"Септември чакаме с копнеж,че да започне нашия бебевалеж" - Тема №7

  • 29 164
  • 749
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 324
А кога се започва ходенето на тонове аз съм в 35седмица.На консултация съм чак на 7.09 и моя доктор нищо не ми е казал?

# 646
  • Мнения: 9 892
Сега се сетих да ви попитам - аз съм омъжена - тоест имаме граждански брак. Нещо носи ли се в болницата - копие на акта за гражднски брак по-точно ме интересува?
Преди малко се присетих, и изпаднах в ужасТ, защото от известно време не съм го виждала да ми се мярка пред очите, от как се преместихме по-точно ... Моля ви кажете ми че не тр да се носи  Praynig Praynig Praynig

# 647
  • Мнения: 4 770
При нас тоновете се записват от старша акушерка и гинеколожката ми каза, че тя е обучена и ако види нещо нередно веднага ще ме прати при дежурния гинеколог в болницата. На листчето , което ми дадоха и аз не виждам големи амплитуди, чертичката е назъбена лекичко, около 140 удара някъде е според мен, като се изкашлях стигна 150. Определено не прилича на кардиограма на възрастен човек.

# 648
  • Мнения: 1 037
Бените, браво че сте вкъщи вече. Hug
Все повече клоня да избера д-р Богданова и да запишем по-ранна дата. При теб колко преди термин се роди бебето?

# 649
  • Мнения: 4 770
Сега се сетих да ви попитам - аз съм омъжена - тоест имаме граждански брак. Нещо носи ли се в болницата - копие на акта за гражднски брак по-точно ме интересува?
Преди малко се присетих, и изпаднах в ужасТ, защото от известно време не съм го виждала да ми се мярка пред очите, от как се преместихме по-точно ... Моля ви кажете ми че не тр да се носи  Praynig Praynig Praynig

Ние нямаме брак, но мисля , че нищо не се носи , понеже като лежах в патологията в стаята бях с родилка и нея я разпитваха кога им е датата на сватбата, а тя милата не знаеше Joy понеже е туркиня и при тях гражданския брак по - късно го били правили и дори не беше сигурна коя година е било Joy звъня на мъжа си да го пита поне за годината, а датата със сигурност не знаеше Laughing

# 650
  • Мнения: 324
Сега се сетих да ви попитам - аз съм омъжена - тоест имаме граждански брак. Нещо носи ли се в болницата - копие на акта за гражднски брак по-точно ме интересува?
Преди малко се присетих, и изпаднах в ужасТ, защото от известно време не съм го виждала да ми се мярка пред очите, от как се преместихме по-точно ... Моля ви кажете ми че не тр да се носи  Praynig Praynig Praynig
Румка за припознаване мисля,че  искат копие от гр.брак ,ако имате такъв.
Някъде го четох,но не помня къде.

# 651
  • Мнения: 9 892
Оф, ми то и на мен юе се смеят тогава ...  Embarassed Embarassed Embarassed Ние се оженихме а щатите,  итам има 2 дати - на едната получаваш разрешение да се ожениш за този конкретен човек, а на другата - се жените. При превода на нашия американски акт, специално казах на жената, която издава БГ акта - че едното не е дата на сватба, а само сертификат (разрешително). Но за нея лиценз и сертификат явно са значели едно и също, защото в крайна сметка мисля, че писа грешната дата. "Мисля", ама като не съм сигурна. Иначе, ние си празнуваме на вярната дата /втората/, ама ...  newsm78 newsm78 newsm78 Ми, и на мен ще се смеят, то е ясно. Иначе - сигурна съм, че обърка града и щата ( на мястото на град писа - щат, а на мястото на щат - написа името на града) Ама за датата ... как беше - ...  

Припознаване - не е ли, ако родителите нямат брак? Не се сещам какво правехме преди, тцтц

# 652
  • Мнения: 76
Хей мамчета,вчера след обяд родих нашия син,3.3кг.две седмици преди термин.
От началото на контракциите докато той се появи минаха 36ч.
Беше много трудно,но резултата е важен.
На всички Вас пожелавам леко раждане и да си гушкате мъниците Hug

# 653
  • Мнения: X
Поне аз доколкото съм запозната, ако бащата не може да дойде и да се разпише, че детето е с еди си какви имена (например е в чужбина), тогава се изисква копие на брака или нотариално заверено пълномощно ако хората нямат брак.
Аз за всеки случай си сложих в багажа свидетелството за брак + копие, ако ММ е на работа например, да не го разкарвам затова.

# 654
  • Мнения: 56
На мене ми искат копие от гражданския брак и мисля че и снимана личната карта ма мм.Аз съм си ги снимала.

# 655
  • Мнения: 1 037
М84, честитоооооооо! Живи и здрави да сте! Hug
Искат копие от акта за граждански брак и копия на лични карти. Peace

# 656
  • Мнения: 4 770
Хей мамчета,вчера след обяд родих нашия син,3.3кг.две седмици преди термин.
От началото на контракциите докато той се появи минаха 36ч.
Беше много трудно,но резултата е важен.
На всички Вас пожелавам леко раждане и да си гушкате мъниците Hug

Честито бебенцеее, много да ви радва Hug бягам да коригирам първата страничка Mr. Green

# 657
  • Мнения: 56
М84 честито момченце! Да ви е жив и здрав!

# 658
  • Мнения: 76
m84 - Честито бебенце!Да ви е живо и здраво!   bouquet

# 659
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
m84, честито бебче и много здраве за цялото семейство  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт