Имам лош дъх. Какво да правя?

  • 38 023
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 36
С неудобство сядам да пиша...
момиче на 23 години, студентка, имам проблем с миризмата от устата ми. Всъщност не знам дали е от устата или от гърлото или от стомаха, а може би от носа ми тече нещо гадно в гърлото и оттам. Обаче - друг проблем ми е, че ми е гадно да ми бъркат в устата, със зор ходя на зъболекар и все се чудя кога ли ще повърна като ми бутне езика или венците.Затова и не съм ходила още на лекар за тази миризма,а май ще трябва,че нещо ме избягват познатите. Embarassedсещам се че е неприятно, бившият ми ми го каза,обичал ме ама не можел да понася повече. Жулкам се 3 пъти дневно с паста Сигнал,сменям четката на 2 месеца,пих сок от прясно зеле, жабуря се с лайка и какво ли не,ама не помага. Ако има нещо ефикасно,та да ми се размине без лекар-моля напишете ми тук Sad

# 76
  • Мнения: 2 516
За гаденето -хомеопатично лекарство Ipeca 9CH ,5 гранулки под езика.След това на лекар-първо УНГ,след като имаш някакъв секрет.После на зъболекар.Ако нищо не става, на гастро.

# 77
  • Мнения: 36
ееех....страх ме е:( а някаква хранителна добавка или нещо такова???

# 78
  • Мнения: 2 516
От какво те е страх?Смяташ цял живот да не ходиш на зъболекар? Или няма да ти се налага да ти преглеждат гърлото?

# 79
  • Мнения: 36
страх ме е от диагнозата Confused

# 80
  • Мнения: 2 516
За лошия дъх има конкретна причина -гърло,зъби и т.н,която трябва да се лекува -няма добавка за лош дъх.

# 81
  • Мнения: 2 516
От коя диагноза-смърдящи сополи или възпалени венци?

# 82
  • Мнения: 4 270
ееех....страх ме е:( а някаква хранителна добавка или нещо такова???

А от какво те е страх? Няма да стане нито с добавки, нито с билки и отвари.

# 83
  • Мнения: 36
ами страхувам се -че няма да се излекува Cry

# 84
  • Мнения: 4 270
От коя диагноза-смърдящи сополи или възпалени венци?

Или развалени зъби?

# 85
  • Мнения: 36
А вие-имали ли сте подобни проблеми??? Embarassed

# 86
  • Мнения: 297
ами страхувам се -че няма да се излекува Cry

Защо пък да не се излекува. Може би ще трябва упоритост. Гърлен и носен секрети задължително !

# 87
  • Мнения: 36
ами... просто ползвах какви или не средства...нищо не ми помогана, страх ме е че ще си остана такава....

# 88
  • Мнения: 299
А защо не пробваш с тъй нареченото "извличане на токсини с олио". Става въпрос за жабурене с олио сутрин на гладно. Има доста писано в нета.

# 89
  • Мнения: 32 575
А защо не пробваш с тъй нареченото "извличане на токсини с олио". Става въпрос за жабурене с олио сутрин на гладно. Има доста писано в нета.
А ти това пробвала ли си го?

Общи условия

Активация на акаунт