COLIN FARRELL - Кога 30-годишните лоши момчета на Холивуд стават добри

  • 43 448
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 401
Ха, ха hahaha първо лапа после чете Laughing

# 706
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Разбирам го онзи, който си напусна работата заради Том, то не се трае това. hahaha
Е, не ставай на Бумър и ти- Том И Лео, двамцата заедно Mr. Green
Клипчето е уникално, още прицвилвам като се сетя какво зобане пада
(а бонбонките били за Лео на всичкото отгоре, нашичкият си ги е присвоил Mr. Green)

# 707
  • Мнения: 9 144
Бях призована? bowuu
Който иска да види как се провеждат въпросните интервюта да си припомни Нотинг Хил.
Няма сила в този времево-пронстранствен континиум, която да организира едновременно интервю на една от 10-те А++ звезди и Б звезда на филм с един-единствен блогър.
Лейни е дала вътрешно инфо за оценката на личните качества на Томик още през септември.

# 708
  • Мнения: 2 040
А аз какво да кажа? На мен почти никой не ми е хубав Blush
Я да пусна един по-различен 30так. Май сме нямали двуметрови гиганти в тази тема, време е Laughing

Много са ти високи изискванията. Wink
Не се вижда кой си пуснала.


Хахахахахаха, Харди как е взел присърце интервюто hahaha

# 709
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 824
Бумър, ай стига вече Tired Досадна си и само тука нямаше гейски изгъзици Sick Темата е за съвсем други неща. Имаш си тема, където обсъждаш подобни работи, тук не ми се чете за това. Харесвам си я в тоя й вид.

Даваха днес интервю с Иняриту, който обясняваше как Лео играел с очите, и как просто му лепнала ролята и заслужавал статуетката и аз се разхилих и спрях да гледам Embarassed
Их, и аз щях да отметна, че не се вижда високото момче Embarassed

# 710
  • Мнения: 9 144
За много години, Гея. Би ли ми цитирала, за какво говориш?  newsm78

# 711
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
О, Бумър, кога не е било лично това твоето Laughing? Колко минути ти трябваха, за да долетиш- две, три? Доколкото виждам, не си в Ел Ей и не организираш пресконференциите на А++ и  В звездите, та продължаваш да не важиш Mr. Green

(имаш си цяла тема, в която да плюеш по Том, просто защото не те кефи и не се е аутнал шумно и зрелищно, хайде ако обичаш да не разводняваш тази, която е за кино, за да не ми се налага да моля модератор да не ни заключва още днес)



Джоузеф тренира с Пети в някаква екстра от ДВД-то на "Разходката"


има и клипче http://stage-www.etonline.com/media/video/exclusive_watch_joseph … _the_walk-179137/

п.п. Гея, Иняриту е дигал панаири, че на някакви си номинации филмът му не е бил номиниран за музика, смятай за какви амбиции иде реч. Естествено, че ще дрънка и за Леонардо (който не знам как е играл с очи, ама в половината сцени седеше статично, гледайки в празното пространство, по нареждане баш на хвалещия го)

# 712
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 824
Нищо няма да ти цитирам, темата е за Колин Фарел, както и за поколението на 30те, не за наклонностите им. Не губи ценни постове за глупости.

А може, те тук непрекъснато пускат сега информация. Но явно големи промоции ще да са, защото пуснаха цяло интервю в сутрешните новини. Чак не можах да повярвам. Ама като дадоха откъс - Лео, замръзнал и гледа в бъдното и той говори как играе с очи и аз се разхилих и го спрях Embarassed

Последна редакция: чт, 07 яну 2016, 11:46 от Geia

# 713
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А може, те тук непрекъснато пускат сега информация. Но явно големи промоции ще да са, защото пуснаха цяло интервю в сутрешните новини. Чак не можах да повярвам. Ама като дадоха откъс - Лео, замръзнал и гледа в бъдното и той говори как играе с очи и аз се разхилих и го спрях Embarassed
Кампанията е огромна и тече цяла година още с пускането на първите снимки от Канада. Наистина са невероятни амбициите, жалко, че и филмът не е така невероятен.

Бумър, последно предупреждение- това не е тема, в която да се вихриш, както си свикнала, и не знам как не виждаш, че никой няма особено желание да те толерира. Предлагам ти или да се успокоиш и да влезеш в режим "нормално човешки същество, което знае как се общува", или да се оттеглиш, без да е нужно да се вика модератор. Постове от типа спам се трият, знаеш това, нали?

# 714
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 495
Вторият сезон на Mozart in the Jungle излезе изцяло на 30 декември.
Снощи пробвах да го почна и заспах.  Tired

Но не са виновни нито сериалът, нито Гаел за това, де.

Последна редакция: чт, 07 яну 2016, 12:38 от мячик

# 715
  • София
  • Мнения: 6 219
Абсолютно непрофесионална е поведението на Том Харди, ако и да го харесвам и да смятам, че повечето журналисти си заслужават отношението. Ако е търсен ефект, то това е постигнато защото опозицията ДиКаприо-Харди стои чудесно в показаните гифчета. След като не го запомнихме в Инсепшън, то поне в този филм да го запомним, нали така?  
Само дето такова поведение отблъсква сериозната публика, за която поведението на актьорите има значение. Колкото и да го оневиняват болните фенове, в заплатите на актьорите са включени и ПР-проявите около филмите. Недопустимо е да не се появиш на интервю, както е недопустимо да не отидеш сутринта на работа без предупреждение и извинителна причина.


Само не разбрах кой в случая говори за сексуални наклонности и секс или има нещо вече изтрито от модератор? Доколкото са ме научили да чета в училище става дума само за поведение.

# 716
  • Мнения: 2 040
Я да ви покажа новия Бенедикт в British GQ







Скрит текст:






След скорошното разкритие за участието на Даниъл Крейг в Междузвездните войни, феновете на Бенедикт са подхванали разни теории по повод посещението на Къмбърбач на сета по време на снимките. Да не се окаже, че е той е бил щурмовак? Wink

# 717
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ами тогава, Ваня, Леонардо е също толкова непрофесионален, понеже интервюто е било ОБЩО и са закъснели и двамата. Това обаче удобно е пропуснато от господин журналиста, който е смел, но не чак толкова, че да псува в туитър и А++ актьор. Също така удобно въпросния факт го пропуска и Бумър, пропускаш го и ти.

# 718
  • София
  • Мнения: 6 219
Не, не го пропускам. Просто темата е за 30-годишните и аз коментирам тях. Леонардо е от друго поколение.
Колкото за опозицията, която коментирах - говоря конкретно за двете гифчета, за нищо друго около тях. Защото, като ровна за снимки, в съзнанието ми ще остане гифчето, а не анализите тук. Все пак не всички фенове имат навика да четат всичко, а няма и нужда.
Второто, което също не коментирам, тъй като ДиКаприо не влиза в критериите на темата е, че в случая не е ясно случката чии интереси обслужва. Според мен не са тези на Том.

# 719
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз разглеждам случката така- един журналист си е изтървал абсолютно НЕПРОФЕСИОНАЛНО нервите след лошо организирана рекламна акция на филм. Набива се на очи, че колкото и уж да е плод на нерви въпросното изтърване, то удобно замита реалността на въпросната случка- понеже журналистът иска да си излее "фрустрацията", но не и да бъде завинаги баннат от холивудски акции, затова и насочва възмущението си към този от актьорите, който няма зад гърба си 200 души екип и връзки на всяко ниво в Холивуд и на когото общо взето му е навик да играе непукист в подобни кампании. Оттам нататък се започва лавина от таблоидни публикации, които са много удобни за хора, нехаресващи въпросния актьор, да изтъкнат колко е прост, непрофесионален и нямащ никакво бъдеще в света на киното. Това последното е много учудващо да се чете тук, където все пак потребителите гледаме филми, не само четем клюкини, и знаем актьорския потенциал на горепосочения без бъдеще.

п.п. а кой какво е запомнил в Инсепшън е строго индивидуално, говори от свое име, моля Peace

Общи условия

Активация на акаунт