ОКТОМВРИ иде, време не остана, бебче скоро ще се гушка в мама! - еп.16

  • 33 563
  • 676
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 161
Честито на всички нови мамчета да са им живи, здрави и много послушни бебоците. Да се отчета и аз за тези които нямат фейс. Вчера в 14:30 след спешно секцио се появи нашият малчуган Никола, 3350г и 50см. Малко се измъчих, но сега всичко е наред, подробности след някой друг ден.

# 661
  • Мнения: X
Благодаря за отговора  Hug И аз първо се позамислих, защото е триколка, но пък имам много приятелки, които не са имали никакви проблеми с колички триколки а и едва ли ще тръгнем по най-неравните пътища с количката  Laughing ние най-вече ще обикаляме квартала, паркчетата, центъра и мола и само искам да е лекичка и красива  Heart Eyes

Супер, мисля че няма да сбъркаш тогава с количката  Hug

geri4ka717, честит син  newsm30

shmoksi не е писала скоро, дано да са добре!

# 662
  • Мнения: 215
Geri4ka честито бебече, да е жив, здрав и много щастлив!

Моето секцио е насрочено за утре и незнайно защо в последния момент ме обхвана паника и хиляди страхове.
Искам да пожелая успех на бъдещите мами и ще се включа при първа възможност.

# 663
  • Мнения: 3 200
Moony, стискам палци всичко да е наред! Нормално е да се плашиш, но се опирай да се разсееш! Ще чакаме добри новини   bouquet

# 664
  • Мнения: X
Geri4ka честито бебече, да е жив, здрав и много щастлив!

Моето секцио е насрочено за утре и незнайно защо в последния момент ме обхвана паника и хиляди страхове.
Искам да пожелая успех на бъдещите мами и ще се включа при първа възможност.

Стискам палци всичко да мине по възможно най - добрия начин!

# 665
  • Мнения: 112
Моони26 Късмет мила  Hug няма страшно щом си гушнеш бебчето всички болки се забравят  Heart Eyes Леко раждане, чакаме новини  Hug
Калина Шмокси мисля, че я мярнах в темичката при септеврийчетата, но може и да съм объркала никнейма  Simple Smile И сега като стана дума се сетих да ви питам, понеже Алена се роди на 25 септември сега трябва да се запиша в септемврийската тема ли  newsm78 или да пиша и във двете  newsm78 Честно казано не искам да мърдам тука си ми харесва при вас, познаваме се повечето макар и виртуално  Hug
И да ви се похваля първо на вас, преди малко ми съобщиха че ще ставам леля за втори път и съм много щастлива  Grinning Heart Eyes

# 666
  • Мнения: X
А, Anastasiq6 я си стой при нас  Mr. Green
Те колко мами родиха септември, това какво значение има...и без това вече толкова малко се пише в темата...до края съвсем ще замре май! Така че никаква септемврийска тема  Laughing Hug
И честито за хубавата новина!

# 667
  • Мнения: 112
Тъй де къде ще ходя  Mr. Green нашата темичка си е най-хубава  Heart Eyes На истина що така замря не знам, в началото няколко часа да не вляза и после над 99 нови мнения, даже по едно време бяхме най-активни от всички други теми  Sunglasses а сега проверявам постоянно ама няма ги мамите  #Crazy айде дано да раждат или да гледат мъниците и темата ни пак да живне скоро време  Mr. Green

# 668
  • Мнения: 257
Здравейтееее мамита Simple Smile
Честито бебче на Гери,жив и здрав, палав и игрив Simple Smile
Мууни, много стиснати палци и успех утре, всичко да мине бързо и безболезнено Simple Smile После да разкажеш, че и моето секцио е теази седмица и яко съм се притеснила - незнам какво ми стана #Crazy

# 669
  • Мнения: 215
Благодаря за подкрепата момичета Heart Eyes bebo бъди спокойна и ти, при първа възможност ще разкажа

# 670
  • Варна
  • Мнения: 178
Офф момичета хич не ми се ражда,още повече че аг ме навива за секцио,а аз още се дърпам.кръвното ми днес на жк беше 130 на 80 и понеже съм била едра съм нямала избор. Утре съм при друг да видим какво ще каже. Мони успех мила всички ти изпращаме позитивни мисли

# 671
  • Мнения: 112
Ааа няма да се притеснявате, отивайте с гордо вдигната глава и хич не му мислете, като се притеснявате още повече ви се свива корема и контракциите ще стават по-болезнени и за бебето ще е по-некомфортно  Peace Аз се успокоявах с мисълта, че не съм първата, която ражда няма да съм и последната  Mr. Green А болката е само докато се появи бебчето, след това ще забравите за всякаква болка и ще се радвате на детето си  Heart Eyes Леко раждане  Hug Hug

# 672
  • Мнения: 304
Писанки, няма раждане което да не боли. Въпросът е ще се оставиш ли болката да ти е доминиращия елемент, който след това ще помниш цял живот или ще има нещо друго, което като си спомниш ще извика усмивка на лицето ти. И при сегашното ми раждане не всичко беше в хвърчащи розови листенца и пудинг, но предпочитам да не си спомням за тези моменти, още повече че са някакви да кажем половин-един час на фона на останалото време. Нагласете се позитивно, гледайте да извлечете максимум полза от всеки спокоен момент, шегувайте се, говорете си с хората около вас и не се гипсирайте. Финалът е ясен, пътят зависи от вас!

# 673
  • Мнения: 804
И аз да се разпиша и да честитя на всички мами, които вече си гушкат бебоцие, да са ви живи и здрави! Аз съм все още с бебо в корема  Grinning и без признаци да се евакуира. Мъжо имаше рожден ден на 3 октомври, моя пък е на 22, бебо ще е посредата  baby_neutral Остават 7 дни до термина и доктора каза, че ако не тръгне до тогова, ще го предизвикваме на 13-ти, хич не ми се нрави тази идея, за това се моля да си тръгне по естествен път.

# 674
  • Мнения: 46
Момичета, аз пък тази нощ се събудих и ми изтекоха водитеее... Тъкмо се реши, че ще е секцио, ама сега съм в болницата и ще видим.Явно детето като чу секцио и реши само да излиза.... Стискайте ми палци всичко да е наред...Simple Smile) И добро утро на всички!

Общи условия

Активация на акаунт