Черен и бял списък на фризьорите-3

  • 44 199
  • 153
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 70
Здравейте!
В предните теми четох негативни отзиви за салона на Милен Василев MV на бул. Джеймс Баучер. Имам позната, която си прави студено къдрене там и е много доволна, косата й изглежда чудесно. Някой ходил ли е там и какви са отзивите? Благодаря предварително

# 61
  • Мнения: 3 050
Имате ли скорошни мнения за  Fil's Point? Капризна съм, искам перфекционист, а не някой на две, на три да ме претупа. За подстригване става въпрос.

# 62
  • Мнения: 548
Аз ходих там преди около година, при Филип. Подстрига ме добре (макар че косата ми беше само за подкъсяване, та не мога да кажа как е при по-сложни прически), готин е, но просто не се чувствах удобно. Отидох с коса до кръста и с идеята, че ще я скъсявам, той ми изнесе двайсетминутна лекция колко ми било зле с дълга коса и как нямало смисъл, като че ли се застраховаше да не му ревна после. Аз нямах такова желание, но за сметка на това се чувствах адски неловко през цялото време и това е единствената причина да не искам да повторя. Имам две приятелки, които ходят само при него.

# 63
  • Мнения: 13
Здравейте момичета! Има ли някой от Стара Загора?Търся си фризьор. Дамата, при която ходих вече не работи по здравословни причини. Не мога да попадна на фризьор, който да ми допадне - или е много бъбрива, или досадно любопитна, или хигиената в салона ме притеснява. Имам дълга коса и не е нужно да посещавам фризьор много често, но ми се налага да правя прически и ми се иска да имам пълно доверие на човека, който докосва главата ми, да ми е приятно, благоуханно, чисто и уютно.

# 64
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Здравейте, дами!
Търся читав фризьор за подстригване в Пловдив. По възможност в Кършияка.
А моят принос за черния списък е салон "Вани стил". Аз обикновено си ходя с картинката, за да няма недоразумения за неточно обяснение и неправилно разбиране. Ами нищо общо.

# 65
  • Мнения: 71
Здравейте, искам да изразя възмущението си от фриз.салон Амарант Варна. Отидох за боядисване на корени, обясниха ми че трябвало да ми се махнат пигменти от предходни боядисвания и ме намазаха с препарат за сваляне. След това ми обезцветиха косата напълно и за финал се оказах със сива коса, което е три цвята по-светло от моето, защото "това което съм искала нямало да ми хареса". На следващия ден отидох да си искам парите обратно, защото цяла нощ не спах от болки от рани по скалпа и ми казаха, че аз съм казала, че ще изтърпя паренето и един вид аз съм се съгласила. За мен "ще издържиш ли парене" и "съгласна ли си да имаш рани по главата" са две различни неща. Върнаха ми парите и ме накараха да напиша писмена декларация, че нямам претенции към фирмата им.

# 66
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте, и аз ще добавям салон в черния списък - Artelier в Изток, София  #Cussing out
Предистория: В същия този салон приятелка пострада миналата година. Искаше да я подстрижат късо, на черта и към кестенявата й коса да добавят червеникави кичури. Накрая се оказа с рижи кичури и на много късо каре за безумни пари. Нея я прави мъжа.
Та към моя случай. Косата ми е педя под раменете и я боядисвам червена от 4 години, реших за разнообразие да мина на тъмно лилаво. Моята фризьорка беше в отпуска, а аз съм малко импулсивна и като ми щукне нещо трябва да го направя в същия ден. Както и да е случи се така, че се озовах в този салон, но исках час при жената надявайки се, че е по-кадърна. Е, тя реши, че върху червеното ми друга боя няма да хване (по принцип съм чувала това, но за други цветове, които не съдържат червено в себе си) и от ушите надолу ме обезцвети. Няма да коментирам това как ми съсипа косата. След това забърка някаква боя и крайният резултат стана един тон по-тъмно червено от моето с розови оттенъци  ooooh! Това "удоволствие" ми коства 200лв, а според брошурата им трябваше да е 120 и над 4ч време #Cussing out Да не говорим колко грубиянски ми дърпаше и скубеше косата през цялото време, чак главата ме болеше на другия ден. И, естествено, след първото къпане косата си ми стана стария ярък червен цвят.
Трябваше да изчакам няколко седмици, за да не увреждам прекалено вече увредената ми коса, отидох в един ремедиум, купих си 2 бои SYOSS Dark Violet за 10лв и постигнах това, което явно беше много сложно за професионалистите в този салон.

Последна редакция: ср, 01 мар 2017, 14:17 от Али164

# 67
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Някакви отзиви за наскоро подновения салон в Люлин 4, блок 417 Е ?

# 68
  • Мнения: 1 600
Някой обезцветявал ли се е в Coco dry bar да даде отзиви?

# 69
  • Мнения: 406
За белия списък- Меги от Амор, Младост 1.

Работи сама в малко салонче, с keune. Много съм доволна, работи бързо и е супер симпатична. При нея се боядисвам и подстригвам, винаги гледа да вземе възможно най-малко от дължината и обикновено след подстригване казва да изчакаш няколко дни да видиш как пада естествено и пак да минеш, ако нещо не ти харесва. Препоръчвам с две ръце.  Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 3 951
Да имате впечатления от Studio The One в Студентски град?  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 43
За белия списък- Меги от Амор, Младост 1.

Работи сама в малко салонче, с keune. Много съм доволна, работи бързо и е супер симпатична. При нея се боядисвам и подстригвам, винаги гледа да вземе възможно най-малко от дължината и обикновено след подстригване казва да изчакаш няколко дни да видиш как пада естествено и пак да минеш, ако нещо не ти харесва. Препоръчвам с две ръце.  Peace
Ужас !Ти майтапиш ли се?Как можеш  да си доволна от тъкъв некъдърен фризьор?Ако има нещо ела пак .Това е доста непрофесионално и несигурност в това което прави.Такъв фризьор , мерси.

# 72
  • out of space
  • Мнения: 8 573
За белия списък- Меги от Амор, Младост 1.

Работи сама в малко салонче, с keune. Много съм доволна, работи бързо и е супер симпатична. При нея се боядисвам и подстригвам, винаги гледа да вземе възможно най-малко от дължината и обикновено след подстригване казва да изчакаш няколко дни да видиш как пада естествено и пак да минеш, ако нещо не ти харесва. Препоръчвам с две ръце.  Peace
Ужас !Ти майтапиш ли се?Как можеш  да си доволна от тъкъв некъдърен фризьор?Ако има нещо ела пак .Това е доста непрофесионално и несигурност в това което прави.Такъв фризьор , мерси.

Същите ми ги редеше и на мене. Стана точно това, което не исках- оранжева!
Работи в една дупка под земята и да иска- не може да постигне желания цвят, съвсем нормално в тази тъмница.

Момичето е много мило и лъчезарно, но е доста некадърно.
Приятелката ми след боядисване при Меги се появи с непокрити бели косми.

# 73
  • Мнения: 406
На мен ми е до офиса и ходя при нея от около половин година - точно от боята съм най-доволна.  newsm78

# 74
  • Мнения: 406
Ужас !Ти майтапиш ли се?Как можеш  да си доволна от тъкъв некъдърен фризьор?Ако има нещо ела пак .Това е доста непрофесионално и несигурност в това което прави.Такъв фризьор , мерси.

Не го намирам изобщо за непрофесионално - напротив. Аз лично съм с права коса и някак си изглежда различно след сешоар и преса. Не ми се е налагало да ходя за повторение, честно казано, но точно това пък ми хареса.

Нямала съм до сега никакви оплаквания от нея, тъкмо обратното. Може да не ми е достатъчно сложна прическата, знам ли Laughing

Общи условия

Активация на акаунт