Имам лош дъх. Какво да правя?

  • 38 030
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 299
И аз съм озадачена, но карай  Grinning
Няма нужда от масажиране, натискане и т.н. - олиото си е достатъчно. Освен това 10 - 20 пъти на ден по средно 15 - 20 минути ми се струва невъзможно много. Ще трябва да изляза в отпуск.
Аз го правя по един път на ден - сутрин веднага след ставане. Пак искам да подчертая, че го правя заради друг проблем / проблеми с дъха не съм имала /, но цялостното подобрение в състоянието на устната кухина е очевидно. Чувството на умора и отпадналост изчезват и сънят е здрав и пълноценен.

# 106
  • Мнения: 507
И аз съм озадачена, но карай  Grinning
Няма нужда от масажиране, натискане и т.н. - олиото си е достатъчно. Освен това 10 - 20 пъти на ден по средно 15 - 20 минути ми се струва невъзможно много. Ще трябва да изляза в отпуск.
Аз го правя по един път на ден - сутрин веднага след ставане. Пак искам да подчертая, че го правя заради друг проблем / проблеми с дъха не съм имала /, но цялостното подобрение в състоянието на устната кухина е очевидно. Чувството на умора и отпадналост изчезват и сънят е здрав и пълноценен.

Тук незнам с какви хора говоря! Продължава се с иронията.....
Олиото/зехтина си е достатъчно според статиите, многократно го казах!
Аз  лично съм си измислила улеснение на този метод, КОЕТО НИКОЙ НЕ Е ДЛЪЖЕН ДА ПРАВИ!!!
Не съм си взимала отпуска. Олиото си е в устата ми и си върша каквото имам да върша. С никакави минути да следя не се занимавам.
Да чисти всичко - парадонтоза, синуси, ринити, болки и сърбеж в ушите, фарингит, астма, бронхити лимфна система, пикочополови инфекции и т. н..........но с един път на ден не става, това е ако нямаш проблеми за профилактика
И ги изчисти именно заради упоритостта ми, .....след влошаването ми след една операция.

Да за чистене на лимфна и диахтелна система чрез масажиране и натискания съм срещала някакви общи статии ...........но не някакви специални правила и техники

# 107
  • Мнения: 299
В никакъв случай не съм искала да те иронизирам. Просто времето ми се струва много, като прибавим и задължителното старателно измиване на устата след всяко жабурене имам чувството, че по цял ден трябва това да правя.

# 108
  • Мнения: 507
В никакъв случай не съм искала да те иронизирам. Просто времето ми се струва много, като прибавим и задължителното старателно измиване на устата след всяко жабурене имам чувството, че по цял ден трябва това да правя.

Аз лично не се занимавам с правилата  написани в статиите.
Миене на зъби с паста за зъби два пъти на ден, няма нужда от повече.

# 109
  • Мнения: 32 577
И аз съм озадачена, но карай  Grinning

Не знам какво има за озадачаване?! Чувствам някаква ирония
Просто не мога да ви обясня как се научих да вадя слузно гнойни натртупвания с олио/зехтин от дихателна и лимфна система....ТРЯБВА ДА СЕ ПОКАЖЕ.
И аз не всеки път го правя по един и същи начин.

На мен никой не ми го е показвал, а стигнах до него като спонтанен извод след опити на лечение.

Но карай.

Ирония няма. Защо я виждаш не знам.
Просто ми се видя странно да не можеш да обясниш, затова написах и "карай". Тоест няма да те притеснявам просто, щом не можеш.
Иначе 20 минути не мога да се жабуркам с олио. Пробвала съм, стигам до 4-5 мин. Заболява ме ченето. Колкото издържа толкова.
Обаче като съм го правила, помня, че ми лютеше и щипеше на устата. Явно наистина се отделят токсини.

# 110
  • Мнения: 23
В никакъв случай не съм искала да те иронизирам. Просто времето ми се струва много, като прибавим и задължителното старателно измиване на устата след всяко жабурене имам чувството, че по цял ден трябва това да правя.

Аз лично не се занимавам с правилата  написани в статиите.
Миене на зъби с паста за зъби два пъти на ден, няма нужда от повече.




и аз мисля, че е достатъчно newsm78

# 111
  • Мнения: 23
Тоникол,

Едно сигурно средство, с което за момента може да намалите лошия дъх - купете си НЕсмлян карамфил (малки карамфилчета са) и дъвчете 1-3 .
Има дезинфекциращо и ароматизиращо действие. Продават навсякъде, ползват се за сладкиши. Най-добри са в арабските магазинчета. Носете си в чантата.

Минете на прегледи пак.

Ходете на лимфен дренаж редовно, но намерете професиоаналист, а не безработен, който е минал тридневен курс. За София имам такъв.

Поне 3 литра вода дневно, желателно хладка и на бавни глътки. Ослюнвайте водата преди да я глътнете.

Деборана,
опитах и карамфила-никакъв ефект...вече съм отчаян Cry

# 112
  • Мнения: X
Здравейте! Дайте предположения на какво може да се дължи сравнително интензивният и често появяващ се дъх на гной от устата? Ако напълно изключим проблем със зъбите, и в частност - с мъдреците, какви са другите евентуални причини, при положение, че налице няма никакви симптоми, нито болка? На първо място се сещам за сливиците... Дъхът се появява от около половин година насам, като напоследък - все по-учестено.

# 113
  • Мнения: 299
Здравейте! Дайте предположения на какво може да се дължи сравнително интензивният и често появяващ се дъх на гной от устата? Ако напълно изключим проблем със зъбите, и в частност - с мъдреците, какви са другите евентуални причини, при положение, че налице няма никакви симптоми, нито болка? На първо място се сещам за сливиците... Дъхът се появява от около половин година насам, като напоследък - все по-учестено.

Синузит?

# 114
  • Мнения: X
Нарочно не споменах нищо в предишния си пост, за да видя дали някой ще подхвърли подобна идея. Peace Да, аз от много години имам определени недиагностицирани проблеми с носа си, датиращи още от тийн-периода ми (а вече съм зряла жена). Имам своите предположения въз основата на какво възникнаха тези проблеми, но това няма връзка с темата, така че няма да задълбавам.
Досега обаче не съм имала никакви оплаквания, просто във времето се бях научила да живея необезпокоявано с перманентно полузапушения си нос. Всичко това с лошия дъх, който ту се появява, ту изчезва, започна от около половин година насам. Confused Въпреки това не мисля, че имам синузит, защото съм от хората, които никога не ги боли глава, а това не е ли най-главният симптом, при наличието на синузит? По-скоро си мисля, че имам нещо като хроничен ринит, макар да не съм запозната с това заболяване в детайли. newsm78
Май и сливиците ми не са добре, но пък и при тях никога не съм усещала да има възпаление или болка, така че само предполагам за момента.
Ще гледам при първа възможност да отида на УНГ!

# 115
  • Мнения: 7
Здравейте! Дайте предположения на какво може да се дължи сравнително интензивният и често появяващ се дъх на гной от устата? Ако напълно изключим проблем със зъбите, и в частност - с мъдреците, какви са другите евентуални причини, при положение, че налице няма никакви симптоми, нито болка? На първо място се сещам за сливиците... Дъхът се появява от около половин година насам, като напоследък - все по-учестено.

това ми прилича на болни сливици Sad

# 116
  • Мнения: X
И аз вече си мисля, че или това е причината, или проблем с носа / гърлото.

Общи условия

Активация на акаунт