Извънредна ситуация голяма - иде есен, а аз ще ставам мама! - еп.180

  • 34 139
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 4 696
Мецоо, ти вЕрно ли ходиш още на работа??? Оффф, само чакам да забременея и да ги зарежа на мига! Ама кога ли ще е това??? Rolling Eyes

# 766
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Видях питането за НК клетките, видях и, че беше повторено, но наистина не мога да отговоря.

В проблемното има тема за имунологични и генетични проблеми, момичетата там може да знаят отговора:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=807663.0;topicrefid=19

# 767
  • София
  • Мнения: 5 260

Меци, ами отдавна не съм имала както толкова да кажа. Реално ние сме в ситуация "изчакване" .. не се пазим особено, но не правим съвсем целенасочено опити  Mr. Green

Не се бях сетила да ги сборираме номерата.. идеята не е лоша обаче  Mr. Green Иска ми се да запазим най-доброто и от двете теми и нови момичета да се записват, пък и някой друг + тест няма да е лошо разбира се. Аз не деля хората на нови и стари, просто разбира се тези, които пишеха в "нашата" тема са ми по-близки (това си е така за всички и е нормално).
АААААААА да вметна за новите, които не знаят, това за напред, всеки съвет- смени си доктора и изказвания от рода на лекаря ти е и**от се таксуват по 50 стотинки от мен.  Money

# 768
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982

АААААААА да вметна за новите, които не знаят, това за напред, всеки съвет- смени си доктора и изказвания от рода на лекаря ти е и**от се таксуват по 50 стотинки от мен.  Money

Mr. Green Mr. Green Mr. Green да знаете, че й дължа средно външния дълг на САЩ с подобни съвети, та ако искате ги прехвърлете на мен, да не задлъжнявате и вие Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мецоо, ти вЕрно ли ходиш още на работа???
мхммм до 23.09 вкл. съм на работа, щот великия ми ЖК ме води с някакъв извънземен термин 08.11 заради още по-извънземния ми цикъл и отказа да го преизчисли с истинския такъв .. можело да го изтегли още назад, но не и да го мести напред и така .. щях да го питам що ме прай да паса трева, ама се отказах .. та тъй още седмица ми остава, за щастие 4 дни от тия са почивни Crazy Crazy

# 769
  • Мнения: 615
Мецоо, ти вЕрно ли ходиш още на работа??? Оффф, само чакам да забременея и да ги зарежа на мига! Ама кога ли ще е това??? Rolling Eyes

Хахах, и аз!  Laughing

# 770
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Мецоо, ти вЕрно ли ходиш още на работа??? Оффф, само чакам да забременея и да ги зарежа на мига! Ама кога ли ще е това??? Rolling Eyes

Хахах, и аз!  Laughing
Хахаха аз съм за  Peace  Mr. Green
В мойта месторабота върлува проблема с бързото майчинство и има апокриф който се носи и гласи: На интервю за работа освен автобиография и тест за бременност се дава от шефовете и се прави на място....... Mr. Green Joy

# 771
  • Мнения: 1 130
Мецоо, ти вЕрно ли ходиш още на работа??? Оффф, само чакам да забременея и да ги зарежа на мига! Ама кога ли ще е това??? Rolling Eyes

Хахах, и аз!  Laughing
Хахаха аз съм за  Peace  Mr. Green
В мойта месторабота върлува проблема с бързото майчинство и има апокриф който се носи и гласи: На интервю за работа освен автобиография и тест за бременност се дава от шефовете и се прави на място....... Mr. Green Joy
Скорпи къде работиш,че и ние да дойдем да прихванем!  Mr. Green

# 772
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Мецоо, ти вЕрно ли ходиш още на работа??? Оффф, само чакам да забременея и да ги зарежа на мига! Ама кога ли ще е това??? Rolling Eyes

Хахах, и аз!  Laughing
Хахаха аз съм за  Peace  Mr. Green
В мойта месторабота върлува проблема с бързото майчинство и има апокриф който се носи и гласи: На интервю за работа освен автобиография и тест за бременност се дава от шефовете и се прави на място....... Mr. Green Joy
Скорпи къде работиш,че и ние да дойдем да прихванем!  Mr. Green
Хаххаха не казвам....че ще излезе реклама  Mr. Green с кредитиране се занимава нащо сестринство, ама толкова майчинства страхотия 😱  Laughing идвай те  Hug
П.П Дими има ли следа от лелката?!
Аз се научих сама да си хващам ОВУ потвърдено с БТ графика и спирам с тестовете и замерванията.Защото в самия ден така ме болят яйчници че пия обезболяващи, винаги съм го отдавала на настинка  Mr. Green. Този месец ми е на 13 ден от М, а миналия беше на 20то,егаси разликата.Аз го отдавам на болестта и пития АБ. Peace

Последна редакция: ср, 16 сеп 2015, 10:21 от danger#scorpion@

# 773
  • Мнения: 1 130
Хаххаха не казвам....че ще излезе реклама  Mr. Green с кредитиране се занимава нащо сестринство, ама толкова майчинства страхотия 😱  Laughing идвай те  Hug
П.П Дими има ли следа от лелката?!
Аз се научих сама да си хващам ОВУ потвърдено с БТ графика и спирам с тестовете и замерванията.Защото в самия ден така ме болят яйчници че пия обезболяващи, винаги съм го отдавала на настинка  Mr. Green. Този месец ми е на 13 ден от М, а миналия беше на 20то,егаси разликата.Аз го отдавам на болестта и пития АБ. Peace
Следа , помен и каквото и да е НЕМА  Laughing  И аз се усещам кога е след спонтанния по същия начин,чак ми се повръща от болка. В петък съм на гости на чичо доФтор да видим какви ще ги измислим.  newsm78

# 774
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
хайде дами да решим проблемите си тук!

Общи условия

Активация на акаунт