Дванайсетокласници - 2016/2017

  • 113 898
  • 752
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 673
На въпроса за общата тема на двата текста ако пишем цяло изречение: "Общата тема е..." дали ще се признае? Пак глупав въпрос ама ...  newsm78

# 436
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 328
Моята провери на бързо и отсече - "60 точки от 70, без есето ... Добре е, завършвам, а не ми трябва никъде диплома! Сега следващото!"

# 437
  • Мнения: 16 167
Какво е мненето на децата ви за теста?

Нетруден т.е. като цяло лесен с няколко въпроса за по-голяма концентрация.Последният модул-добро попадение.

# 438
  • Мнения: 3 677
Моят син го определи като средна хубост. Нито прекалено лесен, нито прекалено труден.

# 439
  • София
  • Мнения: 1 654
Откри си 2 грешки и предполага че ще има 68т, а по Албена е писала с удоволствие. Каза мамо завършвам Simple Smileбг дипломата я имам Simple Smile
Предстоят и още 2 устни немски матури, за да вържем и немската с която мисли да кандидатства.
Успех на всички, нека сбъднат мечтите си!

# 440
  • гр. София
  • Мнения: 5 011
Дъщеря ми засега знае за две грешки, но каза, че не иска да си проверява матурата. А ние с ММ пътуваме и няма как аз да ги сверя за моя информация  Mr. Green За темата каза, ако ми признаят половината точки - добре! Колкото толкова и на нас не ни трябва диплома. За понеделник ще се подготвя, опасява се, че няма да се представи хич добре.  Peace

# 441
  • Мнения: 2 397
Моята каза, че горе долу се е справила...Не желае да проверява.

# 442
  • Мнения: 687
Какво в мнението на децата ви за 36 б) второто изречение? Нещо не мога да приема дадения отговор за верен.

# 443
  • Гр. София
  • Мнения: 23
Какво в мнението на децата ви за 36 б) второто изречение? Нещо не мога да приема дадения отговор за верен.

По правило местоимението чийто/чиито се съгласува със следващото съществително/съществителни, независимо дали то е основно в изречението или не. Общо взето е обратно на който/които/която/което, които се съгласуват с предходното съществително/съществителни, отново независимо дали е главно в изречението или не.

Надявам се да съм била полезна Heart Eyes

# 444
  • Мнения: 438
Според синковеца  не е било лесно. Има три грешни отговора, което е чудесно. Каквото и да е направил на есето все тая.

Сега съм с вълнение за понеделник. Има ли някой на математика

# 445
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 821
Част от церемонията, на връчване на Американските дипломи на децата от АКС. Беше много вълнуващо.

https://www.facebook.com/pg/USEmbassySofia/photos/

# 446
  • София
  • Мнения: 214
Успех на всички деца!

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 1 545
Късмет и успех на всички деца на днешната матура! Flowers Four Leaf Clover

# 448
  • Пловдив
  • Мнения: 1 701
Успех и от мен да всички които са на изпит днес. Вариант 2 се е паднал каквото и да значи това.

# 449
  • Мнения: 687
Дано децата да имат късмет и да се справят блестящо. На мен ми е страшно напрегнато.

Общи условия

Активация на акаунт