Извънредна ситуация голяма - иде есен, а аз ще ставам мама! - еп.180

  • 34 161
  • 774
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 9 143
За мен това мерене кой е по- и най- и борба за надмощие (какво да е заглавието и номерацията) са непонятни в тази тема.
Моето лично усещане, ако темата започне от №1, е че 4 години борба за дете са изтрити и омаловажение, все едно не са били и нямат значение за никого и няма нищо общо с това дали темата е наша или ваша  Peace.

# 736
  • Мнения: 4 954
По тази логика и моите години борба сякаш ги е нямало и са изчезнали и никого не го интересуват. Не се ли драматизира излишно в случая? Ако не се направи, обаче, ще има точно репликите, които се чуха. "Аз пиша в тази тема от ..... години". Ми ок, темата, в която аз писах ...... години я няма, принудена съм да пиша в темата, в която някой друг е писал много време и счита за своя територия. Това води до борбата за власт, до грозните изцепки в този "епизод". Никой не трябва да има претенции за нищо

# 737
  • Мнения: 39 717
Аз за себе си пък виждам нещо хубаво. Ще пребори зависимостта ми към темата. Тук се роди малкото ми момиченце, затова ми е толкова на сърце, но пък форума е голям и място има за всеки.
Пожелавам ви скорошни положителни тестове и здрави бебета.

# 738
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Йоли с удоволствие се възползвам винаги от предложена помощ, нямам нищо против да се направят промени по текущата тема, само и само да се спре цялата тая дивотия .. още последния път, в който се изказах по въпроса настоях да се прекратят крамолите /които избиха в груб селски дърмон/ в името на това да се спре деленето на наши, ваши, чужди, общи и нааааааааааай-накрая да се говори по въпроси важни за всички ..

и за да не се стига отново до подобен цинизъм поставящ под съмнение рационалната страна на всяка една списваща ще направим следните неща:

първо ще бъдат зададени общи правила за поведение на списващите
второ ще бъдат поставени желаните от мнозинството списъци с желаната от мнозинството информация
трето ще бъде поставено такова заглавие, което да удовлетворява мнозинството
четвърто ще бъдат поставени желаните от мнозинството линкове с препратки - било то към бремнни очетни, към отчетни за отглеждане на деца или към други полезни теми съгласно целевата насоченост на обсъжданите теми
пето ще си решите какви традици на стари, нови, чужди, наши, бели, зелени и карамбозови потребители искате да се спазват и те също ще бъдат споменати на първа страница

честно ви казвам омръзна ми да гледам пораснали, интелегентни жени, доказали качества и способности да се карат като събрани от кол и въже субекти ..

# 739
  • Мнения: 4 696
Съглана с Меца!
Време е да продължим напред! Peace

# 740
  • Мнения: 2 843
Карамбозово цвят ли е, как изглежда  Joy
Съгласна с Мецка, уточнете списъците и актуализирайте, дано да имате време да го направите  Hug За заглавието, това с новото начало ми най-допада  Simple Smile Ако трябва нещо да помагам, макар да не съм много наясно  Hug
Аморе, днес ли си на преглед, чакаме те да разкажеш ако имаш новини  Praynig

# 741
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Мецани, на разположение съм, ще помогна с каквото мога! Пиши ми ако искаш...

За мен няма драма за заглавието, просто преди всеки даваше предложения и ги слагахме в анкета. Никой не претендира за името на темата, всички гласуваха и толкоз!
За списъците казах. Има много потребителки, които са забременели и роди и отдавна не следят темите, не е честно спрямо техния успех да затрием тази информация.

Естлар, който разбрал разбрал, който не ...

# 742
  • Мнения: 1 612
Карамбозово цвят ли е, как изглежда  Joy
Съгласна с Мецка, уточнете списъците и актуализирайте, дано да имате време да го направите  Hug За заглавието, това с новото начало ми най-допада  Simple Smile Ако трябва нещо да помагам, макар да не съм много наясно  Hug
Аморе, днес ли си на преглед, чакаме те да разкажеш ако имаш новини  Praynig

Да, днес бях на преглед при д-р Владимиров. Единственото, което мога да кажа е, че е страхотен професионалист. Много обстоен преглед ми направи, изслуша ме, отговори ми на всичките въпроси с много уважение, внимание и търпение. Направи ми цитонамаска, която било задължително да се прави всяка година, но досега като ходех в Щерев никой никога не ми каза, че трябва да го направя. Разгледа ми внимателно всички изследвания, които съм направила и ми каза, че спрямо тях в момента мога да се надявам на спонтанно забременяване. Трябва ММ само една СГ да направи и после ще видим как ще продължим на там. На мен след 4 дни ми е датата на МЦ и ако ми дойде да отида при него м/у 2-4 ден от Ц да мерим антрални фоликули. Този човек излъчва някакво спокойствие и увереност и днес след прегледа си тръгнах много по-спокойна и обнадеждена както до сега не ми се е случвало като съм ходила при други АГ. Това е моя доктор. Най- накрая си намерих "майстора"  Joy

Имам едни китайски тестове с чувствителност 10 ml и се питам дали ако утре сутринта си направя един тест дали ще отчете вярно? Утре ще ми е 12 ден от О и 3 дни преди датата на МЦ.

# 743
  • Мнения: 2 843
Пробвай сутринта  с първата урина, дано да има положителен резултат  Praynig  Радвам се, че си си намерила "майстора"  Hug

# 744
  • Мнения: 1 612
Пробвай сутринта  с първата урина, дано да има положителен резултат  Praynig  Радвам се, че си си намерила "майстора"  Hug
Ще пробвам и ще споделя!  Hug

# 745
  • Мнения: 2 497
Аморе, браво че си попаднала на "своя" док - едно от най-важните неща за мен е доверието и спокойствието, които изпитваш към лекаря си...
И аз стискам палци за теста утре - както казва една Шоколадова дама "тестовете са начин на живот" Wink  Все пак и производителите на тестове трябва да живеят от нещо, така че давай смело напред до положителен резултат Peace

# 746
  • Мнения: 1 612
Аморе, браво че си попаднала на "своя" док - едно от най-важните неща за мен е доверието и спокойствието, които изпитваш към лекаря си...
И аз стискам палци за теста утре - както казва една Шоколадова дама "тестовете са начин на живот" Wink  Все пак и производителите на тестове трябва да живеят от нещо, така че давай смело напред до положителен резултат Peace
Така е. Горе- долу го отричам, че е начин на живот  Joy ама май нещата отиват на там  Joy
Някак си се успокоявам като правя тестове дори да са отрицателни. Почти съм свикнала да виждам как се появява едната чертичка и е нещо нормално за мен, та не знам ако и когато видя втората как ще реагирам Simple Smile Дори и да я видя ще се усъмня дали виждам добре  Joy Вече го чувствам много невероятно да ми се случи. Оф, спирам да мрънкам и ще правя, каквото трябва пък да става квото ще, че много ми е напрегнато вече  а такава не се харесвам.
Дано скоро някоя мацка покаже положителен тест, че да се порадваме малко и да спрат дразгите в темата и да продължим да гледаме в една посока и да си помагаме. За мен всички тук сме равни и няма нужда някой да иска да е по-по най и капак на тенджерата.
 Hug

# 747
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
добре тогава, щом всички желаем едно и също нещо, нека всяка една от вас да сподели какво иска да види тук по посочените от мен пет точки и ако иска да добави нещо от себе си, всяко нещо ще се вземе предвид ..

п.с. не мога да пусна анкета, защото няма как да редактирам темата и да добавя анкета към нея .. реакции на темата тук са допустими до 24 часа след като тя е пусната ..

# 748
  • София
  • Мнения: 9 143
Меци, пусни нова тема с анкета и в нея ще се разберем  Wink.
Едва ли е чак такава драма промяната да настъпи не от следващата, а от по-следващата тема  Peace.

# 749
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ако сте ок с това, за мен не е проблем ..

Общи условия

Активация на акаунт