"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-25

  • 16 439
  • 720
  •   1
Отговори
# 15
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 520
При нас вали като из ведро  Crossing Arms
Рони, Еве  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 16
  • Мнения: 6 105
Еве Hug при нас засега лекинко си вали,ама след малко...кой знае.  Crossing Arms

# 17
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Добро утро,при нас пък няма дъжд  Party newsm36

Храсталаци за новата тема

Вани Hug Ирче Hug Еве Hug

Супер!  Crazy Joy Joy Joy Зиз  newsm51
Точну тъй съм. hahaha Чакай го повторя, да не би някой да не го е разбрал. hahaha


И начииии ... мноу моля ми са върне стария шеф на банята! Тоз новия мой да е шеф на нещо друго, ма не на банята. Crossing Arms


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
+1 Mr. Green И аз си искам старото шефче newsm18

# 18
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 520
Старото шефче у дома де си го имате постоянно Mr. Green Тука има теляци на смени  hahaha hahaha hahaha
Марги  Heart Eyes Hug

# 19
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Старото шефче у дома де си го имате постоянно Mr. Green Тука има теляци на смени  hahaha hahaha hahaha
Марги  Heart Eyes Hug
Ан тъй Peace
Тука тиляците съ сменят на рУтационен принцип, у друата тема почвам да менкам зетЮвете и на щерките бащевете... hahaha hahaha hahaha

Тая Луна е чисто луда и така и не разбрах ко каза Бойко аджеба #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ха ся морнинК на све Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

и да рипнем за петъкО newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 09:24 от НАРЦИС- Чумата Грей в 50 нюанса

# 20
  • Мнения: 2 643
Оооо начи ако бащит ни ша са другото път , улизам цапам бан'тъ стабилну , че мой всеки ден гу глеами татю разхвърлен да търка  Mr. Green

# 21
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Оооо начи ако бащит ни ша са другото път , улизам цапам бан'тъ стабилну , че мой всеки ден гу глеами татю разхвърлен да търка  Mr. Green
Брях Shocked още една щерка ли имам Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 6 105
Оооо начи ако бащит ни ша са другото път , улизам цапам бан'тъ стабилну , че мой всеки ден гу глеами татю разхвърлен да търка  Mr. Green
Брях Shocked още една щерка ли имам Joy Joy Joy Joy

Зиз  Hug ,обърка бройката на децата  Mr. Green

# 23
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро.
Ирче   Hug Вани  Hug Еве  Hug Марго  HugЗиз  Hug
Мене си ми аресват шефовете,нали плакнем окото Embarassed
И да порипам за петъко  newsm44 newsm44 newsm44

# 24
  • Мнения: 15 884
Гуд моргеееннн Party Party Party Party Party
Кой улезе и дава доклад за времето hahaha hahaha hahaha При мен Райо го нема и аха да завали Crossing Arms Ма то тук си е се такова Mr. Green
Ирко Hug Heart Eyes бая самовар си спретнала hahaha
Вани Hug Heart Eyes Чумо Hug Heart Eyes Биби Hug Heart Eyes Марго Hug Heart Eyes
Еве Hug Heart Eyes ма, и гащите са ми нови Whistling компект са ми със сутиена Party

# 25
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 520
Айде стига са зафалва ма Мичоно  Heart Eyes Hug с тоя Буболинчо  Mr. Green
Маман  Heart Eyes Hug Бибо  Heart Eyes Hug

# 26
  • Мнения: 15 884
Айде стига са зафалва ма Мичоно  Heart Eyes Hug с тоя Буболинчо  Mr. Green
Маман  Heart Eyes Hug Бибо  Heart Eyes Hug
Flutter Flutter Flutter

Малеййй, кво ме чака ooooh! тия зверове за една седмица ни са тупали, ни са 4истили #2gunfire #2gunfire #2gunfire ама кат ги питаш, пазили били ooooh! ooooh! ooooh! отивам да се отупам Crossing Arms

# 27
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добър ден! Hug

Ирче, Hug Heart Eyes Вани, Hug Heart Eyes Еве, Hug Heart Eyes Марги, Hug Heart Eyes Зиз, Hug Heart Eyes Мими, Hug Heart Eyes Биби, Hug Heart Eyes

И аз да рипна за ПетъкО... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 па и Борето днес има рожден ден... Laughing Да е жив и здрав и да участва в много проекти, с които да ни радва... Grinning

# 28
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Илде  Hug Мими  Hug разСождай си гащите и сутиена ,не ни пречи въобще  Embarassed

# 29
  • Мнения: 15 884
Илде  Hug Мими  Hug разСождай си гащите и сутиена ,не ни пречи въобще  Embarassed
сигурна съм Laughing Laughing

Звезде Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт