Извънредна ситуация голяма - иде есен, а аз ще ставам мама! - еп.180

  • 34 159
  • 774
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 497
Разбира се, според мен нищо не е чак толкова спешно и животозастрашаващо, важното е нещата да тръгнат по правия път и да няма сърдити, обидени, пренебрегнати, наши-ваши, изгонени и т.н. Hug И според мен е добра идея списъците на успелите (бременни и родили) от двете теми да се обединят, а на опитващите да остане отворен и който иска да се запише, стига да не е твърде комплицирано за изпълнение. Относно заглавието пак да няма обидени и пренебрегнати - анкета с предложенията и мнозинството пИчели Mr. Green
 Нека и другите да си кажат мнението...

# 751
  • Мнения: 1 612
Мисля, че с анкета ще е по-добре, защотото докато се изпише следващата тема ще има време и за размисъл кой какво иска а може и нови потребители да гласуват.   Peace

# 752
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Лейди ще помисля по въпроса с обединението на списъци с бременни и родили, но си мисля, че ще стане много объркано, че при обединението списъка набъбна до 310+ майки с бебета ..

работя по въпроса със следващата тема, просто се опитвам да намеря всички предложения за имена, че много се изписа, а пък аз си имам малка помощничка, която непрекъснато цъка и превърта напред назад и дори да си събера мислите и да ги публикувам пред вас, си е едно голямо приключение Crazy

# 753
  • Мнения: 2 497
Хихи, ами остави я тя да подреди списъците - убедена съм, че абсолютно никой няма да се сърди Heart Eyes
Ето още едно предложение от главоболния ми мозък: Ветровита есен пак дойде - надежда нова в нас расте!

# 754
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green това искам да го видя Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 755
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Мецани, опитай, аз до сега съм добавяла анкетата след доста дни!

От мен по точките:
Скрит текст:
1. Общи правила ... не знам според мен съвпадат с тези от подфорум ИСКАМ БЕБЕ:
Да кажем накратко всички които искат бебе, първоначални изследвания, насоки относно измерване на базалната температура и засичането на О.
2. По въпроса за списъците казах няколко пъти, че според мен не е редно да списъците за Успели и Родили да се затрие, затова предлагам да останат, а ако някой е толкова обиден и не иска да фигурира в него да каже, и ще бъде премахнат при следващите теми, или ако има възможност веднага!
Преди известно време коментирахме на лични, че списъците могат да са в google docs и да се редактират от няколко човека, които имат достъп. Може да направим нов акаунт там и така с годините ще имат достъп хората които поемат ангажимента за темата, и ще могат да се редактират по всяко време, без ограничения.
3. За заглавието за тази тема мисля, че имаше доста хубави предложения, което сметнеш за добре, него сложи, едва ли някой точно сега би се обидил!  Mr. Green Има ли смелчаци?
Имаше предложение отново да сложим Бебеправене. Проблема с това казах и сега и преди съм казвала е ограничението в символите на заглавието, ако мислим заглавия които съдържат този смисъл ще е най-добре.
4. За линковете, аз предложих, надявам се така да ни напомня на всички и да няма повече такива дискусии
5. Според мен традициите които си струва да останат са:
- ръсенето на прашец и прахосмукачките, може би малко по-скромно събиране, като избегнем постове само с такива
- късметлийското списъче. Много ми беше любимо когато нямах и представа що е ФМ.
За друго не се сещам, ако момичетата имат и друго което искат да остане или да добавим, мисля че сега е момента а го кажат! Промени могат да се правят винаги!

Доп.: Абе не знам защо, но от известно време, пиша пиша публикувам и виждам 100 отговора без да ме предупредило и да ги видя! Аааа ма ха!

Последна редакция: вт, 15 сеп 2015, 17:42 от y♥♥li

# 756
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
добре успях с анкетата .. давайте сега с гласуването ..

# 757
  • Мнения: 2 497
Ауууу, сърдита съм - няма го моето заглавие Crossing Arms Сега шЪ сЪ фръцнЪ и шЪ си идЪ... Пък! Mr. Green
Йо, добре че напомни за късметлийското списъче- Скийтър скоро ще трябва да го предаде на някого поне временно  Wink Скийтър, бърже на отчет Laughing

# 758
  • Мнения: 3 595
Ах, съм на линия със списъчето, ама никой не дава нови дати напоследък Sad
Много ми е любимо, а и така ви държа изкъсо и знам на кого да стискам палци и кога хаха. Но ако някой проявява голямо желание мога и да го предам, но само ако на някой му се занимава, иначе мисля да удържа фронта Simple Smile

Редакция - ето го отново с още топли току-що пристигнали дати Simple Smile

babydust7 Късметлийско списъче babydust7
Скрит текст:
rosit@ първи ден 05.08, предполагаема дата на О 22.08, дата на М или тест 06.09 fingerscrossed
Kasmetliyka първи ден 16.08, предполагаема дата на О 29.08, дата на М или тест 13.09 fingerscrossed
Queen bee първи ден 16.08, предполагаема дата на О 29.08, дата на М или тест 14.09 fingerscrossed
NigeL първи ден 18.08, предполагаема дата на О 01.09, дата на М или тест 14.09 fingerscrossed
★★★amore★★★ първи ден 25.08, предполагаема дата на О 05.09, дата на М или тест 19.09
petyto-83 първи ден 24.08, предполагаема дата на О 06.09, дата на М или тест 20.09
Пъпешче първи ден 20.08, предполагаема дата на О 07.09, дата на М или тест 24.09
mishletoooo89 първи ден 28.08, предполагаема дата на О 10.09, дата на М или тест 24.09
fl0ri7a първи ден 04.09, предполагаема дата на О 16.09, дата на М или тест 30.09

Последна редакция: вт, 15 сеп 2015, 20:23 от Skeeter

# 759
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ауууу, сърдита съм - няма го моето заглавие Crossing Arms Сега шЪ сЪ фръцнЪ и шЪ си идЪ... Пък! Mr. Green
колко официално искаш да си посипя главата с пепел, че Ема го е пропуснала Mr. Green

# 760
  • София
  • Мнения: 5 262

Тема 1!? Тема 1!? Наистина?
Значи в началото алтернативната тема (не я наричам "другата") започна от тема "Бебеправене", докато тази тема си съществуваше... те се отцепиха, защото явно нещо не е харесало или т.н.
Да се махнат списъците и всеки да се добави е меко казано абсурдно, защото много от момичетата минали от тук, отдавна не влизат. По-скоро ако се съберат в едно и някой се ангажира супер....евентуално и аз ще помогна разбира се.
Заглавията както винаги мен малко ме интересуват, забавлявам се с тях наистина, но нямам претенции. Единствено номерацията да се запази както и списъците.
Късметлийското е хубаво (имаше такава тема в подфорума дори и беше много посещавана).
Много добре си спомням как като смениха имената от "бебеправене" копираха момичетата нашата тема- няма лошо, линковете са полезно нещо и свободни за ползване.
Междудругото сега след последните страници мислите ли, че дори да има момичета, които четат ще посмеят да се запишат? А би трябвало да не е така... жалко...
Преди няколко страници имаше въпрос за НК клетки, не помня от кой, но пак никой не каза съществено нещо по въпроса, защото се спореше за "заглавието".
Верно сме си кокошкарник  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 761
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Зелено скоро толкова много скоро не те бях виждала да пишеш Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ще си отбележа твоите отговори на моите пет въпроса Peace

# 762
  • Мнения: 4 696
Mного се надявам с приключването на тази тема, всички лошо да остане в нея и в новата да се запишат нови момичета. Наистина, без да преувеличавам преди почти всеки ден се записваше някой нов. Тия дни може би малко ги поизплашихме, ама уж вече се разбрахме да бъдем добри и толерантни. Ще видим до къде ще докараме! Mr. Green
За номерацията, наистина за мен е без значение!
За НК клетките, не съм ги изследвала и не мога да отговоря! Rolling Eyes
Благодаря на всички, които ще продължат да пишат в темата, ще я правят и помагат!

# 763
  • Мнения: 3 595
Съгласна съм, че ако има четящи в момента няма и да посмеят да се запишат, но явно си е сложна ситуацията, все пак трябва да се реши някак, за което се изисква обсъждане и време, нямам как без това. Изключителни благодарности към Мецани, която знам, че си има толкова неща на главата с малката красавица и с бременността, а и още ходи на работа, че има търпението и желанието да се заеме с тази не лека задача, както и на всички други момичета с идеи, помощ и положителна енергия!

Нека постискаме малко докато се наредят нещата, след това искрено се надявам, че и нови момичета ще започнат да пишат и обстановката ще се успокои!

# 764
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Аз видях питането за НК клетни на Вили, но нямам грам идея за какво иде реч. За себе си знам, но не знам дали ми е достоверна информацията, че да я споделям.

На мен номерацията също не ми пречи да остане! Може да съберем 180 + 110 (или там която тема беше) и ще имаме една солидна цифра  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт