Извънредна ситуация голяма - иде есен, а аз ще ставам мама! - еп.180

  • 34 156
  • 774
  •   1
Отговори
# 720
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
интересно къде се отказах да администрирам тази тема и най-вече кой съгласува с модераторите този факт .. дайте ми цитат .. чакам ..

# 721
  • Мнения: 3 595
От една страна е тъжно, че тема с толкова история ще започне пак от нула, но от друга страна смятам, че е добър начин да се реши проблема с "нашите" и "вашите", защото има хора, които не спират да делят.
Но мисля, че списъците с успелите забременели и родили момичета от двете теми трябва да се запазят, защото много от нас имат наистина история тук, много съдби са повлияли темите, ще е жалко споменът за това да бъде тотално изгубен.

Като цяло обаче каквото реши мнозинството, нека направим всичко лесно и положително.

Също съм много съгласна с coconuD - нека новите момичета се престрашат и се запишат, за да се опознаем, да свикнем, ако не пишете няма как да стане.

# 722
  • Мнения: 2 843
Смятам, че номерацията трябва да остане, може в заглавието да се постави новото начало.
Също така, Меца пуска темата, традицията е тя да я предаде на следващ желаещ когато тя прецени  Simple Smile

# 723
  • Мнения: 4 696
Ок номерацията да се запази! Peace
Аз съм съгласна!

# 724
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Меци - извинявай  Blush   bouquet

# 725
  • Мнения: 1 420
Ами питах, защото не знаех дали няма да се иска да се редуваме- аз нямам против Меци да продължиш, но все пак, ще е хубаво да пуснеш една анкета, заедно да си изберем заглавието- има няколко предложения вече? А и страници не останаха.

# 726
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ами в момента не е възможно, защото няма опция за редактиране на темата, но всеки да си каже какво иска и мнозинството ще определи изгледа на следващата тема и заглавието й ..

# 727
  • Мнения: 2 843
Ново начало да поставим и в бебеправене да се удавим/забравим!  Mr. Green Предложение за заглавие  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 4 954
Много се чудех дали да напиша това, но тъй като така или иначе няма да се включа в следващата тема, няколко прощални съвета:

- говорите какви са традициите. Чии традиции, мили мои? Ние също имахме традиции, за които вие не знаете. Така че каква била традицията в предишните теми не е от никакво значение, защото и двете страни ще са принудени да започнат нови традиции. Край, с миналото до тук, това важи за всички.
- как така вашата история (трепети или каквото там го наречете) ще се затрие, вие сте писали тук от години. И аз пиша от години. И други момичета от закритата тема пишеха от години. Моята история вече се затри, не е драма за умиране. Нас никой не ни и попита. В архива са вече не само моята, но и много други истории, които вие няма да разберете, както и ние няма да разберем изцяло вашите. Примирете се (и двете страни).
- глътнете всички горчивия хап и почвайте на чисто, без традиции, без спомени какво е било, с ясни правила и повече толерантност, ако трябва помолете модератор да остави темата отключена докато се изясни какво, как и от кого ще се прави, защото иначе тези плевели ще избуят и в "новата" стара тема.

Успешно ново начало и дано го постигнете.

# 729
  • Мнения: 1 420
Аз ги бях дала преди няколко поста, ама пак да си ги вмъкна Mr. Green
Ново начало ще поставим- на поразия бебеправим!
Есен хубава настана- аз ще стана мама!
Хахах- ето една сега ми хрумна: След бурните последни дни- ще видим мечтани две черти!

# 730
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Напълно подкрепям Естлар. Най-честно е да има съвсем нова тема, защото така едните винаги ще са "привнесени". Защо това трябва да сме ние?
Наистина беше огромна грешка да се слеят двете теми и вече съм убедена, че няма да се получат нещата.
Жалко, защото така всички губим.

# 731
  • Мнения: 1 446
Естлар, браво за точните думи!!!
Към останалите - гледам, че си ги мерим. Аз съм в Искам бебе от 2006 г. Давам път на младите, тръгнали по пътя на забременяването. За моите настоящи бременни болежки, кака-ученичка и загубена бременност съм си намерила съответните подфоруми. Wink
П.С. Нашата тема имаше малшанса в нея да се напъха една тъпа п@тка, да се изходи, да омаже и да затворят темата, за да не мирише. Със същия успех това можеше да бъде и тази тема.

# 732
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Естлар ме изпревари! Само да кажа, че уж запознчнахме НОВА тема, просто с най-големия номер, но явно тази тема е принадлежала на някой?!
Аз не смятам че историите ни са се затрили, в никакъв случай, написаното черно на бяло, няма как да се затрие, който търси намира нали така?

Аз гласувам за заглавието на Облачето за Новото начало!
Стане, само да уточня нещо ... ако си спомняте, МОД, заключи другата тема и остави нашата като актуална (за последно използвам наши и ваши, надявам се), тогава всички скочихте, че тази е по-стара и ние се съгласихме да заключат нея, при положение че новата тема, само продължава номерацията, а насочеността е ИСКАМ БЕБЕ, нали така беше?
Тогава стана ясно, че няма ВАША, няма НАША, ние не сме узурпаторки или нещо такова, темата беше нова! Хера помоли писането на бременни да се пренасочи в частта си (с оплаквания, покупки, трепети, изследвания и др. такива) в темата с тази насоченост. Имаше линк! Никой не ви забранява да пишете каквото и да е където и да е, но това е мисленето на хора, който се вълнуват само и единствено от себе си, а не си мислят че с това, може би нараняват някой! По-важна ли е някаква си традиция (която уж загърбихме всички), от чувствата на хората!? Аз подкрепям Естлар в мнението и че, ако моето писане някъде натоварва хората, то проблема е в моето писане, а не в техните емоции! Нито една от "нашите" бременни не пише подробности от бременността си, ако не е имало нужда, всички минават да наръсят, да кажат как са в най общ план и в повечето случай, ако са попитани или ако има конкретен въпрос за това! А тук станах свидетел на 10стр. разговор между бременни из между постовете! И пак опитах с молба! Вие обаче преиначихте всичко до безобразие! Съжалявам само за негативизма който се носи почти из цялата тема, не аз обаче го провокирах, че все аз да съм в устата ви! Може аз да съм помолила да има повече толерантност, но други потребителки бяха тези, които провокираха тази ми молба! Не ми вменявайте вина, за нещо което беше логично и щеше да стане рано или късно!

И последно, ние се интересуваме от всяка една забременяла и родила, но имаме друг начин да следим това, без да се натоварват страничните хора, и без да се окупира част от форум, който в крайна сметка не е ничии и тези теми са за всички!

Мецанке, ако имаш нужда от помощ с темата, аз или някои от момичета които правиха предишните ни теми сме на разположение! Моля те да добавяме актуален линк за темата на бременните, а защо не и към тези в проблемно забременяване. И дано има мир най-накрая!

# 733
  • Мнения: 2 497
... И дано има мир най-накрая!
Амин Praynig

# 734
  • Мнения: 615
Естлар ме изпревари! Само да кажа, че уж запознчнахме НОВА тема, просто с най-големия номер, но явно тази тема е принадлежала на някой?! ...............................................................................
 

Подкрепям Yuli, много добре го каза

Общи условия

Активация на акаунт