Черен и бял списък на фризьорите-3

  • 44 212
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 569
Не издържах и вчера отидох при хвалена фризьорка да ме пооправи до колкото може.
Попита ме - кой е творил така на главата ти? Едно с едно няма равно... Била съм при некадърни фризьори, но този няма аналог!

ЧЕРЕН СПИСЪК - Фризьор Краси от wave studio, Люлин 8

# 16
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Момичета, нахлувам в темата , за да попитам  къде в Младост има добър фризьор ?
Трябва ми за кичури или тн. Haircontouring, а не за подстригване. 

Благодаря предварително!

# 17
  • Мнения: 24
Момичета, нахлувам в темата , за да попитам  къде в Младост има добър фризьор ?
Трябва ми за кичури или тн. Haircontouring, а не за подстригване. 

Благодаря предварително!

Фризьорски салон Кало в Младост 1 се намира

# 18
  • Мнения: 2 223
Горещо с две ръце препоръчвам Любо от "Мърфи" на бул. България. Не съм първата, но момчето си заслужава. Мнооого дълго време ходех при една фризьорка, от която мислех, че съм доволна. Косата ми все изглеждаше сплескана и без обем, но си мислех, че просто си е такава. Много трудно се навивам на промени и да пробвам нови хора, особено след като прочетох историите на тук препатилите.
Любо отряза супер много, но я оформи така перфектно, че вече бквално я измивам, издухвам и застава, все едно сега излизам от салона. Подстригах се на 2 ноември, и все още е така. Честно, не съм получавала толкова комплименти за косата си никога. Има обем, има въздух, оформена и е на етажи и не изисква специални процедури сутрин.
Палци! Heart Eyes

П.С. Благодаря на мамите, които ме насочиха към него. Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 160
И тук да си копирам мнението от Варненската тема. Добавям салон Fringe Hair във Варна към черния списък.

Исках да си направя новата терапия на Лореал - Pro Fiber и открих в интернет, че само 3 салона във Варна я предлагат - Fringe, Creative и NK styling. При първото ми посещение във Fringe се наложи да изчакам 20 минути след записания си час, но това горе-долу го намирам за приемливо. След това си записах нов час за повтаряне на терапията и подстригване 2 седмици по-късно - часът ми беше за вчера от 16:00 часа. Отидох навреме, но имаше друг клиент и ме подканиха да изчакам...и така чаках до 17:00 часа, а работата с клиента продължаваше...след това закъснение от 1 час и никакво извинение или обяснение, аз просто си тръгнах. Повече никога няма да повторя в този салон  ooooh!

Препоръчайте ми салон във Варна, където се предлагат новите продукти и стилистите са в час с актуалните тенденции. И естествено, отношението към клиентите да е нормално  Wink

# 20
  • Мнения: 12
Може ли някой да ме ориентира за цени за подстригване и сешоар в Мърфи? В сайта им не намирам цени.

# 21
  • София
  • Мнения: 462
Може ли някой да ме ориентира за цени за подстригване и сешоар в Мърфи? В сайта им не намирам цени.

За подстригване, боя и сешоар на дълга коса плащам около 80-100 лв, не вярвам да е повеве от 35-40 без боята.

# 22
  • Мнения: 2 223
На мен за подстригване без боя ми излезе около 38 лв мисля, издуха я накрая, не знам дали се води това сешоар или има отделно още един вариант.

# 23
  • София
  • Мнения: 11 711
Може ли някой да ме ориентира за цени за подстригване и сешоар в Мърфи? В сайта им не намирам цени.

Подстригване и сешоар са около 40 леваЗнам,че ако процедурите се извършват от самия Мърфи е малко по-скъпо.Най-добре се обади в салона и съвсем точно ще те ориентират.

# 24
  • Мнения: 12
Благодаря ви, обадих се за час и ще споделя резултат - надявам се да остана доволна.

# 25
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Предложения за добър колорист в София? Ако може конкретни имена, а не фризьорски салони. Да не работи с бои на Loreal (Inoa, Majirel) и Goldwell. Предпочитам марката CHI, но може да експериментирам и с друга. Цената за постригване+боядисване цяла коса+сешоар да е около 80-100лв. Искам да експериментирам с косата си и ми трябва професионалист с добра техника и достатъчно фантазия Flutter

Мнения за този салон? И конкретен фризьор? https://www.facebook.com/HHDbeautyS

# 26
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Някой може ли да ми каже нещо за фризьорите в Марински? Досега изобщо е съм ги чувала. Излязоха ми във фейсбук, че търсят лица за някаква нова линия  newsm78

# 27
  • Мнения: 31 206
Предложения за добър колорист в София? Ако може конкретни имена, а не фризьорски салони. Да не работи с бои на Loreal (Inoa, Majirel) и Goldwell. Предпочитам марката CHI, но може да експериментирам и с друга. Цената за постригване+боядисване цяла коса+сешоар да е около 80-100лв. Искам да експериментирам с косата си и ми трябва професионалист с добра техника и достатъчно фантазия Flutter
Мнения за този салон? И конкретен фризьор? https://www.facebook.com/HHDbeautyS
За такива пари и боядисване на цяла коса не можеш да намериш добър колорист в хубавите салони в София. Само боядисване при такъв е над 100 лв. Подстригване и сешоар още 50 и скача много. Peace

Може ли някой да ме ориентира за цени за подстригване и сешоар в Мърфи? В сайта им не намирам цени.

Подстригване и сешоар са около 40 леваЗнам,че ако процедурите се извършват от самия Мърфи е малко по-скъпо.Най-добре се обади в салона и съвсем точно ще те ориентират.
Мърфи взема 30% повече от фризьорите си, но е много добър стилист.
Има точни цени отдолу на сайта им.

# 28
  • Мнения: 978
Денси, можеш ли да споделиш мнение за Цветелин Цветанов от салоните на Мърфи , той работи на Константин Иречек ?  Hug

# 29
  • Мнения: 31 206
Денси, можеш ли да споделиш мнение за Цветелин Цветанов , той работи на Константин Иречек ?  Hug
Не, не го познавам този човек и не съм била при него никога. Hug bouquet
Кой е, какъв е?

Общи условия

Активация на акаунт