Обща дискусионна тема за въпроси и отговори - презареждане

  • 26 436
  • 503
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 857
Благодаря ви за ценната информация. Сега вече ми стана по-ясно. То че няма да бързам с теста, няма. Парих се веднъж, не искам пак. Просто исках да си изясня при тази ову кога мога евентуално вече да мисля за закъснение. Че и аз не съм от най-редовните. Иначе ову с тестове и бт не мога да засека. Ама нали бях на стимулация и проследяване, та уж ми е по-бистра информацията.
Стиснати палци от мен, чакам ви двете чертички.

# 481
  • Мнения: 933
 Момичета днес втората черта определено е по наситена от вчера. Започва се работата, ама упорито. Вече нервата не ми издържа. Въпросите дали или. Времето докато се разбере. бе това планувано да си правишндетето си е игра на нерви.

# 482
  • Мнения: 65
Здравейте,

На 15.09 ми беше последния цикъл. На 30.09 засякох две черти на теста за ову. Правихме го същата вечер. На следващия ден на обяд имах леко зацапване. Възможно ли е да се получи такова при разпукване на фоликула? За пръв път ми се случва да имам зацапване посредата на цикъла. Същата вечер пак го правихме, т.е. 01.10.
Днес по график трябва да ми дойде, но не е. Обикновено няколко дни преди цикъл гърдите ми стават чувствителни, сега не са. Често го усещам как ще ми дойде ден-две предварително, често имам и леко зацапване преди същинското течение, но сега и това липсва. Иначе не се чувствам по-странно от нормалното, не ми се гади.
Кога да правя тест за бременност? Не искам да избързвам, но умирам от вълнение - това ще ми е първия тест за бременност! Blush

# 483
  • Мнения: 4 696
Сигурна ли си, че днес трябва да ти дойде? Ако теста е бил положителен на 30.09, то се предполага, че О. евентуално е била на 01. 10., ако днес действително трябва да ти дойде, то лутеалната фаза е много къса - 10 дни, нормално е 12-14. Според мен направи тест след 2-3 дни! За първи път ли засичаш О.?

# 484
  • Мнения: 1 633
Ms Whiskers,  утре сутрин с първа сутрешна урина може да направиш тест, но имай предвид, че овулация настъпва от 12-48 часа от теста за овулация, значи утре ще ти е 11-13 ден след овулация, реално още не си в закъснение, но би могло високочувствителен тест да отчете (с чувствителност 10-20 ml/ U). Стискам палци да ни се похвалиш с втора чертичка! Simple Smile))

# 485
  • Мнения: 65
Не, от 9 месеца засичам с лентички. Миналия месец бях на АГ на 9ти ден и тогава видя фоликула 11см, което каза, че е малко за този ден и най-верноятно или О ще бъда по-късно, или няма да се развие този фоликул достатъчно. Аз пак си правих тестовете, от 12ти ден започнах и на 16ти ден се появиха 2те черти. Обикновено цикъла ми е 27-28 дни.  
Ако лутеалната фаза е 12-14 дни, значи ли, че просто ще ми закъснее този месец?
Май няма какво друго да правя освен да изчакам още 2-3 дни поне и тогава ако още го няма цикъла ще правя теста.

# 486
  • Мнения: 1 612
Аз искам да попитам нещо относно О и БТ. Значи, преди овулацията, БТ ми е ниска , после идва един лек спад и след това се повишава до 37°-37,2°. Въпросът ми е : Кога точно е О? В деня на t° спад или на следващия ден?

# 487
  • Мнения: 4 696
Аморе, имаш ли графика през тела съм и не мога да видя. Има тема за коментар на графиките и Денис там ще ти каже! По принцип О.трябва да е в деня на този спад, но ако и след него вече БТ се е повишила!

# 488
  • Мнения: 933
Днес имам две еднакво наситенш чертички, а и имам болка в десния яйчник. Стискайте палци този месец да стане бебо

# 489
  • Мнения: 857
Момичета, докато сме на тема ову, пак ми хрумна едно въпросче. В предните си постове писах, че тоя месец имах два спукани фоликула. Единия сам, другия таймиран с прегнил. Сега като се замислих, нали М настъпва, ако няма оплождане. Ами ако са два като при мен, а се оплоди само единия, значи ли това, че пак ще има М, но и бременност в същото време? Ей така ми хрумна. Вие какво ще кажете? Стиснати палци от мен. Чакам ви двете чертички.

# 490
  • Мнения: 1 612
http://prikachi.com/images.php?images/483/8401483h.png
bananarama, ето ми я графиката от моя си апликацийка на телефона. Направо не знам за кога да броя, че е била О. Според теста ,О е била на 01.10. Този месец БТ играе нагоре надолу и не съм сигурна вече кога точно е била. Ще бъда благодарна за мнение  Hug
Попитах и Денис да видим какво ще каже.

Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 22:25 от ★★★amore★★★

# 491
  • Мнения: 63
Поредният неуспешен месец за нас.Ще стискам палци за вас,момичета.Успешна седмица и повече положителни емоции!

# 492
  • Мнения: 1 739
Добър ден, мили момичета!
Петенце и аз се присъединявам към тебе, с поредния цикъл. Дано другите момичета да имат повече късмет и да ги пропусне за следващите месеци!

# 493
  • Мнения: 933
Аз да ви се оплача. След като онзи ден видях много наситена втора черта, точно колкото контролната, вчера вече нямаше и помен от нея. Питах доки каза ок сега два - три дни работете. Да ама снощи мъжо заспа, не можа да го събудя. Сега ме е страх да не сме изпуснали момента. Ние предната вечер поработихме, но ми искаше всяка вечер да става това. Дано довечера да устиска и да не заспи. Ох тия мъже много безотговорни бе

# 494
  • Мнения: 1 420
Бубалече, то и ММ беше така, докато не ни се проточи сагата 2 години и сега е съвсем различен. По друг начин разсъждават те.

Общи условия

Активация на акаунт