Есенно слънце пече, а мамите от ИБ мечтаят за винце с мезе!

  • 26 087
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Е предполагам няма да имате против да добавя момичета пишещи тук, ако изявят желание. Засега Глухарчето пожела, но като се замисля и Ани Бани не е в групата, Кашмир също. Други има ли newsm78
Фейче има ли смисъл да те подканям или си все така твърдо против фейса Laughing

# 31
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Поспаланче,аз нямам нищо против.Стига те да искат добави ги.
Аз отивам да вдигам звяра да го изпикая,че да не си опикае леглото като тази сутрин и пак да станем в 5.30 да се преобличаме и да няма заспиване после.

# 32
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
В албума  на мамите в Снимката последните 2 снимки София на Мравчето ли е newsm78 Че не са надписани Whistling

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Поспалане, благодаря за новата тема и на Кокоска за опияняващото заглавие.   bouquet
Аз ще наблегна на мезето  Laughing
Моме, имаш много стиснати палци всичко да мине перфектно. А за миенето на дупето и вдигането - ще следя с интерес съветите, защото силно ме вълнува темата. При теб хубавото е, че имаш доста добър резервен вариант.  Hug
Магнитче, тук (в Търново), в аптеките искат рецепта за Коларгол иначе никой не иска да го направи. Нямам представа защо. Не знаех, че мога и сама да го забъркам.

# 34
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Боже тия ентеровируси, докога са актуални.. Направо ми прилошава от ужас като ви чета и най-вече като не мога един адекватен съвет да дам Confused

Ние днес се прибрахме у наше село.. Отидохме свеки да види Ема и докато слезем от колата и хлапето на съседите се беше навряло в нас, а пък така кашляше, че сърцето да те заболи.. Цитирам съседа нямало страшно, нещо били настинали САМО! Просто думи нямам.. Напръсках Ема вкъщи с морска вода и тантум верде и пак почнах с молитвите.. Кви са тия хора, можете ли да ми кажете?! Знаят през какво минаваме - специално помолих да се съобразяват, ако са болни, понеже за нас всичко е опасно - и пак си правят каквото искат.. Омръзна ми от такова безхаберие.. Толкова ли е трудно да влезеш в положение на друг човек, независимо че не сте дупе и гащи дето се вика.. Как аз мога да правя всичко да им опазя децата от моето,  когато е болно /не го свалям пред блока примерно, а го водя на разходка в ненатоварен район /, а пък насреща ми да получавам това?! Аз ли нещо бъркам?!

# 35
# 36
  • Мнения: 6 395
Набързо да се запиша да не ви изтърва пък после по- подробно   bouquet мерси за темичката и по малко болнички деца си пожелавам. Ивейн още кашля и има сополи......направоооо, а днес и мен ме боли гърло  ooooh!

# 37
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
В албума  на мамите в Снимката последните 2 снимки София на Мравчето ли е newsm78 Че не са надписани Whistling
София е, забравила съм да я надпиша  Embarassed

# 38
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Mometo* успех в Неделя  Hug
pospalancho мен ме няма във ФБ групата, сама се отписах, имам лош опит с предишни такива групи  Peace
mecani да, сбъркала си обществото... и аз не се чувствам на място, с идиоти около мен  Tired

# 39
  • Мнения: 6 395
И тъй като няма какво интересно да споделя, пък и какво по-интересно и прекрасно от ново бебе в темичката ви копвам и тук от фейса думите на САНДРЕТО, която вече е мама за 2ри път , мноооого сладък бебок, има снимка във фейса   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Здравейте момичета smile emoticon
Снощи в 1:15 станах мама за втори път!
Бебчи Адриан е 3650гр и 50 см.
Аз съм щастива и се чувствам много добре!

# 40
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честито второ юначе на  мама Сандра!
Пожелавам на Адриан да е жив и здрав, кротък, послушен, папкащ и спинкащ.
Браво на мама за раждането и бързо възстановяване.


Поспаланчо Антифейс съм още. Peace
Меци Вярвай ми редовно се чудя аз ли не съм добре или другите. Признавам си че го вардя моето повече сега.
Моме Успрх утре! Praynig Според мен топването на Марти във ваничката е вариант, но хамалогията е голям с обличането.
Магнитче Ти и преди си разказвала, но важното е че няма да имаш проблеми за напред с тези сраствания.
Всички болни да се оправят. Praynig
Голяма лудост е това да рисува с флумастри. Добре, че се мият и перат. Всичко що е бяло е подписано. Joy

Какви възглавници използват вашите деца? Досега повече е спал без такава, но се замислям за една мемори да му избера. Чудя се.

# 41
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
S@ndrа Честито второ бебче Simple Smile бъдете много здрави Simple Smile
Flower Fairy Ема спи или ортопедична или на обикновена  Peace

# 42
  • Мнения: 6 395
Не ми говори за арт занимания, пастели имам и по тоалетната чиния  Shocked Shocked newsm78 newsm78, а ламината е нарисуван с химикал ..........и да го трия, пак се твори на него. А сестра ми нали и подари как се казва това дето се дрънка с пръчки по него........със ставането сутринта почва да твори......а ако все пак съм била съобразителна да го взема, почва да пее или се качва на самолета и потегля/такова дето се бута с крачета/.....идея си нямам как оцеляват съседите под нас. Днес и купихме и столче и масичка, която старателно се пренася от едната стая в другата  Joy Joy hahaha hahaha тъй де, за какво разглеждаше час и половина снощи/в 11 часа и отказваше да заспи/ брошурите на ИКЕА.....трябва да сме в крак с новите интериорни тенденции. А като и омръзне да пренася се качва на стола и крещи с цяло гърло........взех си на промоция от Кауфланд 3 литра червено вино, да се надяваме да ме изкара уикенда  Crazy

Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 15:13 от Звезден^Прах

# 43
  • София
  • Мнения: 1 227
Сандре, честита втора рожба. Да е много здрав, поспалив и послушко Адриан. Heart Eyes Бързо възстановяване.
И аз като Феичка съм антифейс, мноу ме дразни. Mr. Green
Меци, как е Ема след процедурите? Дано е много здрава занапред, а на теб леко раждане когато трябва. Hug
Магнет, а нещо ще се прави ли по въпроса за да те наместят?

# 44
  • Мнения: 7 118
И тук честит Адриан на мама Сандра! Да е жив и здрав, папкащ и спинкащ! Hug

Цветенце, Ина спи на мемори от няколко месеца, много й харесва. Не беше някаква скъпа, около 12-15 лв..не помня точно. Редовно се търкаля и на моята, и там й харесва Mr. Green

Днес виното нещо слабо върви в това слънчево време Joy

П.П. За болните деца щях да казвам и забравих. Един ден Радина се качила на една гъбка, от онези, които работят с монети и са едни закрити такива. По едно време едно нагло дете дойде и се намърда при нея. Поглеждам го, то с 2 реда зелени сополи..направо се хванах за главата. Възмутена се обръщам към бабата на детето и казвам "вземете си детето, моля, вижте какви сополи има! Аз съм пуснала монети да се вози моето дете! А тя се обръща и ми казва, че това било от алергия..Развиках се, щото аз знам какви са сополите от алергия, кво ме хвърля на трета глуха. Взех си детето и оставих наглото да се вози, понеже бабката не го изкара от гъбата.

Общи условия

Активация на акаунт