COLIN FARRELL - Кога 30-годишните лоши момчета на Холивуд стават добри

  • 43 447
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 219
Лимонадке, не се фрустрирай така. Нито Харди, нито ДиКаприо, нито въпросния журналист са мои или твои роднини, та да ги защитаваме. Миличките дори не подозират какви страстни фенове имат. Ашколсун!

Сега сериозно - Отдавна гледам да не пиша в теми, които се обсъждат филми, защото конструктивен диалог не е възможно да бъде постигнат. Двете крайности са осана и разпни го. Това, че журналист си изпуска нервите и това е непрофесионално, или че другия участващ във филма актьор също се е проявил така, не прави постъпката по-малко... непрофесионална. Дали ако темата беше за поколението на 40-годишните разговорът щеше да бъде друг? Не знам какви таблоидни излияния има, но в тази тема, а и в целия форум не съм чела изказване, че Харди няма бъдеще в киното. Горкичкия той, незащитения, е възрастен човек с глава на раменете и е ВЪТРЕ ВЪВ ПР-машината, ако и да е от сравнително скоро. Всеки сам преценява какъв риск поема. Както преценяват какво и как да покажат на екран, така преценяват и какво да направят извън него. След това отговорността не я носи обаче ПР-машината, а конкретния човек.

И тъй като сме в края на темата искам да кажа във връзка със заглавието, че лошите момчета трябва да си остават лоши. Изключително много съжалявам, че Госпожица Юлия има само един глас и това е моят. Отдавам го на това, че все пак филмът така и не мина по различен екран от този на Киномания. Дори Александър има 4 гласа, което връщайки се на първоначалната идея на темата от преди няколко години за мен затвърждава усещанията ми към поколението от тогава за външния вид на актьорите, касовите филми и т.н.

И наистина последно, че не живея във форума все пак - когато пиша нещо, изразявам личното си мнение, но пък шараните се хващат много лесно на въдицата Simple Smile

# 721
  • Мнения: 1 992
Я, какво раздвижване тук и то заради този селяк Харди. Grinning Аз с още по-голям интерес продължавам да следя кариерата му, за да видя дали прословутото му нехаресване и увъртане около правилата на ПРа ще се отрази на бъдещето му.

Ване, аз не съм гласувала, но Госпожица Юлия и Колин в нея имат специално място в първите редици на моята класация.

Последна редакция: чт, 07 яну 2016, 13:45 от Криста

# 722
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Посявке, не знам дали аз се фрустрирам, понеже тази тема тук сме си я обсъдили вече, при това доста културно, но ми прави впечатление, че когато едната (Бумър) установи, че не и се ръкопляска тук, то другата (ти) веднага долетява, за да каже своите пет цента в подкрепа. В тема, в която дали има и пет поста на кръст за вече 11-те и издания. И това далеч не е единично явление. Странно за хора, които не живеят във форума newsm78. Много точно се определихте за шарани и двете- при това въобще не е нужно особено много, за да налапате стръвта Wink.

Както и да е, всичко това щеше да е забавно, но темата не е за това и Мячик вече направи забележка, а аз не съм готова със следващата, та предлагам да ме обичате някъде другаде Heart Eyes

# 723
  • София
  • Мнения: 6 219
Ване, аз не съм гласувала, но Госпожица Юлия и Колин в нея имат специално място в първите редици на моята класация.

А, виж това ме успокоява донякъде, защото за Юлия съм готова да скоча на бой в негова защита коооолко беше мазен и гаден, и как добре си го изпя! В детайли го помня. А гласуванките в предишните издания, за предишните 30-годишни не се различават смислово от тази.



# 724
  • Мнения: 1 992
А гласуванките в предишните издания, за предишните 30-годишни не се различават смислово от тази.

Да, и за това си има логично обяснение. Комикси, Марвели, касови филми, ПР-машина. Simple Smile
Съмнявам се всички гласували да са се хванали и да са изгледали всички филми на титулярите, преди цъкнат в анкетата. Няма физическа възможност за това.

# 725
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Съмнявам се всички гласували да са се хванали и да са изгледали всички филми на титулярите, преди цъкнат в анкетата. Няма физическа възможност за това.
Съмнявам се и от нас, най-редовните, някой да е изгледал всички филми по анкетите, освен тези, подготвяли съответните такива.
От колиновите аз лично си избрах тези, които реших, че биха ми допаднали, и има десетина, които нямам намерение да гледам. В "Госпожица Юлия" беше наистина впечатляващ.

# 726
  • София
  • Мнения: 6 219
А гласуванките в предишните издания, за предишните 30-годишни не се различават смислово от тази.

Да, и за това си има логично обяснение. Комикси, Марвели, касови филми, ПР-машина. Simple Smile

Именно.

По-интересното за мен е друго - докога Марвелските актьори (и разни други комиксови) ще продължават да са на гребена именно участвайки в комиксите и ром-комите? Защото моето усещане е, че една част от актьорите изиграват няколко такива образа и забравят за случая, след което продължават нататък. Други обаче, трябва много да се замисля, за да се сетя в какво друго участват.
Например Къмбърбач - с много мъка се сещам, че участва в Стар Трек, но Макавой го свързвам с Марвелите, които дори не гледам, но рекламите им и излъчванията им по телевизията са достатъчно на брой. От началото на темата се чудя, още тогава писах, че ултимативно "Госпожица Юлия" е филмът на Колин за мен, дали ако Колин бе сред първите, с които Мячик започна, аз нямаше да гласувам също за Александър? Другите флми на Колин просто не ги помня, а не обичам да гледам цели филмографии.

И понеже Фасбендер съвсем скоро го гледах като Макбет (Мячик, вече не помня дали ти успя) - това е неговият филм за мен. Подчертавам за мен. Това аз ще запомня.

# 727
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 495
И понеже Фасбендер съвсем скоро го гледах като Макбет (Мячик, вече не помня дали ти успя) - това е неговият филм за мен. Подчертавам за мен. Това аз ще запомня.
Не за жалост - моят билет беше за провалената прожекция, а нямаше шанс да се върна пак София една седмица по-късно само заради филма.
В торентите още не го намирам още, макар че уж проверявам през два-три дни.
Подозирам, че и за мен това ще е неговият филм на 2015.

Както подозирам, че пазачът на фара ще е филмът му за мен на 2016 - въпреки Малик и въпреки британския проект.

# 728
  • Мнения: 2 040
По-интересното за мен е друго - докога Марвелските актьори (и разни други комиксови) ще продължават да са на гребена именно участвайки в комиксите и ром-комите? Защото моето усещане е, че една част от актьорите изиграват няколко такива образа и забравят за случая, след което продължават нататък. Други обаче, трябва много да се замисля, за да се сетя в какво друго участват.
Например Къмбърбач - с много мъка се сещам, че участва в Стар Трек, но Макавой го свързвам с Марвелите, които дори не гледам, но рекламите им и излъчванията им по телевизията са достатъчно на брой.
Това в началото риторичен въпрос ли беше? Ако не - докато свят светува и има кино. Марвелските филми и ром-комите са за масовата публика, фестивалните филми са за избрания елит. Печалбите и известността идват от големия брой зрители.
Всички актьори си изиграват ролята и преминават към следващата, това какво ще запомни отделния зрител е друга работа. А специално за Х-мените и Стар Трек, поне в моите очи не може да става дума за сравнение между двете поредици. Не се учудвам, че си забравила тази роля ня Бенедикт, то целия филм не заслужава да се помни.

Аз пък много се радвам когато успели и талантливи актьори се включват в подобни поредици. Така, току виж някой фен на Кан, Професор Екс, Батман, Спайдър мен или който и да е там сгреши и изгледа някои от неизвестните фестивални филми на актьорите. Дълбоко съм убедена, че изобщо нямаше да го има Filth, ако към проекта не се беше присъединил Макавой с цялата си популярност, пари и връзки придобити от, наред с други неща и комиксовите филми.

Има си зрители и за едните и за другите, хубаво е когато повече хора гледат филми като Макбет, Госпожица Юлия и Омарът, но те никога няма да бъдат филми за масата, не са и правени за такива.

# 729
  • София
  • Мнения: 6 219
Зло, риторичен е. С подвъпрос - има ли (може ли да се създаде) профил на актьорите, които преминават през филмите за масата и тези, които по някакви причини остават в тях? Защото за мен отговорът и разликите не са в таланта - очевидно имат какво да покажат всички.


Мячик, не знам дали Макбет би бил толкова въздействащ на малък екран, но тръпна за следващия Фас-ов и аз.

# 730
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 401
Върнах се да чета първият пост на Злата в частта за филма Кръв за Кръв /Dead man down/. Ами, правилно е усетил, като е гледал после филма, че няма химия между него и тази Нооми. Аз, лично нея не мога да си представя с кой би могла да има химия на екрана, такава студенина ми лъха от нея и едно особено изражение. Гледах я преди време и с Том Харди /даже в два филма, като се замисля/, също - 0:0 от към изиграване на любовни отношения. Както и да е, оставям я нея, не е важна.
По-важно е, че когато Колин избере да участва в продукции с още известни актьори и може би много по-добре рекламирани филми лично на мен ми харесва повече играта му. Сега, това го пиша с уговорката, че не разбирам от пр, а разчитам на усета си, интуицията си. Сякаш на това момче му е нужна някаква сила, нещо, което да задвижи творческия, актьорския му потенциал, нещо, което да го накара да ни покаже какво може. Така, мисля му действат вече утвърдени имена в киното. Връщам лентата на зад и до колкото помня ми харесват всичките му роли, в които е играл с други много известни негови колеги.
Филма, като цяло не си заслужава гледането, свалила съм го, защото обичам криминалните истории. Но, си оправях ноктите, не беше дори банален. По-скоро леко абсурден, със водещите случки, които описва сценария. И това няма значение, вече го забравих.
Опатах да гледам и Ондин, не ми се получи. Спрях го, нещо не ме грабна от самото начало.


Дадох гласа си за ролята му в Зимна приказка.

Сега, като ви чета и искам незабавно да поправя грешката, че не свалих Мис Джулия. Не знам защо, когато се чудих дали да го тегля се подведох по някои негативни коментари под самия торент.

И другото, много ми се иска да видя Омарът, след това, което написахте за него.
Смятам, че ще ми хареса.

# 731
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 824
Оф, тоя пък великия спор - комиксови-елитно кино... Добре, че са комиксите, че някои елитни да блеснат... Tired

# 732
  • Мнения: 5 427
Леле, на какво сте направили темата ooooh! Не съм наясно с историята с Том Харди, така че няма да вземам никакво отношение. Вместо това ще доставя  "удоволствието" на Злата и Гея и ще покажа още един път дългучът.

# 733
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 824
Их, ти ся показваш дългуча, ама дай нещо сводка - кой е, какъв е, за кво се бори Laughing

# 734
  • Мнения: 5 427
Актьор е Laughing Родом от Ташкент и... това е всичко, което трябва да знаете hahaha

Общи условия

Активация на акаунт