме остави да почета малко Joy Joy  Joy hahaha hahaha

# 18
  • Мнения: 5 391
УжасТ!!!! ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 39 766
 Joy
Реза е написала за ракията. Дядо ми пък е праил чайчета от анасон. Прабаба ми попарка с винце.
Ама не живеем ни във времето на прабаба ми, ни на баба ми Simple Smile

# 20
  • Мнения: 670
B12 има в говеждото, свинското и телешкото месо, както и в козето, кравето мляко и в кърмата.
Интересно предложение обаче си вкарала.. една ампула и цяла нощ спокойствие ..
 baby_neutral....господи, пази ме от изкушение и ме избави от лукавия..  Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 3 447
а пък най-добре с мастичка, че ако го боли коремчето анасона ще помогне!  Joy
Ааа, ментата също е екстра за коремче - едно "облаче" и забравяте за коликите Mr. Green

# 22
  • Мнения: 599
Кой измисля тези простотии! Да не се върже някой Simple Smile

# 23
  • Мнения: 93
Ей мами, разсмяхте ме, ама да ви кажа - за вас майтап, за мен истина дъщеря ми е на 1 год. и 7 мес. и преди 2 седмици като бяхме на гости на свекърва ми, реши, че иска и ТРЯБВА да пие от мойта чаша: вино. Естествено дадох и да близне, защото се почна един рев и тръшкане, а на нея взе, че и се услади и иска още. Изхитрих се - сипах и една капка, за да порозовее, долях вода и познайте: всичко си испи на мама алкохоличката Blush

# 24
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
стига само сте предлагали ами казвайте направо изпитани рецепти че през семтември идва и моето терористче -вино ли ракия ли - какво да му слагам в бибата  Joy

# 25
  • Мнения: 2 784
Като видях темата си викам:"Мале, някоя ако ме светне как да приспя моето караконджулче за цяла нощ, ще я черпя!" Mr. Green
А сериозно- какво може да навреди В12 и какъв му е ефекта- упойващ, що ли?  newsm78

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ми не знам за ефект, ма да му хакаш по ампулка всеки ден ми се видя чудовищно.... Twisted Evil

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз по заглавието реших че някоя мама дава,но слава богу няма такова нещо.

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Една ракия ще свърши същтата работа  Mr. Green
а и водка става hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 3 447
Една ракия ще свърши същтата работа  Mr. Green
а и водка става hahaha hahaha hahaha
А за текила да не говорим, хем в детски чашки се пие Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт