Сполучливи имитации на маркови парфюми - 10

  • 107 577
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 752
Ще си взимам наливен на Рефан.За 30мл. колко капки за трайност да искам? newsm78

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ми 30 капки,на мен с по толкова ми ги правят.

# 722
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Ще си взимам наливен на Рефан.За 30мл. колко капки за трайност да искам? newsm78


Според мен зависи и от аромата, по-леките обикновено имат нужда от повече капки но наистина най-добре почни с 30 и ако чувстваш, че ти е слаб винаги може да добавиш още  Peace

# 723
  • Мнения: 3 058
Здравейте , Дами. Искам някой да ми каже къде мога да намеря магазин на D&P във Варна? (P.s тези който живеят там)  Simple Smile Simple Smile Praynig Praynig

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 199
Здравейте , Дами. Искам някой да ми каже къде мога да намеря магазин на D&P във Варна? (P.s тези който живеят там)  Simple Smile Simple Smile Praynig Praynig
Във Варна няма магазин на D&P . Поръчваме онлайн! http://dpperfumum.bg/contacts.html

# 725
  • Мнения: 1 780
Glamur като го носиш има ли шлейф при теб ? Моя мъж каза че го усеща само ако се доближи до мен .Не че това ще ме спре да си го нося .Другото което забелязах е ,че ако парфюма има шлейф ,аз го усещам при движение само ,а този на Ели Сааб го усещам постоянно ,все едно съм в облак. Много съм нова с парфюмите и тепърва се уча ,ще се радвам на мнения .За Императрицата на Рефан ,каза ,че съм умирисала цеха,навсякъде миришело .

Усещам Elie-Saab/Le-Parfum  по-скоро като капсуловано ухание, т.е. без шлейф, но това е само в първите часове, след това явно носът ми привиква към този аромат.

# 726
  • Мнения: 1 780
Няколко пъти пробвах новите парфюми на РОКСАН и по нотките, пък и по аромата мисля, че приличат на следните:
LOVE KISS –COCO MADEMOISELLE CHANEL
LOVE BEAUTY – CHLOE EDP
LOVE PASSION – LA VIE EST BELLE LANCOME
LOVE FOREVER – DKNY BE DELICIOUS

Като качество ми се сториха доста добри, пък и шишетата са много шик. Въпреки, че не съм фен на оригинала си взех  LOVE PASSION и трайността е просто убийствена, над 24 часа.


 newsm78 newsm78 newsm78   това  с  LOVE  ........  пред имената на парфюмите на Роксан от къде се взе?

# 727
  • Мнения: 1 306
Няколко пъти пробвах новите парфюми на РОКСАН и по нотките, пък и по аромата мисля, че приличат на следните:
LOVE KISS –COCO MADEMOISELLE CHANEL
LOVE BEAUTY – CHLOE EDP
LOVE PASSION – LA VIE EST BELLE LANCOME
LOVE FOREVER – DKNY BE DELICIOUS

Като качество ми се сториха доста добри, пък и шишетата са много шик. Въпреки, че не съм фен на оригинала си взех  LOVE PASSION и трайността е просто убийствена, над 24 часа.


 newsm78 newsm78 newsm78   това  с  LOVE  ........  пред имената на парфюмите на Роксан от къде се взе?

Roxanne Love perfume

# 728
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Момичета в събота съм на парти и искам да ги шашна с хубав парфюм ,шлейфов  Whistling .Четох в другата тема за Монтале ,обаче те нямали имитации.Препоръчайте ми някой ,който да оставя диря,както се казва.Не ми се слага Императрицата,тя като че ли е за през деня.
Днес бях с Narciso Rodriguez ,не го усещах много .
Glamur не знам защо при теб е така, аз го усещах до къпане този парфюм,което за мен си беше блаженство .След толкова чудене оригинал или имитация  Grinning .

# 729
  • Мнения: 229
Dreems, Montale имат имитация на Парфен.
От няколко дни разнасям Парфенския Sergе Lutens- Cherqui. Бях заклет фен на летни, плодово- цветни, свежи аромати,но май ми се изменя вкуса вече. Стигнах до там, че даже го носим с половинката на смени, а преди и дума не е ставало дори да се приближа до унисекс аромат. Трайността при мен е около 8 часи и парфюмът търпи различно развитие на моята кожа и на тази на мъжа ми. Много изискана и балансирана комбинация между силни съставки като тютюн, амбра и тамян с нежни като роза, ирис и мед. Във връхните нотки усещам отчетливо тамяна, подсладен от мед и в сърцето много далечен тютюн, ирис и роза. Определено много го харесвам и ще ходя скоро да се радвам и на останалите нишови аромати.

# 730
  • София
  • Мнения: 4 444
Дами, заповядайте в новата тема! - цък  Wink

Общи условия

Активация на акаунт