МОНОДИЕТА - тема 14

  • 68 002
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505
Цитат
ама как ще сменяте рибата с ориз  ooooh!
сменяш с протеин - пиле или телешко

И аз това се учудих, но като видях че цялата статия е пълна с грешки си казах че журналистта не е добре записал, не се е поинтересувал и е драснал това което му е в записките...Аман от некадърни хора....После защо ходим дебели  Joy Joy
Е, това беше в кръга на нещата. Аз ще се претегля утре сутринта на гладно.

# 16
  • Мнения: 1 448
Не казвам, че рибата е гадна, а по скоро, че не мога да ям само риба  Mr. Green Особено на закуска  ooooh!
2-та картофени минаха чудно, единственото ми прегрешение е чаша бяло вино снощи, предполагам няма да се отрази пагубно  Blush

# 17
  • Мнения: 7 737
 Wine Glass
и ние на това се надяваме и си седим от години в темата
това е майтапче, моля те, не се сърди  Hug

# 18
  • Мнения: 4 710
Добро утро,
Днес +600гр след ден на зеленчуци  Rolling Eyes. За първи път ям основно печени ири варени. Бях си подготвила печен патладжан, печени тикчивки, печени чушки, варени броколи, карфиол и моркови (от замразените) и сурови рукола, тиквички, чушки и домати. И нещо ме заоля корема по едно време и страшно се поду, днес и 00 избяга, а обикновено след зеленчуков нямам проблем. Нещо от тези печените не ми понесе  newsm78

Днес пиле и ще борим плюса

# 19
  • Мнения: 505
Днес ми е вторият плодов....
Сутринта се претеглих - вече -5 кг от началото...Повече от доволна съм.. Hug

Хубав ден

# 20
  • Мнения: 1 448
Wine Glass
и ние на това се надяваме и си седим от години в темата
това е майтапче, моля те, не се сърди  Hug
Само на себе си мога да се сърдя, че не прегреших с една биричка   Laughing

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
  bouquet за темата

днес ми е 8 ден на ВЧ,като всеки ден ми е различен,не правя х2...
леко се кара,само с първия картофен имах глад...до сега свалени 3-4кг.,но се усещам по-лека...всеки ден плувам по 2ч.,ходя пеш и карам кростренажор 1ч.

# 22
  • Мнения: 8
  bouquet за темата

днес ми е 8 ден на ВЧ,като всеки ден ми е различен,не правя х2...
леко се кара,само с първия картофен имах глад...до сега свалени 3-4кг.,но се усещам по-лека...всеки ден плувам по 2ч.,ходя пеш и карам кростренажор 1ч.

И аз съм се замисляла над този вариант, но мисля да го пробвам след 2то x12. Най-трудно ми беше на 2та дни с пилешко месо. Обичам пилешко, но не знам защо така се отвратих от него за 2дни, при положение, че си го правех с марината и после го запичах на тиган (или във фурната)...
Радвам се, че при теб има резултат. На мен ми допада повече идеята за всеки ден различно, но не бях сигурна дали ще има същият ефект  chef

# 23
  • Мнения: 1 639
Днес ми е втори плодов ден. До сега - 3кг. Доволна съм, но не бих направила втори 12 дни. Много зле се чувствах в дните на риба. Отпаднала, с гадене, а обичам риба. Ще направя 2 дни почивка след млякото и после ще си харесам някое друго моно от първата страница.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 037
да следя и аз

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
  bouquet за темата

днес ми е 8 ден на ВЧ,като всеки ден ми е различен,не правя х2...
леко се кара,само с първия картофен имах глад...до сега свалени 3-4кг.,но се усещам по-лека...всеки ден плувам по 2ч.,ходя пеш и карам кростренажор 1ч.

И аз съм се замисляла над този вариант, но мисля да го пробвам след 2то x12. Най-трудно ми беше на 2та дни с пилешко месо. Обичам пилешко, но не знам защо така се отвратих от него за 2дни, при положение, че си го правех с марината и после го запичах на тиган (или във фурната)...
Радвам се, че при теб има резултат. На мен ми допада повече идеята за всеки ден различно, но не бях сигурна дали ще има същият ефект  chef
Според мен е дори по-добър вариант от х2,з-то не се стресира така тялото,а и не ти омръзва и отвращава еднотипното хранене...чакам всеки следващ ден с нетърпение Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 4 052
По-скоро - не се стресира така психиката. Иначе, втория ден изобщо не ти се яде, отщяло ти се е.

# 27
  • Мнения: 54
Здравейте момичета! Много искам да започна диетата на ВЧ. В момента съм на диетата на Дюкан която ми се вижда много нездравословна.
Мислите ли , че ще започна да свалям килограми ако премина на  диетата на ВЧ. До днес съм била само на месо 5 дни и свалих 3 кг.
И още нещо картофите могат ли да се ядат като картофена салата или трябва да са чисти без подправки и мазнина?

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Може картофената салата да е  с подправки,но без лук,праз и т.н.
Сваля се от диетата,аз бях доста време скептична,но виждам,че има ефект,яд ме е че не я почнах по-рано.

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Може картофената салата да е  с подправки,но без лук,праз и т.н.
Сваля се от диетата,аз бях доста време скептична,но виждам,че има ефект,яд ме е че не я почнах по-рано.
Аз и сега съм си скептична...
На края на втора врътка съм - -3 кг.. Не че ми личат де....  Laughing
Ако само 1 ден прегреша, имам чувството, че ще върна и 3 кг., които уж съм свалила.... Tired

Общи условия

Активация на акаунт