Черен и бял списък на фризьорите-3

  • 44 214
  • 153
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 978
Денси, можеш ли да споделиш мнение за Цветелин Цветанов , той работи на Константин Иречек ?  Hug
Не, не го познавам този човек и не съм била при него никога. Hug bouquet
Кой е, какъв е?
Той е част от екипа на Мърфи , при него другия месец си записах час . Работи заедно с едно момиче , не и знам името . Тяхната страница във фейса е Салон мърфи 2 .

# 31
  • Мнения: 433
Доста ужасни изживявания съм имала с фризиори, но от почти година си ходя при един и съм супер доволна.  Hug
За БЕЛИЯ списък - салон Galleria hair studio в Лозенец - Боян. Много мил, разбира си от работата. Реже колкото му кажа и като ми направи сешоар държи доста време. Влюбена съм в омбретата, които прави и скоро смятам да пробвам.

# 32
  • Мнения: 31 206
В Мърфи аз ходя при Ева и съм доволна. Много е мила и внимателна.

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Денси, можеш ли да споделиш мнение за Цветелин Цветанов , той работи на Константин Иречек ?  Hug
Не, не го познавам този човек и не съм била при него никога. Hug bouquet
Кой е, какъв е?
Той е част от екипа на Мърфи , при него другия месец си записах час . Работи заедно с едно момиче , не и знам името . Тяхната страница във фейса е Салон мърфи 2 .

Цецко от години работи за Мърфи Peace Добро момче, от Свищов е. Работи добре, сега сигурно още по добре. Преди години, когато все още се подстригвах и боядисвах в София, ходех при Мърфи и Любо Peace

# 34
  • Мнения: 978
Мьрфи и Любо на коя улица работят , на граф Игнатиев ли?

# 35
  • Мнения: 646
Мърфи е на Графа, а Любо на бул. България.

# 36
  • Мнения: 2 223
Мърфи понякога е на България също, но се обади да питаш

# 37
  • Мнения: 1
Ужасно съм разочарована от Албена Евстатиева от  Studio Beni  гр.Благоевград.Голяма некадърница,ужасно некомпетентна,за нищо не става.Много алчна.

# 38
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
За тези които са от Овча купел
Момичета,  в салон Омния,  който е в търговския,  вчера ме направика на брюкселско зеле- буквално!!!  Казах няколко пъти, че НЕ искам каре,а черта плътно по врата, леко изтънена в края- показах снимка, за да няма издънки.Е, познайте! Такова късо и противно каре, каквото не можете да си представите  #2gunfire сега ще ми трябва поне половин година, за да заприличам на човек  Cry направо ми се реве,всеки път щом се погледна в огледалото. То бива наглост и некадърност,но това няма граници! 

# 39
  • Мнения: 2
За черния списък - Петя от салон Flowers в София. Направи ми ужасно омбре, от което се срамувах. Наложи се да го преправям и ми излезе доста солено нейния опит да направи омбре. Беше боядисала половината коса в русо все едно ми е израснала косата и то на черта. Нямаше никакво преливане на цветовете. Отсечено и грозно.

# 40
  • Мнения: 156
салон Дани - Люлин 1 - Черен списък . Постоянно има ученици. Кара ги да работят в/у нея и да си плащаш по ценоразпис, все едно самата тя те прави ( двойно ). Освен това по време на процедурите както те прави и те зарязва, за да се учи ученика на твоята коса. И то при боядисване. За мен това е неприемливо и повече не стъпвам там.   Crossing Arms Naughty

# 41
  • София
  • Мнения: 1 716
Момичета, какви са цените за боядисване /омбре и подстригване в Galleria Hair Studio и Луксор? Че от некадърни фризьори останах без коса, а след последния експеримент на една фризьорка съм като изрусено цигане в главата 😡

# 42
  • Мнения: 3
За черния списък :COCO dry bar & more
Ако ви се дава 40лв за обикновен прав сешоар (без подстригване, без терапия за коса, без използването на преса или маша) на коса с дължина около раменето, то това е вашето място... Rolling Eyes

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Моля за препоръка за опитен фризьор - който подстригва добре обемни коси и умее да изтънява качествено.

# 44
  • Мнения: 4
Към белия списък за Стара Загора ще включа фризьорката Сиса във квартал Казански срещу 13-ОУ наистина е много добра фризьорка и знае как да си върши работата ! Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт