МОНОДИЕТА - тема 14

  • 68 005
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 241
Ден втори-картофи всичко върви по план Simple Smile

# 31
  • Мнения: 232
Здравейте и на мен днес ми е втори ден на картофи.Нямам кантар в къщи ,но съм измерила обиколките си надявам се и при мен да има хепи енд.Успех на всички.

# 32
  • Мнения: 46
Привет, сладури Simple Smile
Във Вашите редици съм от днес (трябваше от вчера, но хапнах 2 домашни круши, преди да се осетя,че съм на режима и съгреших). Та днес опекох тава картофи с вода, олио и щипка сол. Ядох ги с копър и чесън на прах. Не знам правилно или грешно е, но това е моят начин Simple Smile
Дами, не знам какво става с мен и моето тяло... От 2 седмици съм на диета (ограничения и без сладко) и не мърдам от 90 килограма... От 6 юни съм +10 кила. Май след сватбата се отпуснах и не мога да се стегна... Дали може проблема с теглото да е от оголеменият ми яйчник? Има ли някоя от Вас подобен проблем?
Желая много успех на всички Simple Smile

# 33
  • Мнения: 505
NovoMamche, не мисля че проблема може да идва само от яйчника. Аз също съм с поликистозни яйчници и понякога така се надуват, но не повече от кило предполагам да имаш над това.

Днес ми беше първият млечен...така се улях, изядох 2 шоколадови бонбона и една дъвчаща. Сега ям таратор като се опитвам да отделям краставиците.
Млякото ми сваля кръвното и не ми е много добре.
Ще се опитам утре да карам само на мляко - най ми понася Активията, нищо че сигурно е само сухо мляко...

# 34
  • Мнения: 241
kapadokia с теб ще вървим заедно Simple Smile аз имам кантар,но само се премерих преди режима и го занесох у зълва ми,за да не се изкушавам и да съм постоянно върху него Simple Smile ще се меря на всеки 12 дни и тогава ще давам резултат,мерки не съм си взимала,но се снимам и следя по дрехите Simple Smile

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Мина и днешния картофен ден с 2 тави "чипс" Wink

# 36
  • Мнения: 232
Mis kapriz,супер ще споделяме резултати.Днес направо ми се догади от картофи,нямам търпени да стане утре и да си хапна пиленце мммм..

# 37
  • Мнения: 241


Добро утро Simple Smile днес 3-ти ден пиле Simple Smile имам 2 пилешки бутчета изпечени вече за днес ,но ще си взема и още 2 да си обезкостя на пържолки Simple Smile

# 38
  • Мнения: 232
Добро утро и от мен ,момичета  Hug
Мойто пиле е в фурната,пече се,цялата къща вече ухае на пиленце.  chefЧустам се малко подута обаче от тези картофени дни,все още не съм посетила wc-то.Хайде момичета споделете резултати,има ли диетуващи вече към края?

# 39
  • Мнения: 241
и аз се събудих подута от картофите,хем вечерях рано Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 639
Добро утро! Аз днес приключвам. Меря се всеки ден. След 10 (плодов) бях  - 4кг. Днес след киселото мляко съм  + 0.500 кг и ме е яд, но явно качвам от млякото. Сега се чудя дали днес да съм на мляко newsm78 Ама пък да се проваля на 12 ден не върви Wink В мерки също съм свалила, панталоните обувам по-леко. Успешен ден на всички диетуващи  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 232
Mis kapriz,И аз хапнах рано снощи та даже не изядох всичко предназначено за вечеря,но уви..дано не продължи така цялата диета,че  незнам.Мери,4 килограма са супер.Ако направиш още една 12-ка примерно(незнам колко е целта ти) и там свалиш  пак 4 ще станат 8 което за близо месец е мнооого добре. Simple Smile И аз мисля,че няма да е ок да замениш млякото накрая.Момичета ,а как сте с водата ,пиете ли повече,нали уж така се чистим по добре?

# 42
  • Мнения: 241
Аз се опитвам да пия повече вода,вече закусих с 2 бутчета на фурна и се оправям да излизам,Мери,супер ти е резултата,нищо не заменяй ами си продъ;жавай по план,аз затова махнах кантара от нас и сега ми е супер любопитно колко ще съм на края Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 639
Благодаря ви момичета за подкрепата  bouquet Ще го изям това мляко и без това съм се заредила Laughing

# 44
  • Мнения: 505
И аз днес съм на последният 12-ти ден от първата врътка -5кг. (мерих се вчера сутринта).
Утре ми е ден за теглене и взимане на мерки та ще пиша.

За водата, пия над 2 литра - буквално се наливам....

Взех си един мултикуук на Филипс който е за готвене и всичко може да се прави в него. Така се настройва от вечерта за печене и на сутринта пилето за деня е готово....
Е не съм го купила специялно заради диетата но си мисля че ще ми влезе в добра употреба, най-вече че ще заместя рибата пак с пиле....

Общи условия

Активация на акаунт