Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 262 433
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3
И аз да питам за комбинираната пералня със сушилня . Прочетох, че като марка много е добра АЕГ и примерно тази http://www.relaxbg.org/peralnya-sas-sushilnya-aeg-l7wb58wt . Някой да има мнение?

# 361
  • София
  • Мнения: 12 006
И аз да питам за комбинираната пералня със сушилня . Прочетох, че като марка много е добра АЕГ и примерно тази http://www.relaxbg.org/peralnya-sas-sushilnya-aeg-l7wb58wt . Някой да има мнение?

Прочети назад в темата имаше много писано и дадени точните модели коя е със и коя без термопомпа.

# 362
  • Мнения: 382
Точно най дългата програма ползвам Настройка за време нямам,но имам много програми с различни градуси.Винаги използвам най-дългите програми и въпреки това повтарям още веднъж.Безкрайно неудобно е защото така пералнята ми е заета и не мога да я използвам често.
Благодаря за съветите и препоръките!

# 363
  • Мнения: 382
Сиренце,към теб е поста,но ми избяга цитата.Извинявам се!

# 364
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Aurori, нямаш ли програма само сушене? Мисля че всички комбинирани уреди имат отделно пране и сушене. Пускаш програма само с пране и после само програма за сушене. За програмите само със сушене трябва да имаш или по материя или по време. Ако нямаш по време, а по материи: от материите избираш памук, че са най-дълги.

# 365
  • Мнения: 1
Здрвейте,

преди няколко месеца закупих Пералня AEG L-99695HWD - с термопомпа.

Преди няколко дни забелязах че когато пералнята взима препарата за пране, взима и част от омекотителя. На следващото пране отворих чекмеджето да погледна как взима вода и видях че една от дюзите над отделението за омекотител изпуска капки, при което част от омекотителя излиза от отделенито и така става по разводнен. Следващит път отново погледнах какво се случва,  тогава не изпускаше капки и омекотителя си остана цял докато дойде време за взимането му.

Сега незная как по принцип трябва да е, при вас как е?

# 366
  • Мнения: X
Пробвайте с четка за зъби да потъркате дюзата, може да се е замърсила, или с клечка за зъби мушнете в нея ако нещо е застанало там. Не е хубаво да се смесват - омекотителя неутрализира перилния препарат.

# 367
  • гр.София
  • Мнения: 243
Аз по принцип рядко слагям омекотител. Не съм забелязала до сега да ги смесва. Ще обърна внимание при следващо пускане. При всички положения не е добре да ги смесва

# 368
  • Мнения: 40
Привет. В голямо чудене съм от месеци за марката на комбинирания уред пералня със сушилня. От 10години съм с Индезит..Проблемът е, че новият уред трябва да е с дълбочина до 55-56см. Идеи?

Харесах това

https://technika.bg/product/19231/peralnya-sas-sushilnya-indesit … xwda-751480x.html

www.pazaruvaj.com/peralni-c3167/whirlpool/wwdc-9716-p326253157/

И накрая този

www.pazaruvaj.com/peralni-c3167/indesit/xwda-751680x-w-eu-p230691095/

Последна редакция: ср, 31 яну 2018, 10:30 от mari_i

# 369
  • София
  • Мнения: 12 006
Индезит  Laughing

# 370
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
Имам въпрос - след като комбинираните уреди нямат контейнер за мъх къде отива той ?

# 371
  • Мнения: 11 818
Имам въпрос - след като комбинираните уреди нямат контейнер за мъх къде отива той ?
Моята им, AEG.

# 372
  • Мнения: 1 600
И мен много живо ме интересува въпросът на vaflichka.
Сиси ♥♥, предполагам твоята пералня&сушилня е с термопомпа?
Интересуват ме уредите без такава.

# 373
  • Мнения: 11 818
Сиси ♥♥, предполагам твоята пералня&сушилня е с термопомпа?
Да. Просто назад в темата сме коментирали многократно този модел, затова не уточних. Но доколко двете неща имат връзка..

# 374
  • Мнения: 1 600
Сиси ♥♥, предполагам твоята пералня&сушилня е с термопомпа?
Да. Просто назад в темата сме коментирали многократно този модел, затова не уточних. Но доколко двете неща имат връзка..
Да, четох за този модел, уточних за всеки случай.
От това, което досега четох/питах, само тези модели имат контейнер за мъховете, никъде другаде не се споменават, та много се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт