Мъж Телец - 13

  • 64 468
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 736
  Ако не знам какво да подаря или наистина е за отбий номер защото всеки човек(според мен) го прави това понякога, все пак зависи и от неговото състояние в момента, предпочитам да надпиша една картичка и отбий номера да е пари. Това е когато наистина нямам времето или нещо ми има. Но аз също много се старая за близки, просто желая всичко да е изпипано дали скъпо, дали евтино.

Много забравям поводи и празници на близки  Embarassed Помня датите но се чудя поне час докато се сетя и вече си записвам  Mr. Green

# 646
  • Мнения: 112
По мои лични наблюдения телетата обичат подаръци от които си личи, че си ги избирал грижливо точно за тях! Това ги трогва! Аз също мисля, че обичат практичните подаръци, нещо което може да се използва, а не само да седи за украшение. И то да бъде по негов вкус - да си личи, че си го наблюдавал какво харесва или от какво има нужда или за какво е говорил някога, че иска да си купи и ти си запомнила и си му купила точно това!
На бельо също много се радват - боксерки или какъвто модел обичат да носят:) Ноо, да бъде цвят който те харесват! Също харесват хубави модерни блузи, ризи, дизайнерски вратовръзки, хубав  ръчен часовник... зависи какво работят и с какво се обличат:)  Но не им ли хареса подаръка още на пръв поглед, ще те погледнат казано меко доста странно, и няма да се зарадват и няма да го носят! А ако им хареса, ще си ги носят с огромна радост и дори ще ти повтаря от време на време - "Виж, аз съм с подаръка от теб!"Simple Smile)

# 647
  • Мнения: 89
 
[/quote]
А може ли малко подробности SnowQueen - в самото начало, през август как се държеше? Как показваше заинтересованост? Беше ли напорист, търсеше ли те, държеше ли да се виждате, обаждаше ли ти се всеки ден, пишеше ли ти СМС-и и е-майли всеки ден и т.н от този сорт? Защото телетата са много напористи и по всеки един от тези начини показват своята заинтересованост поне в началото:) А после постепенно ги удря комфорта, и вече се чувстват на сигурно, и не тичат толкова:))
[/quote]
В началото се виждахме по-често. Пишеше ми, обаждаше се, излизахме на дълги разходки. Пращаше ми някакви неща, които е видял в нета и са му напомнили за мен. После имаше една случка, не свързана с мен, която ни отдалечи за известно време. После започнахме пак да излизаме. Виждаме се. Той ми разказва много лични и съкровени неща, което зная, че не е характерно за телците, ако не те чувстват по-близък. Демонстрира близост, с докосване, но рядко, после все едно се спира. Аз не зная вече какво трябва да направя, наистина. А за първи път усещам, че някой е толкова много моят човек. Едно от нещата, които пречат е, че той е невероятен работохолик. И когато има много работа, не мисли за нищо друго.

# 648
  • Мнения: 112
А може ли малко подробности SnowQueen - в самото начало, през август как се държеше? Как показваше заинтересованост? Беше ли напорист, търсеше ли те, държеше ли да се виждате, обаждаше ли ти се всеки ден, пишеше ли ти СМС-и и е-майли всеки ден и т.н от този сорт? Защото телетата са много напористи и по всеки един от тези начини показват своята заинтересованост поне в началото:) А после постепенно ги удря комфорта, и вече се чувстват на сигурно, и не тичат толкова:))
[/quote]
В началото се виждахме по-често. Пишеше ми, обаждаше се, излизахме на дълги разходки. Пращаше ми някакви неща, които е видял в нета и са му напомнили за мен. После имаше една случка, не свързана с мен, която ни отдалечи за известно време. После започнахме пак да излизаме. Виждаме се. Той ми разказва много лични и съкровени неща, което зная, че не е характерно за телците, ако не те чувстват по-близък. Демонстрира близост, с докосване, но !рядко, после все едно се спира. Аз не зная вече какво трябва да направя, наистина. А за първи път усещам, че някой е толкова много моят човек. Едно от нещата, които пречат е, че той е невероятен работохолик. И когато има много работа, не мисли за нищо друго.
[/quote] Simple Smile

Даа, Snow Queen - такива са телетата - работохолици!
И никак не обичат да ги закачаш по време на работа и когато са се задълбочили да правят нещо! Обичат си личното пространство и правят всичко когато и както на тях име е удобно. Егоисти са! Ако някое теле направи нещо за теб в момент, когато е задълбочен в нещо свое или в работата си, и то без да мрънка, то значи много те обича това теле!:) Компромиси правят само за жената която обичат - иначе са безчувствени към всички останали и към чужди проблеми! Може да се върнеш назад във форума и да прочетеш Мъж Телец - 2. Там има много точни изказвания на  съфорумци, от които ще научиш много верни неща неща за телетата и ще си дадеш отговори на въпросите, които те мъчат относно тяхното поведение. Особено внимателно прочети изказванията на БИВОЛ - той самият е телец:)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=548969

А освен, че ти е разказвал лични неща, държал ли се е по-близко? Показвал ли е нежност, как те нарича - казва ли ти любов моя или нещо подобно, или се държи с теб като с приятел, а не като с любима? Някои телета са много мили и нежни в думите и обръщенията, а други са по дистанцирани и никога не те наричат с нежни думи, въпреки че правят огромни жестове и те обичат силно.

Последна редакция: чт, 14 апр 2016, 02:32 от chanteuse

# 649
  • Мнения: 89
Никога не ми е казвал любов моя, но телцте, които аз познавам, не съм чувала да използват такива думи.
Думите по-скоро се четат в очите и усмивката му, но все едно нещо не стига, да го тласне към решаващащта крачка.
Не искам да бъде грешно разбрано, но аз съм харесвана жена, мъжете ми обръщат внимание и аз виждам, че той не е съвсем ок. Аз по никакъв начин не реагирам флиртаджийски или каквото и дае. ТОлкова съм старомодна искам мъж, за цял живот, а тези ме саботират Grinning Grinning Grinning Но независимо, че не сме заедно отвреме навреме прави някакви коментари относно някои мъже около мен. Като вид ревност.
Много е странно, все едно чака аз да направя нещо. А мен ме е страх, да не го разбере като припряност

# 650
  • София
  • Мнения: 9 959
Някои тук са объркали темата.
Или много им се иска да познават Телец.
Ама само с искане не става.
А като не става, си създават филм. Нискобюджетен, липсващи зрители...
Жалко за напразните усилия.

Не знаех, че телците сме толкова търсени  Flutter
Не са ли важни и другите характеристики на зодията?

# 651
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 916
Не знаех, че телците сме толкова търсени  Flutter
Не са ли важни и другите характеристики на зодията?
Всички характеристики са важни. Едни характеристики ни казват "защо да остана", а други - "защо да си обера крушите"  Joy Нали се сещаш, че когато негативните качества вземат превес над позитивните...и коня отива у ряката Laughing

# 652
  • Мнения: 1 517
SnowQueen и аз бях с един телец - работохолик ...уж в началото държеше на мен ...беше много заинтересован, а накрая ...и аз не разбрах какво стана ... от много работа даже не ми каза защо се разделихме ....

# 653
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 916
Телците не казват защо се разделят с половинките си. Даже са доста склонни тихомълком да се изнижат като пр*дня из гащи или от раз да те отрежат, пак без приказки. Ако усетят, че нещата взаимно вървят към своя край - избързват те да си тръгнат първи Peace Просто всячески избягват усложненията, дори и с цената на това да постъпят неетично. Което не пречи на по-късен етап Телето да цъфне от нищото и да започне да разправя колко е невинен, каква жертва е и как жената е била виновна за всичко Laughing

# 654
  • Мнения: 1 334
В този ред на мисли за раздялата и Телците, да кажа, че съм чувала от него няколко версии защо ми е поискал развод. Имам чувството, че и той точно не знае  Laughing Нещо от сорта на "Искам го, но идея си нямам защо". И напук на напука, както казва Джулая  Laughing Laughing

# 655
  • Мнения: 1 517
Ааа, Джулая, то че аз съм виновна е ясно вече ...той няма как да е сбъркал в нещо ...така като гледам се говори на някои общи познати ...

# 656
  • Мнения: 112
Някои тук са объркали темата.
Или много им се иска да познават Телец.
Ама само с искане не става.
А като не става, си създават филм. Нискобюджетен, липсващи зрители...
Жалко за напразните усилия.

Не знаех, че телците сме толкова търсени  Flutter
Не са ли важни и другите характеристики на зодията?

Starrydream кажи ни, моля, за кои други характеристики говориш, че са важни? Разкрии ни малко по-надълбоко какво чувствате и защо не си показвате чувствата, че всички жени сме в шах от вас newsm78 Joy   
Може ли да ни кажеш, например, защо мълчите по седмица-две, а после изведнъж се появявате и все едно нищо не е станало и без да се извинявате, питате какво става и защо НИЕ мълчим? Искате НИЕ ли да ви търсим/пишем първи? И ако ние ви търсим -  как се чувствате - като мачо-герои или оценявате жеста по достойнство?

# 657
  • Мнения: 501
А възможно ли е,  ако сме обидили смъртно Телец с думите си и той не иска даже ни проговори,  да намеси и роднините си,  да им каже нещо лошо за нас? Казах си на априлския всичко,  което мислех,  което ми е причинил,  както и което аз съм му причинила, и не съжалявам,  заставам зад думите си,  а той нека се сърди,  колкото поиска. Проблемът е,  че имам приятели от обкръжението му,  които са негови роднини и ме е страх да не изрази негативизма си пред тях. А аз много държа на тези приятели. Не искам да ги губя заради това че истината не се е понравила и е наранила нечие его. Писала съм преди,  че не е отмъстителен,  но тоя път е наистина много ядосан,  не съм го виждала досега да ми е толкова бесен.  Съжалявам единствено,  че прекалих с острия тон,  но отмъстителни ли са Телците?

# 658
  • Мнения: 1 334
Отмъстителни ли са Телците?

Според мен са. Бившият ми мъж направи всичко възможно да ме отдалечи от родителите си, дори и детето не виждат. Направи го след като отидох да разговарям с майка му. Разказах й всичко. Това го вбеси до небесата. Как съм си позволявала да го черня пред майка му...

blackkkrose, стига се ровила, изяснявала с този човек. Безсмислено е, защото той винаги ще е правият. Ти виновната. Няма сила на света, която да промени това негово мнение.

# 659
  • Мнения: 114
Имам въпрос към Нелка - вие нали сте два телеца? Ако приемем, че имаме от всичко по две- инат, гордост, упоритост и всички други качества.... как успявате да постигнете баланс? Никой ли не се опитва да надделее над другия, да се покаже, че той е по? Правят ли се много компромиси, кой ги прави и в името на какво- на някаква обща цел или за собствено благо? В общи линии как успявате да не се избиете?
Очаквах, че два телеца трябва да са стабилни като планина, но няма никакво спокойствие.Очаквам всеки да дърпа към себе си, никой да не отстъпва, никой да не се примирява, да има много инат, много нещо.
Аз съм много спокоен човек, телето обаче много бързо пали,всичко му е на бързи обороти, като на пружина е. Аз имам нужда да мисля и премислям, а той иска всичко да става тук и сега, в момента, в който е изречено и съответно готов да се нацупи, ако съм преценила, че няма да стане така.
А как е съвместният живот(съжителство) м/у 2 телеца? Имам чувството, че ще ми е необходимо много търпение, за да не го  fight

Общи условия

Активация на акаунт